Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Monopatina & Patina (14 Produkte)

Monopatine Mondo Disney Toy Story 4
Asnjë vlerësim

Monopatina me 2 rrota është perfekt për çdo adhurues të historisë së lodrave Disney! Kjo monopatin me dy rrota është i përsosur për fillestarët dhe ndihmon fëmijën tuaj të zhvillojë ekuilibrin dhe aftësitë... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine 4 ne 1 ALL RIDE
Asnjë vlerësim

Chipolino 4 ne 1 All Ride është e përshtatshme për fëmijë të moshës 3 vjeç e lart, me peshë deri në 20 kg Lodra mund të përdoret nga 4 mënyra të ndryshme, gjë që e bën atë teper interesante për fëmi... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine NEO RIDER
Asnjë vlerësim

Monopatine Neo Rider e markes Chipolino do argetoj pa fund femijet tuaj. Monopatina është e përshtatshme për fëmijë të moshës 2 vjeç e lart, me peshë deri 50 kg. Produkt shumëfunksional me 2 mënyra të ndryshme u... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine DISCO
Asnjë vlerësim

Monopatina Disco eshte e pershtateshme per femije me peshe deri ne 20kg. Rrotat e perpareme jane me drita LED. Timoni mund te pershtatet ne 3 nivele lartesie. Frena ne rroten e paseme Monopatina ka nje shporte perpara ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Monopatine X-Spot Roze
Asnjë vlerësim

Monopatine e palosshme dhe me lartësi të rregullueshme të timonit nga 72 në 82 cm dhe baza 38 cm. Ka 2 rrota 120 mm PU dhe frenon në rrotën e pasme. Pesha maksimale e cial mund te suportoj esht50 kg. Përputhet me EN ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Monopatine Alumini Girl Boss
Asnjë vlerësim

Monopatine alumini Girl Boss me tre rrota. Materiali: Metal - Plastikë. Pesha maksimale: 60 kg. Permasat:  56x35 cm Timoni është i rregullueshëm nga 73 në 85 cm KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijë... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine CROXER EVO (PURPLE)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Monopatine CROXER EVO Monopatina ne modelin Croxer Evo e markes Chipolino E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec ne peshe deri ne 50 kg Ne material alumin ne peshe te lehte vetem 3 kg Timoni... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Monopatine 2 ne1 SPACE X (GREEN)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Monopatine 2 ne1 SPACE X Monopatina ne modelin Space X e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec Mund te perdoret ne 2 menyra: si scooter apo se bashku me ndenjesen E pershtatshme per femijet ne peshe deri ne 3... Lexo më shumë

from 9,290.00ALL
at 1 stores
Prize Me Wifi Tellur
Asnjë vlerësim

Blini online prize me wifi tellur dhe kontrolloni lidhjen e pajisjeve tuaja me elektricitetin ne shtepi. Nuk doni qe bateria e tabletit tuaj te ngarkohet? Keni harruar te hiqni nga priza hekurin tuaj? Mos u shqtesoni, tashme k... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Prize Me Wifi Smart AC Tellur
Asnjë vlerësim

Blini online prize me wifi smart AC Tellur Blini online prize me wifi AC tellur dhe kontrolloni lidhjen e pajisjeve tuaja me elektricitetin ne shtepi. Kjo prize eshte e thjeshte per t’u instaluar ne Tellur Smart APP, foleja Smar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Prize Me Wifi AC Tellur
Asnjë vlerësim

Blini online prize me wifi AC tellur dhe kontrolloni lidhjen e pajisjeve tuaja me elektricitetin ne shtepi. Nuk... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Muri Omega Per TV Ceiling Mount Max Vesa 200 17-32" Magnolia [42526]
Asnjë vlerësim

- Menaxhimi i kabllove te fshehura i integruar në pole fsheh lehtësisht poshtë mbulesave të kanalit. - Lartësia e rregullueshme për nevoja të ndryshme - Përshtatet për shumicën e LED 17 ' - 32 ', LED 3D... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Monopatine Lorelli Thunderbird
Asnjë vlerësim

Monopatine e cila paloset për fëmijë e markes Lorelli modeli Thunderbird me frena. Esht i përshtatshëm për fëmijë nga 5 vjeç + Mund te paloset për nje transport me të lehtë Me nje cilësi të lartë dhe me nje s... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Monopatine ScoTer
Asnjë vlerësim

Monopatine Scoter X e disponueshme ne 5 ngjyra . Dorezat dhe trupi i monopatines mund te rregullohen sipas gjatesise se femijes nga lartesi 68 cm deri ne 88 cm.  Jane te pajisura me gome  per te mos lejuar rres... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Monopatine ScoTer