Lodra për Bebe (52 Produkte)

Fisher Price Zebra Hapat e Pare
Asnjë vlerësim

Nje zeber qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare Nga Fisher Price rekomandohet per femije 6-36 muajsh... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Loder per Krevat Bletez 0856
Asnjë vlerësim

Loder per krevat Bletez 0856 Projektuar per te argetuar femijen tuaj Produktet me ngjyra, mund të krijojnë tinguj për të ndihmuar femijen te degjoje dhe te shikoje Vendoset tek koka e krevatit. Stimuloni trurin e... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Pino Dindolino
Asnjë vlerësim

Pino Dindolino Dindolino per femijet mbi 2 vjec. Loja eshte prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino. Ajo... Lexo më shumë

from 1,521.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Kopshti i Perimeve 6-36m
Asnjë vlerësim

Dielli po shkëlqen dhe lulet marrin jetë… cila do të jetë e perzgjedhja e foshnjës tuaj sot? Me 7 aktivitete të ndryshme dhe një diell shkëlqyes, Fisher-Price's First Discoveries Laugh and Learn® Ga... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Clementoni Loder Disney Baby Activity Train
Asnjë vlerësim

Treni shumengjyresh me dy vagona i markes Clementoni. Per femijet mbi 10 muajsh. Te pershtatshme per zhvillimin... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Flutura Edukative 6-36m
Asnjë vlerësim

Flutura argëtuese vjen me gjashtë forma shumëngjyrëshe për mbushje dhe renditje argëtuese! Ndërsa bebet rritet, blloqet e montimit te vendosen ne vendet e duhura ndihmojnë atë të zhvillojë aftësi të rëndësi... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Chipolino Frere per Hapat e Pare
Asnjë vlerësim

Ndihmojini femijet qe te mesojne te hadhin hapat e para. Qe ata te ndiehen te sigurt dhe me vetebesim ju vijne ne ndihme freret e markes Chipolino Frere te pershtatshem per femijet e moshave 10-24 muajsh dhe me peshe de... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige Relkasi Elektrike CAPRIZ
Asnjë vlerësim

Nje zgjidhje ideale per gjumin dhe relaksin e femijeve, por edhe per argetimin e tyre.  Eshte e rehatshme dhe e bute. Eshte e pershtateshme per femije deri ne 6 muaj dhe me peshe 9kg. Me lodra prej pelushi të butë p�... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige Elektrike Relaksi AIDA
Asnjë vlerësim

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme. Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por edhe per argetimin e tyre.  Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra pellushi te varura ne te. Eshte e pershtateshme per femije deri... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Tavoline Edukative
Asnjë vlerësim

Tavoline edukative me forma dhe ngjyra. Le të mësojmë së bashku! Tavolina inkurajon zhvillimin e aftësive bazë motorike Inkurajon fëmijën që të ngrihet dhe të eksplorojë tryezën në 360 °. Të vegjlit mund... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige Relaksi Elektrike HUG
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Karrige Relaksi Elektrike HUG E pershtatshme per foshnja te moshes deri ne 6 muaj me peshe deri ne 9 kg Me 3 pozicione mbeshtetese per te siguruar komforditet maksimal Me 3 lodra prej pellushi te vendos... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije Orange Flower
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije Orange Flower Model i 2020 Ka 3 nivele lartesie Komandohet nga prinderit Copa e papershkueshme... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije Blue Flower
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije Blue Flower Model i 2020 Ka 3 nivele lartesie Komandohet nga prinderit Copa e papershkueshme... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Karrige Relaksi me Muzike
Asnjë vlerësim

Karrige relaksi me muzike per bebe  Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.  Per femije deri ne 6 muajsh jo me peshe me te rende se 9 kg Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Eshte e reh... Lexo më shumë

from 9,900.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije GOLDEN II
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije GOLDEN II Model i 2020 Copa e papershkueshme nga uji Perberje me sfungjer teper cilesor... Lexo më shumë

from 9,500.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije GOLDEN
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije TRUCK Model i 2020 Ka 3 nivele lartesie Me muzike dhe drita anesore Copa e papershkueshme nga... Lexo më shumë

from 8,900.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije TRUCK
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije TRUCK Model i 2020 Ka 3 nivele lartesie Komandohet nga prinderit Copa e papershkueshme nga... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije BLACK & WHITE
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije Black & White Model i 2020 Copa e papershkueshme nga uji Perberje me sfungjer teper cilesor... Lexo më shumë

from 6,900.00ALL
at 1 stores
Rrethore per Femije MARTA
Asnjë vlerësim

Rrethore per Femije MARTA  Model i 2020 Ka 3 nivele lartesie Komandohet nga prinderit Perdoret edhe si relaks                                                                            ... Lexo më shumë

from 6,690.00ALL
at 1 stores