Filtra

Makina për Femijë (29 Produkte)

Chipolino Makine Mercedes Benz GTR AMG + Tende Garden Tent Mondo Disney Cars 3
Asnjë vlerësim

- Makine SUV LAND ROVER DISCOVERY me bateri per argetimin femijeve Makina ka pamje reale dhe eshte e lehte te kontrollohet nga prinderit dhe te drejtohet nga femijet. Kjo makine është e përshtatshme për fëmijë mb... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Pista Blaze në Ishull
Asnjë vlerësim

Drejtpërdrejt nga episodet "Wild Wheels" të Blaze dhe Monster Machines, kjo shfaqje emocionuese e pistave përmban katër personazhe super që fëmija juaj të interpretojë Monster Machine, Lion Blaze. Kaloni m... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Makine per Femije TOYOTA LAND CRUISER
Asnjë vlerësim

Makine per Femije TOYOTA LAND CRUISER PRODUKT I CERTIFIKUAR Model i 2020  Suporton MP3, AUX, MEMORY CARD, USB 4 Elektromotorre Drita me buton, komanda ne timon, Me telekomande e cila mund te perdoret edhe nga prinderit�... Lexo më shumë

from 34,900.00ALL
at 1 stores
Motorr per Femije YAMAHA R1
Asnjë vlerësim

Motorr YAMAHA Model i 2020 Suporton MP3, AUX, MEMORY CARD, USB 2 Elektromotorre Drita LED me buton   Komanda ne timon Material prej plastike e forte dhe cilesore E pershtateshme per tu perdorur nga femijet deri ne 10 v... Lexo më shumë

from 16,500.00ALL
at 1 stores
Clementoni Laboratori i Mekanikes Trucks
Asnjë vlerësim

Një laborator i ri i pabesueshëm i cili ju ndihmon të kuptoni se si funksionojnë kamionët e mëdhenj të transportit dhe të bini në kontakt me parimet e mekanikës dhe inxhinierisë. Përfshinë më shumë se 2... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Chipolino Makine Mercedes Benz GTR AMG
Asnjë vlerësim

Makine SUV LAND ROVER DISCOVERY me bateri per argetimin femijeve Makina ka pamje reale dhe eshte e lehte te kontrollohet nga prinderit dhe te drejtohet nga femijet. Kjo makine është e përshtatshme për fëmijë ... Lexo më shumë

from 20,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Makine Ride on Car ATV
Asnjë vlerësim

Chipolino Motociklete ATV Nje motociklete e cila do te ndihmoje ne zhvillimin e aftesive motorike dhe koordinimin e levizjeve te femijes Me ane te levizjeve te kembeve te tij do te mundesoje levizjen e motocikletes  Vend i r... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Makine per Femije BMW X7
Asnjë vlerësim

Makine per Femije BMW X7 Model i 2020  Suporton MP3, AUX,  USB 4 Elektromotorre, Amortizatore Drita me buton   Rrip sigurimi si dhe komanda ne timon Me telekomande e cila mund te perdoret edhe nga prinderit... Lexo më shumë

from 25,900.00ALL
at 1 stores
Chipolino Makine per Femije SUV LAND ROVER DISCOVERY
Asnjë vlerësim

Makine SUV LAND ROVER DISCOVERY me bateri per argetimin femijeve. Makine e licensuar nga Land Rover Makina ka pamje reale dhe eshte e lehte te kontrollohet nga prinderit dhe te drejtohet nga femijet. Nga prindërit mund ... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Loder Parkim per Makina 3+
Asnjë vlerësim

Argëtohuni me makinat dhe parkimin  2-katësh me 32 aksesore! Ky parkim eshte i perbere nga 32 aksesor te cilet duhen bashkuar. Në paketë janë përfshirë pjeset e ndertimit te pistes dhe dy makina por mund te shtoni edhe... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Loder Ambulanca me Muzike 3+
Asnjë vlerësim

Ambulanca me tinguj dhe drita per femije 3+. Qellimi i ketyre lodrave eshte kryesisht te argetojne femijet.

from 790.00ALL
at 1 stores
Chipolino Makine Ride on Car SPEED
Asnjë vlerësim

Chipolino makine ride on car është e përshtatshme për fëmijë 2+ vjeç dhe peshë deri në 25 kg. Kjo lodër mbështet zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinimin e fëmijës Kur fëmija është ulur në të, udhëtim... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Kamion me Bateri JUMBO
Asnjë vlerësim

Chipolino Kamion me Bateri JUMBO (YELLOW)  * Kamion multifunksional me bateri: mund te perdoret ne dy menyra:     - Prindi e shtyn femijen     - Femija e leviz vete makinen * Makina loder eshte e pershtatshme per ... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Stacioni i Zjarfikesave 3+
Asnjë vlerësim

Stacioni i zjarfikesave esht gjithmon gati per tu pergjigjur thirjeve per zjare. Nje stacion i kompletuar me te gjitha mjetet e zjarefikesave per te vajtur ne destinacion sa me shpejte. Eshte i pershtateshme per femije 3+ ... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Chipolino Makine Policie per Femije
Asnjë vlerësim

Makine policie me bateri per argetimin femijeve Makina ka pamje reale dhe eshte e lehte te kontrollohet nga prinderit dhe te drejtohet nga femijet. Kjo makine eshte e pershtateshme per femije me peshe deri ne 25 kg... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Makine SUV SAFARI
Asnjë vlerësim

Makine per femije SUV SAFARI e markes Chipolino. Makina esht e përshtatshme për fëmijë të moshës 36 muajsh + dhe me peshë deri në 28 kg. Makina mund të kontrollohet nga prindi ose mund të drejtohet në mënyrë të ... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
MOTORÇIKLETE ELEKTRIKE PER FEMIJE 3-7 VJEC
Asnjë vlerësim

Motori XMX609 është i pajisur me një bateri xhel 12V7 Ah dhe dy motorë të fuqishëm . Dyshja e këtyre përbërësve ju lejon të arrini shpejtësi rreth 3-7 km / orë, gjë që do t'i sjellë argëtim të madh... Lexo më shumë

from 31,992.00ALL
at 1 stores