Filtra
Çmimi
7,000.00ALL 199,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Monitor (101 Produkte)

HP Pro G2 MT + Monitor V197 18.5″, 4GB, 500GB HDD, Pentium
Asnjë vlerësim

Njesi kompjuteri + Ekran 18.5 inch me rezolucion Ful HD. I kompletuar dhe gati per pune. I pershtatshem per detyra te perditshme dhe te punuarit ne paketen Office. Pershtatet per pune ne shtepi ose ne zyre. Intel Pentium G5400 ... Lexo më shumë

from 49,900.00ALL
at 2 stores
Dell Gaming 23.6″ Monitor SE2417HGX
Asnjë vlerësim

Bli online monitore Dell Gaming. Perjetoni pamje me cilesi te larte dhe kohe reagimi shume te shpejte. Me lidhjen... Lexo më shumë

from 20,600.00ALL
at 2 stores
Dell Gaming Monitor 23.6″ Full HD SE2417HGX
Asnjë vlerësim

Bli online monitor per lojera nga Dell. Përjetoni pamjet me cilësi të mirë me Dell Gaming Monitor 23.6″ Full HD SE2417HGX. Kaloni në mënyrë të përsosur nga puna tek lojerat me portat e dyfishta të lidhjes HDMI, të z... Lexo më shumë

from 16,900.00ALL
at 2 stores
Monitor Asus VP228DE 21.5″ , Eye Care
Asnjë vlerësim

Monitor 21.5 inch Full HD me raport kontrasti 100.000.000:1. I pershtatshem per lojra, duke pasur teknologjine... Lexo më shumë

from 11,500.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor 23.8″ Full HD SE2416H
Asnjë vlerësim

Monitor 23.8 inch me rezolucion Full HD. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. Dizenjuar me nje kornize shume te holle, ... Lexo më shumë

from 16,900.00ALL
at 2 stores
LED Monitor 43` DHI-LM43-S400
Asnjë vlerësim

Bli online monitore LED 43" 43' UHD LED Monitor > 4K Ultra-HD resolution > Industrial level LCD panel, suitable for continuous 24/7 operation > Slim 8mm narrow bezel design > Built-in 3D COMB filter and 3D Noise Reduction ... Lexo më shumë

from 113,000.00ALL
at 2 stores
Monitor LCD Full HD 49’’ DH-DHL49-S200
Asnjë vlerësim

Blini online Monitor LCD Full HD 49’’ . > Industrial level DID LCD panel, suitable for extensive 7×24 continuous works > High fidelity digital processing, brilliant and vivid video > Built-in 3D COMB filter ... Lexo më shumë

from 122,000.00ALL
at 2 stores
Monitor Muri LDH22-SAI200
Asnjë vlerësim

21.5' Wall Mounted Digital Signage > Industrial design, support video, picture, text, audio and other multimedia... Lexo më shumë

from 36,000.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor 24″ Full HD P2418HZ
Asnjë vlerësim

Bli online monitor 27 inch me rezolucion Full HD. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. Kamera e sigurt dhe e qartë: Me... Lexo më shumë

from 33,900.00ALL
at 2 stores
Monitor Full-HD LED DHI-LM22-F211
Asnjë vlerësim

Bli online monitorin Full-HD LED. 21.5’’ Full-HD LED Monitor > Industrial level TFT LCD panel, suitable for extensive 7×24 continuous works. > Physical resolution of 1920×1080 > High fidelity digital processing, bril... Lexo më shumë

from 19,900.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor 27″ Full HD P2719H
Asnjë vlerësim

Bli online monitor 27 inch me rezolucion Full HD. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. Më shumë hapësirë për të p... Lexo më shumë

from 28,900.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor 27″ Full HD P2719HC
Asnjë vlerësim

Bli online monitor 27 inch me rezolucion Full HD. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. Më shumë hapësirë për të p... Lexo më shumë

from 34,900.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor 27″ LED backlit LCD SE2719H
Asnjë vlerësim

Bli online Monitor Dell 27 inch me rezolucion Full HD, Ka frekuence rifreskimi 60Hz dhe kohe reagimi 5ms. Kend... Lexo më shumë

from 22,500.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor 27″ SE2719HR
Asnjë vlerësim

Bli online monitor 27 inch me rezolucion Full HD. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. Më shumë hapësirë për të p... Lexo më shumë

from 22,900.00ALL
at 2 stores
Dell Monitor UltraSharp 24″ U2419H
Asnjë vlerësim

Monitor 24 inch me rezolucion Full HD. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. Më shumë hapësirë për të punuar: nje monitor t... Lexo më shumë

from 29,900.00ALL
at 2 stores
Monitor HP EliteDisplay E243M 23.8″
Asnjë vlerësim

Bli online Monitore HP EliteDisplay me cilesi dhe pamje perfekte. Lidhuni dhe bashkëpunoni në komoditet të plotë në monitorin HP EliteDisplay E243m 23.8-inç, i cili është Skype për Biznes ® i çertifikuar pë... Lexo më shumë

from 26,500.00ALL
at 2 stores
HP EliteDisplay E273 27″ IPS Monitor
Asnjë vlerësim

Bli online Monitor HP 27 inch me rezolucion Full HD. Frekuence rifreskimi 60Hz dhe kohe reagimi 5ms. Panel ekrani LED anti-reflektues. Kthehet nga horizontal ne vertikal per tju pershtatur permbajtjes ne ekran. Pamje elegante ... Lexo më shumë

from 29,900.00ALL
at 2 stores
HP UltraSlim 27″ Monitor Full HD
Asnjë vlerësim

Monitor HP 27 inch me rezolucion Full HD, frekuence rifreskimi 60Hz dhe kohe reagimi 5ms. Merrni cilësinë e imazhit të pastër që dëshironi me këtë ekran ultra të hollë, i cili përmban dizajn alumini me pamje... Lexo më shumë

from 26,000.00ALL
at 2 stores
Lenovo Gaming Monitor 24.5″ Full HD G25-10
Asnjë vlerësim

Bli online Lenovo Gaming Monitor 24.5″ Full HD G25-10 Nuk ka të ndaluar kur të luani në monitorin Lenovo G25-10. Me një shkallë të lartë frame rate dhe ngjyra të gjalla, monitori 24.5 inç Full-HD është i p... Lexo më shumë

from 32,000.00ALL
at 2 stores
Lenovo Monitor 21.5″ Full HD S22E
Asnjë vlerësim

Bli online Lenovo Monitor 21.5″ Full HD S22E ThinkVision S22e-19 është një monitor me performancë të lartë, i destinuar posaçërisht për punën tuaj në zyrë. Me një panel FHD VA 21.5 inç, shijoni një kënd të gjer... Lexo më shumë

from 16,200.00ALL
at 2 stores