Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Multicooker (10 Produkte)

Multicooker Inoxmoni 6 Lt
Asnjë vlerësim

Multicooker Inoxmoni 6 Lt Me tenxheren elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt, duke kursyer energjise e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem. Me sistem sigurie te integruar 8 pro... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Tave pjekje bakri
Asnjë vlerësim

Tave pjekje bakri Me taven elektrike countertop gatuani ushqimet tuaja te thjeshta nga lart dhe poshte ne te njejten kohe. Thjesht vendosni perberesit ne tave dhe mbyllni kapakun. Ne minute ushqimi juaj do te jete g... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Tenxhere elektrike Vitek
Asnjë vlerësim

Tenxhere elektrike me presion  multifunksionale Vitek Gatuan cdo gje duke shtypur vetem nje buton Mund te gatuani Qull/(gatime me miell) Supe dhe gjelle te ndryshme Mishin, Pulen dhe produktet e Peshkut. Pilaf ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Berese Orizi - Ariete 2904/BG
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Me gatimin elektrik te orizit ju mund te pergatitni Sushi -n tuaj te preferuar ne shtepi ... por jo vetem! Gatimi i orizit te thjeshte per te pergatitur pjatat tuaja te preferuara orientale nuk ka me sekrete! M... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Cooker Orizi
Asnjë vlerësim

Pajisje per gatim te shpejte te orizit Funksioni i saje eshte gatimi me avull  Mund te pregatisni ne te jo vetem orizin por edhe gatime te tjera si supen, peshk ne avull, pulen etj Me kapacitet 1.8 litra, e mjaftueshme per 8-... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Multicooker Tefal CY505E30
Asnjë vlerësim

Multicooker Tefal CY505E30 Kaq e shpejte dhe e lehte per te pergatitur ushqim te shijshem ne pak minuta. Ju mund te shijoni shoqerinë e miqve dhe familjes ndersa darka eshte duke gatuar me vete. Sobe elektrike me presion ele... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Berese Orizi - Ariete 2904/BL
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Beres Orizi - Ariete 2904/BL Me gatimin elektrik te orizit ju mund te pergatitni Sushi -n tuaj te preferuar ne shtepi ... por jo vetem! Gatimi i orizit te thjeshte per te pergatitur pjatat tuaja te preferua... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Tenxhere Elektrike Premium Pro L&D
Asnjë vlerësim

Tenxhere Elektrike Premium Pro L&D Tenxherja me e re ne treg me 19 programe gatimi ne 1 te vetme Multi Cooker vjen ne menyren me te sofistikuar te mundshme se çdo tenxhere tjeter Me kapacitet 6 liter. Fuqia 1000W, ka... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Multicooker & pjekje LD MAX
Asnjë vlerësim

Multicooker & pjekje LD MAX Multicooker LD MAX vjen me shume funksione, nje tenxher qe do te beje tashme edhe procesin e pjekjes. Kapaciteti i tij eshte 6 litra, ne materialin inox. Multicooker + pjekje permban shume ... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Ariete Multicooker Twist
Asnjë vlerësim

Multicooker Twist nga Ariete Me 30 programe te percaktuara per gatime te ndryshme sipas deshires tuaj Programimi deri ne 24 ore perpara Kapaciteti mbajtes i enes se produktit 5 litra Rregullimi i temperaturës: 35 ° C deri ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores