Mouse (137 Produkte)

Mouse White Shark ALEXANDER
Asnjë vlerësim

Mouse White  Shark ALEXANDER Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar 10000 dpi Mund ti porogramoni butonat per funksione te ndryshme Dizanj unik 17D dhe me 17 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijo... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Mouse White Shark AZARAH
Asnjë vlerësim

Mouse White  Shark OCTAVIUS Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704 Fale butonit DPI mundësohe... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Mouse Gembird USB 1200 DPI
Asnjë vlerësim

Mouse i markes Gembrid me tre butona Rezolucioni 1200dpi dhe punon ne cdo siperfaqje Gjatesia e kabullit 1,8m ndersa i gjithe mousi ka permasa 110 x 62 x 36 mm Lidhja e mousit me paisjet eshte me ane te nje fishe USB... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Mouse Trust Primo Wireless
Asnjë vlerësim

Mouse i markes Trust Primo me lidhje wireless Mousi nuk ka tela gje qe ju jep lirine e levizjes ne hapesiren qe deshironi deri ne 8 m distance Ka forme shume komode per cdo dore. Frekuenca 2.4GHz Punon me lidhje wire... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Mouse White Shark GARETH
Asnjë vlerësim

Mouse White  Shark GARETH Pink Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704 Fale butonit... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -PINK
Asnjë vlerësim

Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -PINK Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 6400 Dpi Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical  ... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Maus Gaming MX209 CLAW
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Gaming Esperanza ne modelin MX209 Claw Mouse profesional dhe teper funksional i dizenjuar specifikisht per ata qe i duan lojerat dhe nje eksperience ndryshe gaming Me sensor optik preciz me rezolu... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Mouse Xiaomi Silent Edition Wireless
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Xiaomi Silent Edition Mi Dual Mode Wireless. Mund te lidhet me Bluetooth ose me maresin e vogel USB 2.4 GHz. Mund te lidhet me dy pajisje vetem duke klikuar butonin ‘Mode’. Dy butona anesor per funksione ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Mouse Napoleon White Shark Mouse GM-1607 4000 Dpi
Asnjë vlerësim

Mouse Napoleon White Shark Mouse modeli GM-1607  Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 4000 Dpi Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical  Fal... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Mouse Gembird Wireless MUSW-4B-01-W i bardhe
Asnjë vlerësim

Mouse i markes Gembird Wireless Optical I bardhe Ka forme shume komode pne dore dore. Frekuenca 2.4GHz Punon me lidhje wireless. Me dy bateri AAA,  (baterite nuk jane te perfshira ne paketim) Rezolucion 1200 dpi. ... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Mouse Caesar Red White Shark Mouse GM-1604 4800 Dpi
Asnjë vlerësim

Mouse Caesar Red White Shark Mouse modeli GM-1604 Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 4800 DPI Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 621 F... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
White Shark GAMING MOUSE GM-5006 HANNIBAL-2 Blu / 3200 dpi
Asnjë vlerësim

White Shark GAMING MOUS GM-5006 HANNIBAL-2 Blu / 3200 dpi Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704 ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Maus Lenovo Basic Blu
Asnjë vlerësim

Maus Lenovo Basic Blu Maus cilesor per perdorim te thjeshte Forme ergonomike 

from 340.00ALL
at 1 stores
Mouse Gembird Wireless 4 butona
Asnjë vlerësim

Mouse i markes Gembird Wireless Optical Ka forme shume komode pne dore dore. Frekuenca 2.4GHz Punon me lidhje wireless. Me dy bateri AAA,  (baterite nuk jane te perfshira ne paketim) Rezolucion 1200 dpi. ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Trust Mouse Optical Ziva,USB ,Black
Asnjë vlerësim

Mouse i markes Trust modeli Ziva Compact Me sensor optik 1200 dpi Mouse i pershtatshme per punim me ore te tera... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Mouse Redragon Tiger 2 M709-1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Redragon Tiger 2 M709-1 Wired 5 butona te programueshem jane te gjithe te modifikueshem per çdo loje ose pune qe po angazhoni 2 butona makro anesor jane gjithmone aty per t'ju ndihmuar dhe per t'ju ofruar perv... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Mouse Redragon Nemeanlion 2 M602
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Redragon Nemeanlion 2 M602 Ky mouse gaming eshte shume i leht per tu perdorur fal formes se tij dhe materialit qe eshte krijuar duke e bere kete qe ju te keni nje perdorim sa me te rehatshem por edhe produkti... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Redragon Griffin M607
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Mouse Redragon Griffin M607 Ky mouse vjen me 8 butona deri ne 7200 DPI (800/1200/1600/2400/7200 DPI User adjustable)7 mode ngjyrash RGB me cilesi te larte ne perdorim ku me formen e dores ju jep lehtsi ne kontr... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mouse Genius Gaming Ammox X1-400
Asnjë vlerësim

Mouse perfekt per te apasionuarit e videogameve Lehtesisht i perdorshme me doren e majte ose te djathte fale formes... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Tapert per Mouse White Shark MP-ARCANE 40x30cm
Asnjë vlerësim

Taper per mouse MP-ARCANE nga White Shark. Krijoni ne siperfaqe te qendrueshme per mousin tuaj. Me permasa 40 x 30cm.... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores