Filtra

Ndenjese per Automjete (18 Produkte)

Lorelli Ndenjese per Automjete Navigator (9-36 kg)
Asnjë vlerësim

Ndenjese makine Navigator, e markes Lorelli. Vendimi i me i mirë për pasagjerët më të rinj. Ndenjësja eshte e markes Lorelli, e butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë. E pershtatshme per femije... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Lorelli Ndenjese per Automjete EXPLORER (9-36 kg)
Asnjë vlerësim

Ndenjese makine Explorer, e markes Lorelli. Vendimi i me i mirë për pasagjerët më të rinj. Ndenjësja eshte e markes Lorelli, e butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë. E pershtatshme per femij... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete Galaxy
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ndenjese per makina e markes Chipolino modeli Galaxy është e përshtatshme për foshnjat e porsalindura dhe fëmijët me peshë deri në 36 kg. Montimi i ndenjeses së makinës në automjet me r... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Cam Ndenjese per Automjete Combo S166 (1-3 vjec)
Asnjë vlerësim

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate. Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen... Lexo më shumë

from 13,491.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete JETT 9-36 kg
Asnjë vlerësim

Ndenjese per automjete e mareks Chipolino modeli JETT Eshte e pershtateshme per femije me peshe nga9 - 36 kg. Me nje dizajne te vecante dhe komod do ta bej udhetimin e femijeve tuaj teper te sigurt dhe te lehte. Sigur... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Lorelli Ndenjese per Automjete Lyra Isofix
Asnjë vlerësim

Ndenjese per automjete e markes Lorelli Modeli Lyra Isofix 0-36 kg Mund te rrotullohet 360 gradë për një rehati dhe komoditet më të madh. Ndenjesja për makinë  eshte e pershtateshme për grupin 0/1/2/3 ose femije me pesh... Lexo më shumë

from 16,141.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete Jorurney ISOFIX 360
Asnjë vlerësim

Pershkrimi:  Ndenjese per automjete teper komode Joruney ISOFIX e markes Chipolino. Ndenjesia e makinës është e përshtatshme për foshnje të porsalindura dhe fëmijë me peshë deri në 36 kg.  Bashkëngjitje ISOFIX në ... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete BOOSTER 15-36 kg
Asnjë vlerësim

 Ndenjese per automjete e mareks Chipolino modeli BOOSTER.  Eshte e pershtateshme per femije me peshe 15-36 kg.  Siguron mbrojtje dhe rehati të shkëlqyeshme gjatë udhëtimit.  Me nje dizajne te vecante dhe tepe... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Chicco Ndenjese per Automjete Cosmos (0-13 kg)
Asnjë vlerësim

Chicco ndenjese per automjet Cosmos shoqëron fëmijën tuaj nga lindja deri në moshën 4 vjeç (0 deri 18 kg) dhe e bën atë një shoqërues të besueshëm në fëmijërinë e hershme.  Ndenjesja e makinës për fëmi... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete 4 MAX 0-36 kg
Asnjë vlerësim

Ndenjese per automjete e mareks Chipolino modeli 4 MAX Eshte e pershtateshme per femije te porsalindur deri me peshe 36 kg. Nje vend shum i gjere dhe i rehatshem, super i bute dhe i mbushur me dopio shtrese. Me nje diza... Lexo më shumë

from 17,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete 4 ne1 0-36 kg
Asnjë vlerësim

Ndenjese per automjete e mareks Chipolino 4 ne 1 Eshte e pershtateshme per femije te porsalindur deri me peshe 36 kg. Ndenjese per makina 4 në 1 është një nga produktet më të pëlqyera dhe funksionale të makinës ... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete Monty 22-36 kg
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Ndenjese per Automjete Monty 22-36 KG Ndenjese per automjete e pershtatshme per femijet ne peshe 22-36 kg (ne moshe rreth 6-12 vjec) Instalohet lehtesisht ne sediljen e makines me rripat e specializuar ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete 360 IZOFIX Lego 0-36 kg
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Ndenjese per Automjete 360 IZOFIX Lego 0-36 kg Ndenjesja per automjete Isofix Lego vjen per femijet e porsalindur ne peshe deri ne 36 kg Lidhjet e sediljes me makinen IsoFix perdoren per femijet ne grupet... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete 360 IZOFIX I-Size 4Kid Raven 0-36 kg
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Ndenjese per Automjete 360 IZOFIX I-Size 4Kid Raven 0-36 kg Ndenjesja I-Size IsoFix vjen e pershtatshme per te porsalindurit dhe femijet e moshes 0-12 vjec ne gjatesi 40-150 cm dhe ne peshe 0-36 kg ... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Lorelli Ndenjese per Automjete Nebula Isofix
Asnjë vlerësim

Ndenjese per automjete e markes Lorelli modeli Nebula Isofix 0-36 kg Mund te rrotullohet 360 gradë për një rehati dhe komoditet më të madh. Ndenjesja për makinë  eshte e pershtateshme për grupin 0/1/2/3 ose fem... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Chipolino Ndenjese per Automjete Fama 0m+
Asnjë vlerësim

Ndenjese per automjetet e markes Chipolino, modeli Fama E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj E pershtatshme per femijet me peshe 0-13 kg ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Ndenjese per Automjete Regolo
Asnjë vlerësim

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate. Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj. E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, 9-36 kg. Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika s... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores