Filtra
Çmimi
3,990.00ALL 6,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Mates Tensioni (3 Produkte)

Mates tensioni Esperanza ECB001
Asnjë vlerësim

Mates tensioni dixhital. Tregues per hiper tension. Shifra te medha dhe ekran i ndricuar per shikueshmeri te... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Mates Tensioni Imetec BP2 200
Asnjë vlerësim

Mates Tensioni Imetec BP2 200 Mates tensioni dixhital. Tregues per hiper tension. Shifra te medha dhe ekran... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Mates Tensioni Imetec Medium Wrist BP2 100
Asnjë vlerësim

Mates Tensioni Imetec Medium Wrist BP2 100 Mates tensioni dixhital. Tregues per hiper tension. Shifra te medha dhe ekran i ndricuar per shikueshmeri te qarte. Tregues i ndare per pulsin dhe rrahjet e zemres. Fikje automa... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores