Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Lojra Tavoline (14 Produkte)

Shtepi Prej Druri EV10
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Shtepia prej druri e cila do argetoje pa fund e vegjelit tuaj. Bërë me material MDF 3mm te qendruseshem dhe një cilësi të lehtë që është e shkëlqyeshme për argetimin e fëmijëve Printi... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
LOL Surprise Puzzle + Domino +Letra
Asnjë vlerësim

Fëmijët do të duan të luajnë me këtë surprizë L. O. L.  me 3 pako. Përfshin 24 pjese puzzle, 28 cp domino dhe një sërë kartash lojërash e preferuara, si Go Fish, Old Maid, Rummy dhe shumë te tjere! Për... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Bilardo Druri 75x41x16.5
Asnjë vlerësim

Bilardo e vogel druri me permasa 75x41x16.5cm Material me cilësi të lartë. Seti permban guret... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kuti Shahu
Asnjë vlerësim

Kuti shahu prej druri është një nga lojërat më të dobishme per ju dhe fëmijet tuaj. Loja e shahut ndikon pozitivisht në personalitetin dhe karakterin tek fëmijet e cilet do të kuptojë rëndësinë e të vepruarit ... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Set me Letra Uno 0129r
Asnjë vlerësim

Gati për t'i dhënë një rrotullim bashke me letrat UNO? Loja klasike e UNO me letra, bëhet edhe revolucionare! Kur luhet me një kartë rrotullimi, dikush duhet të rrotullojë. A do të jetë fati në anën tuaj? A do të ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Tabela ne Kuti YM119
Asnjë vlerësim

Tabela e vizatimit 2 ne 1  Nje produkt teper i vecante i cili do argetoj pa fund te vegjelit tuaj. Ajo mund te perdoret si tavoline per te shkruajtur ose si tabele. Fale mekanizmave te saj mund te transformohet ne dy... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Hasbro Loje Speak Out Showdown
Asnjë vlerësim

Mblidhni miqtë dhe familjen së bashku për këtë version ballë për ballë të lojës Speak Out. Formoni ekipe dhe bëni që një lojtar nga secili ekip të ulet përpara njësisë dhe të thotë fraza të ndryshme ndërsa mb... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Loder Glow 30cp Geomag
Asnjë vlerësim

Loder magnetike me ngjyra per femije nga 3 vjeç e siper. Me forma te ndryshme ne formen e nje kuici per femijet. Seti permban 30 shufra magnetike . Shufrat kombinohen per te krijuar nje numer te pakufizuar strukturash.... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Loje Tavoline Action
Asnjë vlerësim

Lojë tavoline  2 në 1, hokej me ajër dhe futboll. Nje loje teper e vecante per argetimin me miqte tuaj. Gjatësia x Gjerësia x Lartësia e paketimit: 38.5x22x5.5 cm. Eshte i pershtatshem per moshat 3vjec +... Lexo më shumë

from 399.00ALL
at 1 stores
Lodër Peshkimi Baby Shark
Asnjë vlerësim

Personazhet e njohut te Baby Shark tashme vijne ne shtepine tuaj me lojen e njohur të peshkimit, ku ju të pajisur me një shufër të vogël peshkimi duhet të përpiqeni të kapni peshqit. Loja është me temën dhe muzikën e... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Globo Loja Patatrak 45 cope
Asnjë vlerësim

Patatrack Ultimo është një lojë e shpejtë dhe argëtuese për 2 ose më shumë lojtarë. Qëllimi i lojës është që të nxjerrë tullat me ngjyra nga kulla pa e hedhur atë. Sfidoni miqtë tuaj: mos e hidhni kullë... Lexo më shumë

from 350.00ALL
at 1 stores
Loje Tavoline Air Hockey 77x37x10
Asnjë vlerësim

Nje fushe per te luajtur Hokey ne tavoline Material druri per femijet e moshes mbi 3 vjec Permban 2 disqe dhe 2 bastune. Punon me 8 bateri AA qe nuk jane te perfshira ne set Nuk ju duhet shume hapesire mund te luani edhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Globo Tavolin Futbolli 50.5x30x9cm
Asnjë vlerësim

Luaj futboll ne tavoline Nje loje argetuese per femijet tuaj ne kohen e tyre te lire Permes tyre femijet, qe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tavoline Futbolli FCBarcelona
Asnjë vlerësim

Tavoline futbooli FCBarcelona per te krijuar kampjonatin tuaj ne shtepi. Shkoni ne mbreterine e kampioneve duke... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores