Filtra

Mirembajtje (13 Produkte)

Equilibra Balte Trupi Termale Anti Celulit 650Gr
Asnjë vlerësim

Balte termale per trupin, anti celulit Eshte nje perberje unike e argjiles gri, e pasur me kripe dhe mikroelemente Ne permbajtje ka edhe 20% aloe vera, ajo rikthen hidratimin dhe freskine e lekures Ekstrakte nga Centella, Ivy ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Equilibra Scrub Trupi Ushqyes 550 gr
Asnjë vlerësim

Equilibra Scrub Trupi Ushqyes 550 gr Skrab ushqyes me nje perzierje te vecante te kripes se detit, shqerit kaf,dhe vajrave vegjetal natyral  Ndricon dhe ushqen lekuren e trupit kuqo qe aplikohet  Kriperat e detit kryejne nje ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Baltë dobësimi & anticelulit
Asnjë vlerësim

DOBËSON DHE RIMODELON TRUPIN. Me argjilë të gjelbër dhe vaj esencial të pastër të portokallit të ëmbël.  Baltë me efekte të shkëlqyera për trajtimin e celulitit. Balta për dobësim me argjil�... Lexo më shumë

from 3,740.00ALL
at 1 stores
FLORA Baltë nga deti i vdekur
Asnjë vlerësim

TRAJTIM PASTRUES DHE RIGJENERUES. RIKTHEN FUNKSIONET BIOLOGJIKE TË LËKURËS. Balta e Detit të Vdekur është një baltë vullkanike mijëravjeçare, e pasur me elementë organikë, inorganikë dhe minerale. Me një përq... Lexo më shumë

from 3,825.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Baltë e nxehtë kundër dhembjeve muskulare & çervikale
Asnjë vlerësim

Maskë balte për dhimbjet çervikale, muskulare, kontraktimet dhe dhimbjet e kyçeve. Balta “e nxehtë” është një produkt 100% natyral dhe gati për përdorim. Këshillohet të përdoret për të qetësuar mu... Lexo më shumë

from 1,870.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Luxury Platinium g.250
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Luxury Platinium g.250 Shton nje prekje luksoze ne çdo larje E le lekuren e trupit te bute, te paster dhe sensuale... Lexo më shumë

from 520.00ALL
at 1 stores
Ermanno Scervino Emot Body Lotion 200 ml
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ermanno Scervino Emot Body Lotion 200 ml Locion trupi Ermanno Scervino Emot me prekje saten Ne kapacitet 200 ml Formula e pasuruar me gjalpe Shea pluhur kuarc trendafili dhe Baccarà Rose Extrait dhur... Lexo më shumë

from 4,600.00ALL
at 1 stores
Equilibra Argan Skrab Pastrues per Fytyren 75ml
Asnjë vlerësim

Skrab pastrues per fytyren me permbajtje argani Largon papastertite dhe qelizat e vdekura Skrabi ka ne perberje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Scrub per Trup Rimodelues 600Gr
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Scrub per Trup Rimodelues 600 Gr Formule e pasur me kriperat e detit te vdekur, vajra natyrore dhe ekstrakte bimore  Zbut dhe ushqen lekuren e trupit tuaj  Vaji esencial i rozmarines dhe mentolit japi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set 3 Ruller per Zevendesim Pedikyr Bellisima
Asnjë vlerësim

Set 3 Ruller per Zevendesim Pedikyr Bellisima Set ideal per bukurine dhe kujdesin e kembeve tuaja  Fale 3 rrotulluesve te vecante brenda pak minutash do te keni kembe te buta, thonj te persosur me shkelqim si dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores