Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Mobilje (15 Produkte)

Poltron me Polisterol Ø 50 cm*h40 cm
Asnjë vlerësim

Poltron per Femije me Polisterol Ø 50 cm*h40 cm Ne formen e pupes, mund te vendoset ne cdo kend te shtepise Femijet tuaj do te jene komod dhe do te argetohen me poltronin e tyre personal I bute dhe praktik. Ne tre ng... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Pufte plastike me fryrje
Asnjë vlerësim

Pufte plastike me fryrje Ndenjese portabel transparente me nje dizajn inovativ. Pozicion ergonomik per ulje sa me te rehatshme. Kursim i hapsire dhe i lehte per tu trasportuar apo per tu marr me vete.  Fryrja me pompe, ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Divan Klik Klak Nova Kafe 172x51x16 cm
Asnjë vlerësim

Divani Klik Klak nga Nova Ky divan mund te konvertohet ne krevat lehtesisht ne sekonda, duke palosur pjesen e mbeshteteses. Materiali i veshjes se divanit eshte tekstil lehtesisht i pastrueshem. Materiali i kembeve dr... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Divan Klik Klak Nova Smerald 182x60x19 cm
Asnjë vlerësim

Divani Klik Klak nga Nova Ky divan mund te konvertohet ne krevat lehtesisht ne sekonda, duke palosur pjesen e mbeshteteses. Nuk ka krahe mbeshtetes anesore Materiali i veshjes se divanit eshte tekstil lehtesisht i past... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Divan Klik Klak Nova Gri 155x76x20 cm
Asnjë vlerësim

Divani Klik Klak nga Nova Ky divan mund te konvertohet ne krevat lehtesisht ne sekonda, duke palosur pjesen e mbeshteteses. Materiali i veshjes se divanit eshte tekstil lehtesisht i pastrueshem. Materiali i kembeve dru... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Divan Klik Klak Nova Gri 182x58x18 cm
Asnjë vlerësim

Divani Klik Klak nga Nova Ky divan mund te konvertohet ne krevat lehtesisht ne sekonda, duke palosur pjesen e mbeshteteses. Materiali i veshjes se divanit eshte tekstil lehtesisht i pastrueshem. Materiali i kembeve dr... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mobilje Tv Nova 110x39x47cm
Asnjë vlerësim

Mobilje Tv Nova  Mobilja eshte ne ngjyren e drurit kafe me kapaket e bardhe te mbajtese se televizorit. Nje kombinim perfekt i ngjyrave i cili ju jep mundesine ta pershtasni moblijen panvaresisht stilit qe ju keni per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Raft Nova 80x39x75 cm
Asnjë vlerësim

Raft Nova Mobilja eshte ne ngjyren e drurit kafe me kapake te bardhe. Nje kombinim perfekt i ngjyrave i cili ju jep mundesine ta pershtasni moblijen panvaresisht stilit qe ju keni perdorur ne arredimin e ambjentit. Pe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tavoline Mesi Nova 90x55x45 cm
Asnjë vlerësim

Tavoline Mesi Nova  Nje kombinim perfekt i ngjyrave i cili ju jep mundesine ta pershtasni moblijen panvaresisht stilit qe ju keni perdorur ne arredimin e ambjentit. Permasa e saj eshte 90x55x45 cm. Mbajtesja ka nje syrtar ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Librari Nova 80x39x120 cm
Asnjë vlerësim

Librari Nova ne ngjyren e drurit kafe me kapaket e bardhe te mbajtese se televizorit. Nje kombinim perfekt i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Komedine Nova 48x39x53 cm
Asnjë vlerësim

Komedine Nova ne ngjyren e drurit kafe me kapaket e bardhe te mbajtese se televizorit. Nje kombinim perfekt i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tavoline studimi 01
Asnjë vlerësim

Tavoline studimi 01 Tavoline studimi e pershtashme per dhomen e femijeve ose zyrat. Dizenjo e thjeshte me 2 kombinime ngjyrash. Me anash tavolines per te mbajtur sendet e nevojshme. Material druri.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Poltron per Femije me Polisterol Ø 50 cm*h40 cm
Asnjë vlerësim

Poltron per Femije me Polisterol Ø 50 cm*h40 cm Ne formen e pupes, mund te vendoset ne cdo kend te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Varese Rrobash Plastike Roller Set 3 Cope
Asnjë vlerësim

Varese Rrobash Plastike Roller Set me 3 Cope Praktike dhe funksionale per lloje te ndryshme veshjesh

from 0.00ALL
at 0 stores
Karrige Kompjuteri me Rrota
Asnjë vlerësim

Karrige me rrota per zyren tuaj  E pershtatshme per tu ulur prane kompjuterit ne zyre ose ne shtepine... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores