Filtra
Çmimi
490.00ALL 1,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Mbrojtje Dielli (36 Produkte)

Garnier Ambre Krem Kundra Diellit Per Femije SPF50
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre Krem Kundra Diellit Per Femije SPF 50 Mbrojtje e larte e lekures se femijeve gjate ekspozimit ne diell Aplikohet ne lekure te thate ose te laget  Absorbohet lehtesisht nga trupi dhe eshte teper rezistent... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Locion per Mbrojtje nga Dielli SPF 30
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre Locion per Mbrojtje nga Dielli SPF 30 Krem mbrojtes ndaj diellit  Mban lekuren te hidratuar per 24 ore  Formule e pasur me gjalp shea dhe qendron gjate Mbrojtje e avancuar UVA + UVB Jo i yndyrshem, abso... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Spry pas Diellit Cactus 200 ML
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre Spry pas Diellit  Cactus 200 ML Spray freskues per lekuren pas ekspozimit ne diell Gjithashtu qeteson lekuren e djegur nga rrezet  Sasia eshte 200 ml ... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Krem per Femije Resisto SPF 50+
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre Krem per Femije Resisto  SPF 50+ Mbrojtje maximale per lekuren e femijeve  Per lekure te ndjeshme dhe delikate  Mbrojtje nga rrezet UVB dhe UVA  Pa arome dhe pa ngjyrues  Faktor mbrojtes SPF 50+... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Qumesht pas Diellit ALOE
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre Qumesht pas Diellit  ALOE Hidratim deri ne 4 ore efekshmeri  Zbut,ushqen lekuren e dehidratuar pas ekspozimit ne diell Gjithashtu qeteson lekuren e djegur nga rrezet  Sasia eshte 400 ml ... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre SOL. UV Water SPF 20
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre  SOL. UV Water SPF 20 Mbrojtje e avancuar e rrezeve UVA dhe UVB Ne forme spray dhe i padukshem ne fytyre pas aplikimit Le nje lekure te bute ,freskuese dhe te lehte  Me perberje Aloe Vera ,rezistent ndaj... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Sprye per Femije Resisto SPF 50+
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, spray mbrojtes per femijet kunder UVB, UVA. Faktor mbrojtes SPF 50+. Siguron mbrojtje te larte dhe te pershtatshme per femijet. Hipoalergjik, pa paraben. Sasia 200ml... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Krem Pas Diellit
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, krem pas ekspozimit ne diell. Permban glicerine dhe vitamine E. Hidraton dhe zbut lekuren duke... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Krem Pas Diellit per Fytyren dhe Trupin
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, krem pas ekspozimit ne diell. E pershtatshme per fytyren dhe trupin. Krem i formuluar per te... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Gel Krem per Fytyren me SPF 50
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, xhel krem per fytyren me mbrojtes kunder UVB, UVA. Faktor mbrojtes SPF 50+. Kremi ka nje formule e cila eshte per lekura te ndjeshme dhe intolerante ndaj diellit. Sasia 50ml... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Vaj Kokosi per Nxirje
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, vaj kokosi per nxirje intensive. Nuk permban faktor mbrojtes. Kombinime vajore dhe vitamine E... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Spry per Femijet SPF 50+
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, spray mbrojtes per femijet kunder UVB, UVA. Faktor mbrojtes SPF 50+. Siguron mbrojtje te larte dhe te pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh. Hipoalergjik, pa parfum dhe ngjyrues. Sasia 200ml... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Ambre Krem per Femije Resisto SPF 30
Asnjë vlerësim

Ambre Krem per Femije Resisto  SPF 30 Mbrojtje mesatare per lekuren e femijeve  Per lekure te ndjeshme dhe delikate  Mbrojtje nga rrezet UVB dhe UVA  Pa arome dhe pa ngjyrues  Faktor mbrojtes SPF 30 Rezisten... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre SOL. UV Water SPF 30
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre SOL. UV Water SPF 30 Mbrojtje e avancuar e rrezeve UVA dhe UVB Ne forme spray dhe i padukshem ne fytyre pas aplikimit Le nje lekure te bute ,freskuese dhe te lehte  Me perberje Aloe Vera ,rezistent nd... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Krem Kundra Diellit Sensitive SPF 50
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, krem me mbrojtes kunder UVB, UVA. Faktor mbrojtes SPF 50+. Kremi ka nje formule e cila eshte per lekura te ndjeshme dhe intolerante ndaj diellit. Hipoalergjik, pa parfum dhe ngjyrues. Sasia 200ml... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Vaj per Nxirje SPF 30
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, vaj per nxirje, me faktor mbrojtes SPF 30. Me mbrojtje te larte kunder UVA dhe UVB. Aplikojeni... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Vaj per Nxirje SPF 10
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, vaj per nxirje, me faktor mbrojtes SPF 10. Me mbrojtje te larte kunder UVA dhe UVB. Aplikojeni... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Garnier Ambre Vaj per Nxirje SPF 20
Asnjë vlerësim

Garnier Ambre, vaj per nxirje, me faktor mbrojtes SPF 20. Me mbrojtje te larte kunder UVA dhe UVB. Aplikojeni... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Equilibra Prosun-UV Spray Krem SPF 25, 150ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Prosun-UV Spray Krem SPF 25, 150ML Mbron lekuren nga djegia e diellit dhe le nje lekure te shendetshme  Me vaj karrote ,vitamine te cilat nxisin mbrojtje natyrore te lekures  Aloe vera jep freski ,lehtesim rrit mbr... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Equilibra Prosun-UV Spray Krem SPF 15, 150ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Prosun-UV Spray Krem SPF 15, 150ML Mbron lekuren nga djegia e diellit dhe le nje lekure te shendetshme  Me vaj karrote ,vitamine te cilat nxisin mbrojtje natyrore te lekures  Aloe vera jep freski ,lehtesim rrit mbr... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores