Mikser / Rrahese / Kombinat (49 Produkte)

Mixer me tas Fuego CT-6503 B
Asnjë vlerësim

Mixer me tas Fuego CT-6503 B Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 400W Hapesire e pershtatshme per vendosjen... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Tefal HB121838
Asnjë vlerësim

1 Nivel shpejtesie Thika inoksi Aksesore: gote plastike per perzierje

from 3,390.00ALL
at 1 stores
Kombinat Ariete Vintage 1588
Asnjë vlerësim

Kombinat i markes Ariete modeli Vintage 1588 Nje mikser multifunksionale fantastik me tas material stainles steel... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Kenwood KVL65.001WH
Asnjë vlerësim

6 nivele shpejtesie Peshore te integruar Funksion Pulse Kapak kunder sperkatjes Aksesor rrahese brumi Aksesor... Lexo më shumë

from 85,990.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Bosch MSM2410DW
Asnjë vlerësim

• Thika inoksi • Bosht metalik• 1 nivel shpejtesie• Gote plastike

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Mikser Vivax HM-400WP
Asnjë vlerësim

5 Nivele shpejtësie Funksion Turbo 2 Rrahëse vezësh 2 Aksesore brumi

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Mixer Iskra S1 200W 5 Nivele
Asnjë vlerësim

Mixer Marka: Iskra Modeli: S1 Fuqia: 200W 5 Nivele fuqie Me aksesore Ngjyra:E bardhe

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Bosch MFQ3010S
Asnjë vlerësim

2 nivele shpejtesie Funksion Turbo 2 perzierse brumi / 2 rrahese veze Fuqia: 300 W

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Bosch MSM14100
Asnjë vlerësim

1 Nivel shpejtesieBosht Plastike Gote Plastike

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Braun MQ3000 SMOOTHIE
Asnjë vlerësim

Thika inoksi2 nivele shpejtesieGote plastike

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Braun MQ100 CURRY
Asnjë vlerësim

Thika inoksiBosht metalik1 nivel shpejtesieGote plastike

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Mikser Braun HM1010WH
Asnjë vlerësim

Funksion 2 ne 14 nivele shpejtesieFunksion turbo2 aksesore vezesh2 aksesore brumi

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Mikser Dore Max Rm 3511
Asnjë vlerësim

Mikser i markes Max modeli MS 3511 Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 300W Butona pe ndezje/fikje dhe per te shkeputur rraheset  Mund te lahet lehtesisht ne lavastovilje. Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahj... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mikser Dore Max Me Tas Ms 3566
Asnjë vlerësim

Mikser dore me tas i markes Max modeli MS 3566 Me 5 nivele shpejtesie turbodhe fuqi 300W Ena eshte plastike me kapacitet 2.5 litra Butona pe ndezje/fikje dhe per te shkeputur rraheset  4 lloje te ndryshme aksesoresh pe... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Tefal HT310838
Asnjë vlerësim

5 Nivele shpejtesie Funksion turbo 2 perzierse brumi/ 2 rrahese veze inoksi

from 5,890.00ALL
at 1 stores
Mikser dore Braun MQ500
Asnjë vlerësim

Thika inoksiBosht metalik2 nivele shpejtesieGote plastike

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Mikser dore set Electrolux ESTM3300
Asnjë vlerësim

Thika inoksi1 nivel shpejtesieFunksion TurboGote plastikeGrireseRrahese vezesh

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Electrolux EHM3300
Asnjë vlerësim

5 Nivele shpejtësie Funksion Turbo 2 Aksesorë brumi 2 Rrahëse vezësh

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Tefal HT450B38
Asnjë vlerësim

5 nivele shpejtesieFunksion Turbo2 aksesore brumi celik-inox2 rrahese vezesh

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Electrolux EHM3310
Asnjë vlerësim

5 Nivele shpejtesie Funksion turbo 2 perzierse brumi/ 2 rrahese veze inoksi

from 5,990.00ALL
at 1 stores