Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Mbulesa Makine (25 Produkte)

Mbrojtese Xhami Plastike per BMW E46
Asnjë vlerësim

Set me 4 cope mbrojtese xhami plastike (2x perpara + 2x mbrapa). Shmangin eren dhe shiun kur dritarja eshte e... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Aromatik per Makine Pinotti Crystal Box
Asnjë vlerësim

Aromatik per Makine Pinotti Crystal Box Aromatizues per makinen por jo vetem, me aroma te ndryshme Per ajer... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Aromatik per Makine Pinotti Fresh Bag
Asnjë vlerësim

Aromatik per Makine Pinotti Fresh Bag Aromatizues per makinen por jo vetem, me aroma te ndryshme. Per ajer... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Kase Celesi per Fiat 2 Butona
Asnjë vlerësim

Kase Celesi per Fiat Me ndarje kapaku mbrapa Ngjyre: Blu Me dy butona E pershtatshme edhe per:  Fiat Bravo, Punto Brava, Panda 2BT Permasat e celesit : 40mm X 8-9mm Permasat e kases :65mm X 35mm X 15mm... Lexo më shumë

from 1,743.00ALL
at 1 stores
Kase Celesi per Ford 3 Butona
Asnjë vlerësim

Kase Celesi per Ford 3 Butona: Hapje, mbyllje dhe bagazh Ngjyra: E zeze Permasat: 70x37x16 mm

from 1,393.00ALL
at 1 stores
Kase Celesi per Mini Cooper
Asnjë vlerësim

Kase Celesi per Mini Cooper Me nje buton. Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike. Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Flamur per Kofanon e Makines
Asnjë vlerësim

Flamur per Kofanon e Makines Flamur i kombetares kuq e zi me shqiponjen per kofanon e makines. Ngjyrat: kuq e... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Mbrojtese xhami plastike BMW E36
Asnjë vlerësim

Set me 4 cope mbrojtese xhami plastike (2x perpara + 2x mbrapa). Shmangin eren dhe shiun kur dritarja eshte e... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Mbulese Makine PEVA SK
Asnjë vlerësim

Mbulese Makine PEVA SK Mbulese makine 100% poliester, i cili eshte shume rezistent. Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme. Elastike dhe puthitet plotesisht sipas makines suaj. I lehte ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mbulese Makine GP-91050 PVC
Asnjë vlerësim

Mbulese Makine Glipart PVC Mbulese makine me material PVC, i cili eshte shume rezistent. Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme. I lehte per tu pastruar dhe per tu lare. Me xhepa ana... Lexo më shumë

from 3,200.00ALL
at 1 stores
Karikues per makine, plastik, black
Asnjë vlerësim

Karikues per makine, plastik, black Mbajtësi i makinës ka veçori të karikimit pa tel dhe është i zbatueshëm për pajisjet me madhësi 4 - 6,5 inç. Permasa e saj eshte ... Lexo më shumë

from 2,429.00ALL
at 1 stores
Zinxhire Bore Masa:070 12 mm Set
Asnjë vlerësim

Zinxhire Bore Masa:070 12 mm Set Jane nje mjet i domosdoshem per te levizur ne kushte te veshtira atmosferike Paketimi permban nje set me dy zinxhire Zinxhiret jane te ndertuar ne forme rombi me lidhje paralele ne drejt... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mp3 per Makinen modeli 5
Asnjë vlerësim

MP3 per Makinen MP3 i thjeshte per makinen pa bluetooth. Me porte USB. Vjen ne dizenjo te ndryshme.

from 890.00ALL
at 1 stores
Shenues per Numrin e Telefonit Baseus
Asnjë vlerësim

Shenues per Numrin e Telefonit Baseus Produkti ideal kur parkoni makinen dhe nuk jeni te sigurte ne qofte se do keni probleme kur ju te mos jeni. Nuk ju nevojiten me letrat me shenime numri, mjafton kjo pajisje e vogel. G... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kasetofon Bluetooth Kenwood KMM-BT205
Asnjë vlerësim

Kasetofon Kenwood modeli KMM-BT205 Me USB/AUX/3,5mm mini-jack, ekran LCD. Suporton format MP3, WMA, WVA, FLAC Dalja e perparme USB mund te perdoret edhe per te karikuar telefonin tuaj Funksionon gjithashtu edhe si radio... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbulese Makine Petex Half Cover
Asnjë vlerësim

Mbulese Makine Petex Half Cover Mbulese makine 100% poliester, i cili eshte shume rezistent. Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme. Elastike dhe puthitet plotesisht sipas maki... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbulese Makine Petex Silber
Asnjë vlerësim

Mbulese Makine Petex Silber Mbulese makine 100% poliester, i cili eshte shume rezistent. Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme. Me shtrese ekstra ne pjesen e siperme per nje mbrojtj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbulese Makine Petex Blau
Asnjë vlerësim

Mbulese Makine Petex Blau Mbulese makine 100% poliester, i cili eshte shume rezistent. Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme. Elastike dhe puthitet plotesisht sipas makines suaj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbulese Makine Glipart PVC
Asnjë vlerësim

Mbulese Makine Glipart PVC Mbulese makine me material PVC, i cili eshte shume rezistent. Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme. I lehte per tu pastruar dhe per tu lare. Me xhepa ana... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Mbulese Makine Glipart PVC