Filtra

Libra Kuzhine (35 Produkte)

Dieta 17-ditore
Asnjë vlerësim

“Dietën 17-ditore” mund ta përmblidhja vetëm me tri fjalë: rezultate të shpejta! Ky botim sjell planin e një mjeku, i hartuar për të rënë në peshë brenda pak ditësh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Si të kurohemi me ushqime
Asnjë vlerësim

Këshillat e një dietologu për të shpëtuar shëndetin tuaj

from 0.00ALL
at 0 stores
Humb në peshë tani, mënyra e lehtë
Asnjë vlerësim

Me anë të kësaj metode ju: Hani nga ushqimet tuaja të preferuara sa të doni, kur të doni dhe sa herë të doni dhe do të keni peshën e duhur, pa mbajtur dietë, pa u ushtruar në palestër, pa përdorur forcën e v... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuzhina Italine “Receta të zgjedhura”
Asnjë vlerësim

Kuzhina italiane, plot finesë, shumëaromshe, vjen për lexuesit me recetat më të mira klasike, në një libër ku gjenia dhe arti i të ushqyerit mirë gërshetohen me luksin dhe cilësinë e një botimi unik.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bukë
Asnjë vlerësim

40 receta buke, çibukësh dhe biskotash të kripura të traditës italiane të zgjedhura nga Academia Barilla: gatime tradicionale dhe të reja, për të festuar mirësinë e bukës, ushqim i pazëvendësueshëm në tavol... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pica dhe Fokaçe
Asnjë vlerësim

40 receta të zgjedhura nga Academia Barilla për të përgatitur pica dhe fokaçe të shijshme, nga tradita origjinale italiane: nga klasiket që tashmë janë të famshme në gjithë botën deri tek ato më fantast... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pasta
Asnjë vlerësim

40 receta tunduese pastash nga repertori i pasur i kuzhinës italiane, të zgjedhura nga Academia Barilla: shumë krijime të reja dhe receta klasike që nuk mund të mungonin, realizuar me produkte origjinale italiane.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mish
Asnjë vlerësim

40 receta me bazë mishi të traditës italiane, të zgjedhura nga Academia Barilla: me një thjeshtësi të jashtëzakonshme, pjata të një teknike të lartë, me përbërës tipik italianë.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Peshk
Asnjë vlerësim

40 receta me bazë peshku, të traditës italiane, të zgjedhura nga Academia Barilla: recetat më të njohura të rajoneve dhe shumë pjata të shijshme e plot imagjinatë.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kontorno
Asnjë vlerësim

40 receta të shijshme kontornosh të kuzhinës italiane të zgjedhura nga Academia Barilla: një udhëtim përmes shijesh, ngjyrash, aromash tipike për Italinë, mes pjatash të pasura dhe recetash që përgatiten lehtë.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuzhina Vegjetariane
Asnjë vlerësim

40 receta të krijuara mbi bazën e traditës italiane, të zgjedhura për një menu plotësisht vegjetariane nga Academia Barilla: specialitete të rajoneve, pjata të famshme klasike dhe shumë të tjera autentike dhe të re... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Salca, Konserva & Likere
Asnjë vlerësim

40 receta salcash, konservash dhe likernash të zgjedhura nga Academia Barilla për të shijuar të gjitha “shijet e shtëpisë” tipike të kuzhinës italiane: thesare të vogla që shoqërojnë për mrekulli pjatat dhe e bëjn�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set me 3 libra, Kuzhina mesdhetare në një muaj: Supa, Rizoto dhe Spageti
Asnjë vlerësim

Ky është një set që përmban tre libra, me kosto tejet ekonomike, që duhet të jenë në kuzhinën e çdo familje shqiptare. Janë të paktën 120 receta gatimesh mesdhetare, tej mase të përshtatshme, plot shënde... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Unë mund të të dobësoj
Asnjë vlerësim

Mirë se vini në këtë metodë të re dhe revolucionare, që do tju ndihmojë të mos hani me tepri, të kontrolloni nepsin dhe të jeni shumë më të motivuar për të praktikuar ushtrime fizike. Paul McKenna... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ushqimet që shpëtojnë jetë
Asnjë vlerësim

Përse t’i varni shpresat tek ilaçet dhe kirurgët për të kuruar sëmundjet më kërcënuese për jetën, kur mund të merrni vetë vendimet e duhura për të mos u sëmurur fare? Libri “Ushqimet që shpëtojnë jetë” j... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Gatuaj e shijo
Asnjë vlerësim

Benedeta Parodi ka përmbledhur në një libër recetat më të mira të emisionit të saj të kuzhinës, dhe ua ka kushtuar të gjitha atyre grave (por edhe burrave), që megjithëse të zëna me punë deri në fyt dhe shpe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuzhina greke
Asnjë vlerësim

Këtu gjeni 168 pjatat më tipike, të gatimeve tradicionale, që bëhet përgjatë festave, duke sjellë kuzhinën e trevave kryesore në Greqi. Recetat që do t’i gjeni këtu janë më përfaqësueset, por këtu japim edhe vari... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kuzhinë mesdhetare - Aromë dhe shije
Asnjë vlerësim

Dieta mesdhetare është mënyra e të ushqyerit e popujve të Mesdheut. Ajo bazohet në përgatitjen e gatimeve të shijshme mesdhetare, duke përdorur lëndët e para që prodhohen në këto vende. Emërtimi dietë mesdhet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Libri i artë i çokollatës
Asnjë vlerësim

E ëmbël, e hidhur, djegëse, e butë apo e fortë: çokollata, vetë “ushqimi i perëndive” dhe objekt i një kulti që përtërihet në shekuj, shërbehet që të shijohet në një pafundësi mënyrash të ndryshme dhe me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Receta per 5 minuta
Asnjë vlerësim

Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta për 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores