Filtra

Mbajtëse Smartphone (15 Produkte)

Mbajtese Smartphone Omega per Makine Heavy Expedition
Asnjë vlerësim

Mbajtese per Smartphone Universale e markes Omega per makine Mund te suportoje smarphone te madhesive te ndryshme... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Mbajtese Telefoni per Pasqyren e Makines
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mbajtese Telefoni per Pasqyren e Makines Mbajtese telefoni ne modelin XO C70 si nje mbajtese per telefonin ne pasqyren e kabines ne makine Ne kend ne rrotullim 45 90 180 apo 360 grade per vendosje horizon... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Mbajtese Telefoni Magnetike Tellur per makine
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mbajtese Telefoni Magnetike Tellur per makine E lehte per t'u instaluar dhe perdorur. Dizajn diskret me material te gomuar. E lehte per tu rrotulluar dhe pozicionuar pajisjen tuaj. Force e forte magnetike per nje... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Mbajtese Smartphone Omega per Makine Lime
Asnjë vlerësim

Mbajtese per Smartphone Universale per makinen Mund te suportoje smarphone te madhesive te ndryshme  Material plastik me ngjyre te zeze Vendoseni telefonin tuaj ne kete mbajtese dhe flisni edhe gjate kohes qe udhetoni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone me Magnet PL-Q003
Asnjë vlerësim

Mbajtese smartphone me magnet. Mbajtesja eshte universale  Mund te perdoret per te gjithe llojet e smartphoneve iphone, Samsung etj Mbajteset vendosen tek smartphonet tuaj dhe ben lidhjen me pjesen tjeter te mbajteses. Vend... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Swissten S-Grip BCCL1
Asnjë vlerësim

Mbajtese universale per smartphone Swissten S-Grip BCCL1. E pershtatur per tu vendosur ne biciklete. Mbajtese statike lehtesisht e montueshme. Pershtatet me telefona me madhesi 3.5" - 6.0".... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Esperanza Universal
Asnjë vlerësim

Mbajtese per smatphone me vakum, Eperanza. Pershtatet me lloje te ndryshem smartphonesh. Fiskohet nepermjet tapes... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Esperanza Universal Sport EMA122R-L
Asnjë vlerësim

Mbajtese Smartphone Esperanza Universal Sport EMA122R-L E pershtatshme per tu perdorur gjate aktiviteteve sportive, udhetimeve etj Material i pa pershkueshem nga pikat e ujit  Gjatesia e rripit eshte e rregul... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Esperanza Universal Sport EMA122K-L
Asnjë vlerësim

Mbajtese Smartphone Esperanza Universal Sport EMA122K-L E pershtatshme per tu perdorur gjate aktiviteteve sportive, udhetimeve etj Material i pa pershkueshem nga pikat e ujit  Gjatesia e rripit eshte e rregul... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone/Tablet Esperanza Ems111
Asnjë vlerësim

Mbajtese Smartphone/Tablet Silikoni Esperanza Ems111-Ems111. E vogel kompakte e cila mban telefonin ose tabletin tuaj te palezivshem.  Mjafton te vini telefonin mbi vakumin e saj dhe pjesen tjeter ne nje terren te sheshte. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Sporti Per Smartphone Platinet Waist Bag
Asnjë vlerësim

Mbajtese sportive per smartphone Platinet Ne forme cante te vogel, me nje rrip per tu lidhur ne mes Material poliester, cilesi e larte e pa pershkueshme nga uji Me dy xhepa ku mund te fusni dhe sende te ndryshme perve... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Sporti per Smartphone Platinet Sport Armband
Asnjë vlerësim

Mbajtese sportive per smartphone Platinet Ne forme cante te vogel, me nje rrip per tu lidhur te krahu Material poliester, cilesi e larte e pa pershkueshme nga uji Canta ka 8 drita LED dhe per kete i duhen bateri 2 x CR203... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Rrip Mesi
Asnjë vlerësim

Mbajtese per smartphonin tuaj me rrip ne mes E pershtatshme per tu perdorur gjate aktiviteteve sportive,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Video Zmadhues 3D per Smartphone
Asnjë vlerësim

Video Zmadhues 3D per Smartphone Produkti i duhur per te pare filma ne smartphone tuaj me nje pamje me te zmadhuar. Fale xhamit 12" ju do mund te shikoni video apo filma pa ju lodhur syte nga ekrani i vogel. M... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Smartphone Universale Omega
Asnjë vlerësim

Mbajtes per smartphone ne makine Nga Omega, universale per te gjithe telefonat tuaj me gjeresi deri ne 82mm Rrotullohet 360 grade  dhe eshte me ngjyre te zeze Telefioni mund te qendroje horizontalisht ose vertikalis... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores