Filtra
Çmimi
990.00ALL 69,290.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Makina Rroje dhe qethse (83 Produkte)

Makine Qethje Braun MGK 5045
Asnjë vlerësim

Makine Qethje Braun MGK 5045  Makine qethje per floket dhe mjekren Braun MGK 5045 Set 7 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm Kreheri per prerje precize ofron gjatesite 3 - 11 mm ndersa per prerje te tjera 13 - 2... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun 7893S
Asnjë vlerësim

Makine rroje e markes Braun modeli 7893S Dizenjo ergonomike dhe perdorim te thjeshte Ideale per lekure te ndjeshme Koka eshte e levizeshme fleksibel ne 8 drejtime te ndryshme dhe kjo ju garanton rezultate te shke... Lexo më shumë

from 45,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethje Braun MGK 5060
Asnjë vlerësim

Makine Qethje Braun MGK 5060  Makine qethje per floket dhe mjekren Braun MGK 5045 Set 8 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm Kreheri per prerje precize ofron gjatesite 3 - 11 mm ndersa per prerje te tjera 13 - 2... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 1 stores
Makine Qethje ISKRA QR8918 e Zeze
Asnjë vlerësim

Makine qethese e markes ISKRA modeli QR8918 me ngjyre te zeze Me 4 koka te nderrueshme te cilat lahen lehtesisht me uje Mund te realizoni prerje te ndryshme sipas deshires tuaj  Duhet te jete ne karikim gjate gjithe procesi... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun BT5060
Asnjë vlerësim

Makine Rroje Braun BT5060 Ideale per stilimin e mjekres dhe flokut tuaj Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire Kreheri preres eshte 0.5-20 mm i ndare me 0.5 mm Punon deri ne 100 minuta pa ndaluar... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun BT7020
Asnjë vlerësim

Makine Rroje Braun BT7020 Ideale per stilimin e mjekres dhe flokut tuaj Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire Kreheri preres eshte 0.5-20 mm i ndare me 0.5 mm Punon deri ne100 minuta pa ndaluar ... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun BT3041
Asnjë vlerësim

Makine Rroje Braun BT3041 Ideale per stilimin e mjekres dhe flokut tuaj Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire Kreheri preres i mjekrres eshte 1-10 mm dhe i flokeve 11-20 mm  Punon deri ne 60 m... Lexo më shumë

from 6,690.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Braun BT3021
Asnjë vlerësim

Makine Rroje Braun BT3021 Ideale per stilimin e mjekrres tuaj dhe flokeve tuaj Me 20 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire Me prerese cilesi mjaft e mire qe rregullon qimet ne gjatesine qe deshironi Kreheri ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Braun per Floket dhe Mjekren MGK7021
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Braun MGK3045 Set 10 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm Kreheri preres i flokeve varion nga 3 - 11 mm ndersa per mjekren 13 - 21 mm Stilon mjekren, shkurton floket, si dhe trimer per hunden,veshet ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Braun MGK3045
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Braun MGK3045 Makine Qethje per Floket dhe Mjekren Braun MGK3021 Set 7 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21 mm Kreheri preres i flokeve varion nga 3 - 11 mm ndersa per mjekren 13 - 21 mm Stilon mjek... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Braun MGK3021
Asnjë vlerësim

Makine Qethese per Floket dhe Mjekren Braun MGK3021 Set 6 ne 1 me disa koka me gjatesi 0.5-21mm Stilon mjekren, shkurton floket, si dhe trimer per hunden Karikim i plot 10 ore dhe punon 40 minuta.  Me ngjyr... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Set Makine Qethese, Vere dhe Cokollate
Asnjë vlerësim

Nje set i krijuar per te dashurin Dhuro me shume kete Shen Valentin Set Makine Qethese, Vere dhe Cokollate 1. Makine Qethese Imetec Pit Lane Ducati HC 709 Praktike, komode, e shpejte dhe me precizion te larte  Pajisur ... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Makine qethese Adler AD 2832
Asnjë vlerësim

Makine qethese Adler AD 2832  Kjo makine qethese ju ofron prerje profesionale dhe precize të flokëve me ndihmën e një tehu qeramik. Bateritë efikase bëjnë të mundur përdorimin esaj edhe për disa orë, ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Makine rroje me vakum Camry CR 2833
Asnjë vlerësim

Makine rroje me vakum Camry CR 2833 Prerësi i mjekrës Camry 2833 është i pajisur me funksion thithjeje vakumi. Mjekra duhet të mirëmbahen çdo javë për të pasur një pamje të rregullt, dhe ky model mund të përdoret k... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Philips HC3505/15
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Philips HC3505/15. Mund te realizoni nje prerje flokesh sipas deshires. Me nje dy koka njera per prerje ne gjatesi floku teper te vogel dhe nje tjeter per gjatesi me te madhe.  Kokat mund te nderrohen... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Makine Rroje Rowenta TN2300F0
Asnjë vlerësim

Makine rroje e markes Rowenta modeli TN2300F0. Per lekure dhe mjeker te dizenjuar sipas shijes tuaj. Koka prerese Stainless Steel qe nuk irritojne lekuren. 5 pozicione te ndryshme te kokes te cilat mundesojne pr... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Multifunksionale Philips BG7025/15
Asnjë vlerësim

Makine Qethese Multifunksionale Philips BG7025/15 Funksionale per procese te ndryshme ne te dy anet e saj  Ne njeren ane eshte per proces rroje ne fytyre ose zona te tjera te trupit dhe ana tjeter sherben si makine qethes... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Makine qethje dhe rroje Lexical 3W/LHC-5601
Asnjë vlerësim

Makina rroje dhe qethese Lexical LHC-5601 4 pozicione te ndryshme te kokes te cilat mundesojne prerje me gjatesi... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Esperanza
Asnjë vlerësim

Makine qethese Esperanca  Makine per qethje dhe rruajtje Perdorimi: Me korent ose me bateri Kreheri perbehet nga celiku dhe inoksi Perdoret deri ne 45 minuta pasi eshte hequr nga korenti Gjatesia maksimale e prerjes: 2... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Makine Qethese Braun MGK3980TS 9+1
Asnjë vlerësim

Makine qethje e markes Braun modeli MGK3980TS 9+1 Me 9 koka te ndryshme, secila me nje funksion te vecante per floket, mjekren dhe trupin 4 krehera 2+2 per prerje me gjatesi te ndryshme nga 0.5 mm deri ne 21 mm Punon deri... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Makine Qethese Braun MGK3980TS 9+1