Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Mbulese tavoline (12 Produkte)

Mbulese Tavoline 140x180 cm + 6 peceta
Asnjë vlerësim

Mbulesa Tavoline 140 x 180 cm + 6 peceta Material i plote anti njollave  Kombinohet sebashku me pecetat te cilat jane ne ngjyre te kombinueshme me mbulesen  Jane 6 peceta ne paketim dhe mbulesa ne permasa 140 x 180 cm Mun... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Mbulese Tavoline 180 cm PVC
Asnjë vlerësim

Mbulese tavoline ne material PVC  Material teper i forte ,rezistent dhe pastrohet lehtesisht  I dizenjuar me motive te ndryshme  Gjatesia e mbuleses eshte 180 cm ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Mbulese Tavoline 91 cm x 94 cm
Asnjë vlerësim

Mbulese Tavoline me permasa 91 cm x 94 cm E punuar me dore ne menyre artizanale Pjeset anesore me grep.  Ngjyre bezhe.... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Mbulese tavoline Dotty 140x200 cm
Asnjë vlerësim

Mbulese tavoline Dotty 140x200 cm Një mbulesë tavoline 100% pambuk që mbron në mënyrë të përsosur tryezën tuaj nga njollat, duke qenë në të njëjtën kohë një zbukurim i mrekullueshëm i tryezës. Dizajni do ta b�... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mbulese tavoline Blu, 140x200 cm
Asnjë vlerësim

Mbulese tavoline Blu, 140x200 cm Një mbulesë tavoline cilësore me material 100% pambuk e cila mbron në mënyrë të përsosur tryezën tuaj nga njollat, dhe në të njëjtën kohë është një zbukurim i mre... Lexo më shumë

from 1,995.00ALL
at 1 stores
Mbulese tavoline Rustica, 140x200 cm
Asnjë vlerësim

Mbulese tavoline Rustica, 140x200 cm 100% pambuk dhe pamje e bukur Mbulesa tavoline Rustic do të zbukurojë tryezën tuaj në raste të ndryshme. Ka një pamje të bukur dhe është e këndshme në prekje. Bërë ng... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Mbulese tavoline Tulip, 140x200 cm
Asnjë vlerësim

Mbulese tavoline Tulip, 140x200 cm Një mbulesë tavoline cilësore e bërë nga 100% pambuk e cila mbron në mënyrë të përsosur tryezën tuaj nga njollat, dhe në të njëjtën kohë është një zbukurim i mrekul... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Mes Tavoline 82 cm x 31 cm
Asnjë vlerësim

Mes Tavoline me permasa 82 cm x 31 cm  Mbulese zbukuruese per ambjentin tuaj  Ne cope te bardhe e qendisur me grep ne te gjithe anesoret e saj  Produkt artizanal i punuar me dore ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Mbulese Tavoline 140x240 cm + 12 Peceta
Asnjë vlerësim

Mbulesa Tavoline 140 x 240 cm + 12 Peceta Material i plote anti njollave  Kombuinohet sebashku me pecetat te cilat jane ne ngjyre te kombinueshme me mbulesen  Jane 12 peceta ne paketim dhe mbulesa ne permasa 140 x 2... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Shtroje Rainforest