Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Masazhatore (12 Produkte)

Hidromasazh per kembet Revlon RVFB7021PE2
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Hidromasazh per kembet Revlon RVFB7021PE2 Per nje masazh relaksues tek kembet. Jepini vetes nje masazh relaksues flluskues perpara pedikyrit tuaj me REVLON Pediprep Spa. Kjo pakete speciale perfshin nje set te persht... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Masazhues per qafen
Asnjë vlerësim

Masazhues per qafen I lehte, i vogel dhe teper praktik  Vibrimet e lehta do te shperndajne tendosjen e muskujve  Mjafton te vendosni pajisjen ne zonen qe ju deshironi te masazhoni Punon me 3 bateri AAA te c... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Rrip Relaksues Imetec HP- 03 55×30
Asnjë vlerësim

Rrip relaksues i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem, me veshje te jashtme 100% poliester e cila lahet... Lexo më shumë

from 6,590.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Imetec per Shpatullat dhe Qafen 60x58
Asnjë vlerësim

Ngrohes relaksues i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes per kembet Relaxy Imetec
Asnjë vlerësim

Ngrohes per kembet i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem. Veshja e jashtme lahet lehtesisht ne 30 ° C. Me telekomande dixhitale, e cila ju lejon te zgjidhni temperaturen qe deshironi. Siguron nje relaksim tota... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Imetec HP Relaxi Me Rere 40x35
Asnjë vlerësim

Ngrohes relaksues i markes Imetec. Material i bute dhe i rehatshem. Mbushja eshte me rere per te ruajtur sa me shume nxehtesine. Veshja e jashtme eshte hipoalergjike dhe lahet lehteshisht ne 30 ° C. Me telekomande dixh... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Hidromasazhator per Kembet Imetec MP3 200
Asnjë vlerësim

Hidromasazhator per Kembet Imetec MP3 200 Hidro masazhator për këmbët, me 6 opsione... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Rrip Dobesimi Vibratone
Asnjë vlerësim

Rrip Dobesimi Vibratone Vibratone eshte pajisja e duhur per te arritur pamjen tuaj te deshiruar. Menyra me komode... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Masazhues per shpinen Kosmodisk Classic
Asnjë vlerësim

Masazhues per shpinen Kosmodisk Classic Masazhon dhe relakson muskujt e lodhur, qeteson dhimbjet dhe therjet. Kosmodisk eshte nje pajisje e testuar klinikisht. Eshte krijuar enkas per personat qe kalojne ore te gjata ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Hidromasazh per Kembet LAICA PC1301F
Asnjë vlerësim

Per nje masazh relaksues tek kembet Hidromasazhi eshte i pajisur me ngrohes uji deri ne 40 grade C Gjithashtu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pajisje EMS per tonifikimin e vitheve
Asnjë vlerësim

Pajisje per tonifikimin e vitheve  Me EMS mund te formoni linjen e te pasmeve, me lehtesi lirimi dhe lehtesimin e muskujve pa pasur nevoje te beni palester. Arrini format ideale te vitheve ne vetem pak diteme trajneret int... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Posture per shpinen, shtyllen kurrizore Real Doctor
Asnjë vlerësim

Korse per shpinen, shtyllen kurrizore Real Doctor Lehteson dhimbjet e shpines, qafes dhe ndihmon ne qendrimin e shpatullave drejte. E permireson formen e trupit ne nje hapesire te shkurter kohore. Mbeshtetje dhe ngrohtes... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores