Filtra
Çmimi
1,590.00ALL 111,190.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Mini Furra / Plitke (52 Produkte)

Plitke dyshe - Ariete 994
Asnjë vlerësim

Plitke dyshe Ariete 0994 Zgjidhje ideale për gatim jashtë shtëpisë: udhëtime, kampe, pushime, në zyrë. Plitka prej gize me cilësi të lartë arrin të vlojë ushqimin brenda disa minutave dhe e mban ate të ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Furre, Mikrovale dhe Grill Ariete 20Lt 952
Asnjë vlerësim

Furre, Mikrovale dhe Grill Ariete 20Lt 952 Furre dhe Mikrovale nga Ariete, ideuar per te ngohur, gatuar, shkrini... Lexo më shumë

from 12,490.00ALL
at 1 stores
Plitke gatimi Mesko MS6508
Asnjë vlerësim

Plitke gatimi MESKO MS6508 Diametri i pllakes eshte  15.4 cm Pllaka eshte prej gize: edhe pasi fiket mban nxehtesine per nje kohe te gjate 5 nivele te ndryshme kontrolli te temperatures Ka nje drite treguese per... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Minifurre Hyundai HFU3602W
Asnjë vlerësim

Nje minifurre me dy plitka e markes Hyundai modeli HFU3602W Furra ka nje  kapaciteti i saj eshte 36L. Plitkat kane nje fuqi maksimale prej 1000W dhe 1500W Mjaft praktike dhe e lehte per tu perdorur kudo. Me tre butona qe... Lexo më shumë

from 8,590.00ALL
at 1 stores
Friteze Digitale Ariete Airy Fryer 4619
Asnjë vlerësim

Friteze Digitale Ariete Airy Fryer 4619 Friteze Digitale Aritete , pajisje shumefunksionale e cila ju lejon te pergatisni pjata te ndryshme njekohesisht. 8 programe te rekomanduara per gatimin e te skuqurave, embelsirave... Lexo më shumë

from 17,990.00ALL
at 1 stores
Furre Ariete 30Lt Bon Cuisine 985/S
Asnjë vlerësim

Furre Ariete 30Lt Bon Cuisine 985/S Furre Ariete, ju vjen ne ndihme per te bere gatimet tuaja sa me te mira dhe plot shije. Pajisja do tju lejoje te pergatisni mish te pjekur, peshk, perime, makarona te pjekura, pica, embel... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Plitke gatimi Mesko MS 6509
Asnjë vlerësim

Plitke gatimi MESKO MS6509 2 Pllaka eshte prej gize: edhe pasi fiket mban nxehtesine per nje kohe te gjate 5 nivele te ndryshme kontrolli te temperatures Ka nje drite treguese per nxehtesine Materiali i Jashtem ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Furre Ariete 13Lt Bon Cuisine 912
Asnjë vlerësim

Furre Ariete 13Lt Bon Cuisine 912 Furre Ariete, ju vjen ne ndihme per te bere gatimet tuaja sa me te mira dhe plot shije. Me kapacitet 13 litra, e pajisur me kohemates deri ne 60 minuta, maksimumi i temperatures 230 ° ... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Furre Elektrike Ariete 980
Asnjë vlerësim

Furre Elektrike Ariete 980 Furre Ariete, ju vjen ne ndihme per te bere gatimet tuaja sa me te mira dhe plot shije. Me kapacitet 10 litra, e pajisur me kohemates deri ne 60 minuta, maksimumi i temperatures 230 ° C .... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Furre Electrolux EOD6P60X
Asnjë vlerësim

Furrë multi-funksionale me element nxehtësieFunksionet e gatimit të furrës: Pjesa e poshtme Bottom + ring + fan (pizza) Ventilatori + drita Grill + bottom + fan (humid) Skara + pjesa e sipërme Grill + top + fan Vatra ... Lexo më shumë

from 75,190.00ALL
at 1 stores
Furre Ariete 45Lt Bon Cuisine 986/S
Asnjë vlerësim

Furre Ariete 45Lt Bon Cuisine 986/S Furre Ariete, ju vjen ne ndihme per te bere gatimet tuaja sa me te mira dhe plot shije. Me kapacitet 45 litra, 6 programe gatimi, e pajisur me kohemates deri ne 60 minuta, maksimumi i tem... Lexo më shumë

from 16,790.00ALL
at 1 stores