Ndricues (30 Produkte)

Ndricues tavoline Remax RL-E180
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ndricues tavoline Remax RL-E180 Furnizimi me energji USB Nuk kerkon bateri Konsumi i ulet i energjise. Drite e bute LED Dizajni i kapeses i cili mund ta rregulloje ate ne ekranin ose tastieren tuaj Ideal per tu perdo... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline Kinsach KS 8003
Asnjë vlerësim

Ndricues tavoline Kinsach KS 8003. Koka dhe struktura e gjitha e levizshme, me lartesi deri ne 28 cm. Llampe... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Platinet Llampe Tavoline Portative 3,5W
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 3.5W dhe ka aftesine per te rregulluar intensitetin e ndricimit Mund ta vendosni ne tryezen tuaj ku studioni apo punoni. Tupi i llam... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Platinet Llampe Tavoline Portative 3,5W me Kapese
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 3.5W dhe ka aftesine per te rregulluar intensitetin e ndricimit Mund ta vendosni ne tryezen tuaj ku studioni apo punoni. E vecanta e... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline Portative 3,5W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 3.5W dhe ka aftesine per te rregulluar intensitetin e ndricimit Mund ta vendosni ne tryezen tuaj ku studioni apo punoni. Tupi i llam... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Drite nate Marvel Black
Asnjë vlerësim

Drite nate Marvel 1. Drita nuk do te irritoje syte e foshnjes. 2. Siguron atmosfere intime per gjume me ngjyren e bute. 3. Bateria e integruar litium 1200mAh, mund te perdoret per nje kohe te gjate... Lexo më shumë

from 1,169.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline LED 12W Spirale Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline LED Platinet material alumini dhe ne forme spirale. Dizajn modern dhe i vecante. Nje zgjedhje ideale per ndricimin dhe dekorim. -Fuqia: 12W -Lumens: 960lm -Temperatura e ngjyres: 3000K (ndricim i verd... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Ndricues studimi EGLO TORRINA
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ndricues studimi EGLO TORRINA Ndricues studimi EGLO TORRINA led me komandim me touch. Fuqia 5W. Ngjyra e drites e ngrohte 3000K. Ngjyra e ndricuesit e zeze trup i levizshem dhe me bazament. 5 vite garanci.... Lexo më shumë

from 1,300.00ALL
at 1 stores
Ndricues Tavoline LED Wi-Fi
Asnjë vlerësim

Ndricues tavoline LED Wi-Fi. Portative dhe lehtesisht e levizshme. Ky ndricues u jep mundesine ta kontrolloni nepermjet aplikacionit ne smartphonin tuaj.  Karikohet me fishe USB.  Buton per fikje dhe ndezje.... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Ndricues studimi EGLO CABADO
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ndricues studimi EGLO CABADO Ndricues studimi EGLO modeli CABADO me ndricim led. Me komandim me touch dhe me nivele ndricimi. Fuqia 4W ngjyra e drites neutral/warm white ose RBB. Ngjyra e ndricuesit e bardhe. 5 vit... Lexo më shumë

from 5,900.00ALL
at 1 stores
Llampe LED OMEGA SPOTLIGHT 2800K 5W/6W
Asnjë vlerësim

Llampe LED OMEGA SPOTLIGHT 2800K 5W/6W Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore p... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ndricues Tavoline 3,5W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline, portative e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 3.5W dhe ka aftesine per te rregulluar intensitetin e ndricimit Mund ta vendosni ne tryezen tuaj ku studioni apo punoni. Tupi i llam... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Llampe Nate LED Maxell me Sensor Levizje
Asnjë vlerësim

Llampe Nate LED Maxell me Sensor Levizje Llampe nate cilesore e markes Maxell e cila leshon drite te bardhe me nuance te verdhe. Me sensor levizje, ideale per t'u vendosur ne korridor apo tualet dhe kur te coheni naten d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Llampe LED OMEGA BULB ECO E27 15W
Asnjë vlerësim

Llampe LED OMEGA BULB ECO E27 15W Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ndricues Tavoline 12W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline e markes Platinet Llampa ka ndricim LED te bardhe me fuqi 12W dhe ka aftesine per te rregulluar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ndricues Tavoline 7W Platinet
Asnjë vlerësim

Llampe tavoline e markes Platinet Llampa ka ndricim LED fuqi 7W Mund ta vendosni ne tryezen tuaj te punes ku studioni apo punoni Kendi i ndricimit 120 grade, e pershtatshme per zyra apo tryeza pune brenda shtepise tua... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores