Filtra
Çmimi
9,990.00ALL 27,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Mbajtese & Tenda (4 Produkte)

Tende Projektori me Elektromotor PSA-112 200 x 200 cm
Asnjë vlerësim

Tende projektori PSA-112, e cila varet ne mur dhe hapet automatikisht me ane te telekomandes Me mekanizem... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Tende Projektori PSM-118 213x213 cm
Asnjë vlerësim

Tende projektori PSM-118, e cila varet ne mur dhe hapet manualisht Me mekanizem rrotullues Ne te mund te... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Tende Projeksioni FUEGO Manuale 150X150 Tripod
Asnjë vlerësim

Tende projeksioni e cila qendron ne kembe dhe hapet manualisht. Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Tende Projektori Tripod PSMT-96 172 x 172 cm
Asnjë vlerësim

Tende projektori Tripod PSMT-96 Me permasa 172x172 cm dhe raport figure 16:9 ; 4:3 ; 1:1 Ne te mund te... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores