Filtra
Çmimi
6,990.00ALL 40,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Mikrovale (10 Produkte)

Mikrovale Bosch HMT72M420
Asnjë vlerësim

Mikrovale Bosch HMT72M420 Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Komandimi: mekanik Kapaciteti: 17... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 4 stores
Mikrovale Samsung MS23F301TAK/
Asnjë vlerësim

Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Perdoret per ngrohje Komandimi: elektronik Kapaciteti:... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 3 stores
Mikrovale Samsung
Asnjë vlerësim

Gatim i thjeshtëzuar me përbërës të freskët Zëvendësoni ushqimet e gatshme... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 3 stores
Mikrovale Fuego MMW50C
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Fuego, me model MMW50C Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Me komandim mekanik... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Beko MOC20100W
Asnjë vlerësim

Mikrovale Beko, modeli MOC20100W Funksioni: Ngrohje Pa grill Komandimi: Mekanik Kapaciteti: 20 litra Madhesia e pjates: 24.5 cm Me 6 nivele fuqie Fuqia 700 W Koha maksimale e gatimit: 30 min Me ngjyre te bardhe Dimens... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Bosch HMT72M450
Asnjë vlerësim

Mikrovale Bosch HMT72M450 Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj Komandimi: mekanik Kapaciteti: 17... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung MG23K3575AS
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli MG23K3575AS Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per vetem pak caste do te keni ne tryezen tuaj nje vakt te ngrohte Kjo mikrovale ka funksion ngrohje por edhe grile... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung MS23K3513AK
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes samsung, modeli MS23K3513AK Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Samsung FG87SUB/BOL
Asnjë vlerësim

Mikrovale e markes Samsung, modeli FG87SUB/BOL Perdorimi i mikrovales ju ben qe te kurseni energji dhe kohe Per... Lexo më shumë

from 40,990.00ALL
at 1 stores
Mikrovale Beko MGC20100S
Asnjë vlerësim

Mikrovale Beko, modeli MGC20100S Funksionimi: Ngrohje / Grile Komandim mekanik Kapaciteti 20 litra  Madhesia e pjates 24.5 cm Me 9 nivele fuqie Fuqia e mikrovales 700 W Fuqia e griles 900 W Koha maksimale e gatimit 30... Lexo më shumë

from 10,490.00ALL
at 1 stores