Lodra Edukative (70 Produkte)

Clementoni Loder Laboratori i Kristaleve
Asnjë vlerësim

Laboratori i kristaleve me te cilin mund te ndjeheni si nje shkencetar i vertete. Zbulo si te krijosh kristale te bardha, me ngjyra dhe fosforeshente. Nje laborator i pasur me plot aksesore per te krijuar kristale qe ndr... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Clementoni Mikroskopi im i Pare
Asnjë vlerësim

Clementoni Mikroskopi im i Pare Nje mikroskop i vertet i cili magjeps me zmadhimet e tij deri ne 300 here Me ane te eksperimenteve ju do te zbuloni boten perreth  Mund te shikoni insektet ose produkte ushqimore deri n... Lexo më shumë

from 2,090.00ALL
at 1 stores
Radhitese Ferma E Vogel
Asnjë vlerësim

Radhitese Ferma E Vogel Ndihmon femijet qe te plotesoje vendet bosh me elementin perkates  Tete elemente ku te stampuar kane kafshe te ndryshme  Ndihmon te zvillimin e perceptimit te trurit tek femijet  E perstats... Lexo më shumë

from 603.00ALL
at 1 stores
Clementoni Loder Aritmetika Sapientino
Asnjë vlerësim

Nje loje e vecante per te gjithe te vegjlit qe duan te mesojne matematiken. Me disa nivele veshtiresie. Mund... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Robot Maze Breaker 12 Cm
Asnjë vlerësim

Robot interaktiv i pajisur me funksion për regjistrim dhe riprodhim zëri me tingull robotik. E kontrollueshme përmes aplikacionit të disponueshëm në App Store dhe Google Play. E aftë të kryejë një seri komplekse ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Robot Macrobot Interactive With Remote Control 20 cm
Asnjë vlerësim

NJe super robot me funksion te regjistrimit dhe riprodhimit të zërit me tingull robotik. E pajisur me telekomandë për veprimet e programimit. Riprodhimi i tingujve dhe muzikës. Ai lëviz në të gjith... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Robot Junior 1.0 Interactive + Music
Asnjë vlerësim

Programi robotik Junior 1.0 perdorim i thjesht me majat e gishtave! Ndiqni lëvizjet që dëshironi të kryejnë ose bëni lëvizjet e qe ju deshironi. Pajisur me një panel inovativ me prekje, me 9 pika. Altoparlantë cil�... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Pino NTC Asocijime - Numrat
Asnjë vlerësim

Pino NTC Asocijime - Numrat Nje loje qe bazohet ne logjiken matematikore Perbehet nga 9 pllaka te ndara ne 2 pjese  Njera pjese permban numrat nga 1-9 se bashku me flamujt, ndersa dy pjeset e tjera permbajne kar... Lexo më shumë

from 801.00ALL
at 1 stores
Makine me Muzike 1893-8023
Asnjë vlerësim

Nje makine teper e kendeshme me ngjyra tinguj dhe forma. Le të mësojmë së bashku! Nepermjet lojes zhvillojne aftësite bazë motorike. Inkurajon fëmijën që  të eksplorojë dhe nderveprojne. Të vegjlit mund të arg... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Set 2 ne 1 Valixhia e Doktorit
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Set 2 ne 1 per Femije Valixhja e Doktorit Per te gjithe femijet e apasionuar pas mjekesise dhe profesionit te doktorit seti ne valixhe ofron cdo mjet te nevojshem kudo ku ndodhen Femija do te mesoje t... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Hekurudha me Tren
Asnjë vlerësim

Nje hekurudhe teper e kendeshme bashk me terenin te cilet duhen formuar. Permasat e shinave te trenit: 56 x 32... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kitare per Femije 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Orkestra e  Bebit 3 në 1 është një lojë muzikore që në vend që të kryejë funksionet e një instrumenti të vetëm përmban tre prej tyre. Kitarë, piano dhe violinë. Përveç argëtimit të femijes me tingujt e s... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Kingdom Kub Druri Multiaktivitet
Asnjë vlerësim

Kub druri me multiaktivitete per te kenaqur femijet mbi 1 vjec Cdo faqe e kubit ka nje loje ndryshe Lojra te... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Mikrofon iDance CLM1
Asnjë vlerësim

Mikrofoni iDance CLM1 ideale per karaoke. Specifikat: Ngjyra: jeshile Materiali: plastik Gjatësia e mikrofonit: 21 cm Diametri i kabllit: 3.8 mm Gjatësia e kabllit: 4 metra Funksionon me kabllon AUX... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Clementoni Piano e Kafshëve 18m+
Asnjë vlerësim

La Pianola degli animali Clementoni është një piano argëtuese dhe shumëngjyrëshe e kafshëve, e cila shoqëron fëmijën në zbulimin e muzikës në një mënyrë të lehtë dhe intuitive, falë 3 mënyrave... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Crayola Set per Ngjyrosje Little Pet 3+
Asnjë vlerësim

Seti i aktiviteteve Washimals Crayola me qenushet të adhurueshëm për të dekoruar dhe personalizuar, larë dhe rilyer. Luaj me setin për të dekoruar dhe personalizuar qenushet prej kadifeje me shënjues që lahen me Cray... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Maped Lapustila 12 Ngjyra Long Life
Asnjë vlerësim

Maped Lapustila me 12 Ngjyra Long Lifeme Ngjyra e theksuara te lapustilave dhe me ngjyrosje të hollë 3, 6 mm 

from 490.00ALL
at 1 stores
Maped Lapustila Maxi 18 Color`Peps 1+
Asnjë vlerësim

Maped Lapustila 5 m me maja e fiksuar fort Permbane 18 Lapustila me ngjyra te theksuara E pershtateshme [er... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Globo Tabele Magnetike 36M+
Asnjë vlerësim

Tabela magnetike Magic Magic me lstilolaps është një lojë tradicionale me të cilën fëmijët mund të fillojnë të njihen me stilolapsa, vizatime dhe forma. Lehtë për t’u përdorur, gjithashtu e përsht... Lexo më shumë

from 650.00ALL
at 1 stores
Plasteline ne kuti pd8652
Asnjë vlerësim

Duke luajtur dentistin, sigurisht që do të krijojë buzëqeshje përsëri dhe përsëri - fjalë për fjalë! Fëmijët mund të ndiejnë se si është të jesh në anën tjetër të karriges së dentistit me setin klas... Lexo më shumë

from 730.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Plasteline ne kuti pd8652