Filtra
Çmimi
990.00ALL 21,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Ngrohese (26 Produkte)

Ngrohese me Gaz Elektra ENL- PC08
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL- PC08 Black Ngrohese me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Panel Fuego PN2500
Asnjë vlerësim

Ngrohese panel e markes Fuego modeli PN2500 Me fuqi 2500W dhe rregullator te nxehtesise. Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4 Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen konstante ne çdo ambient qe j... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Fuego BPT2000B 4502L
Asnjë vlerësim

Ngrohes per shtepine, i markes Fuego, modeli BPT2000B 4502L Eshte nje imitim i kondicionerit dhe montohet ne mur Me tre funksione baze ventilator, ngrohes dhe ftohes Ne paketim do te keni edhe telekomanden, per nje k... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Panel Fuego PN2000
Asnjë vlerësim

Ngrohese panel Marka: Fuego Modeli: PN2000 Fuqia: 2000 W Me rregullator te nxehtesise. Me mbrojtje ndaj ujit IPx4  Dimensione: 94 x 12x 50 cm  Ideal per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Aerotherm Elektra ENA-801 2 Nivele
Asnjë vlerësim

Ngrohes Aeroterm marka Elektra modeli ENA-801 Fuqia(Watt):1000- 2000 W Ngjyra e bardhe Me 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehja Termostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Fuego FH04
Asnjë vlerësim

Ngrohese elektrike Marka: Fuego Modeli: FH04 Ngrohja e hapesirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë ngrohës  Fuqia : 1000/2000 W Tensioni : 220-240V Ngjyra : E bardhë Me dy nivele fuqie ngrohese... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Imetec M2-100
Asnjë vlerësim

Ngrohese  Imetec   Modeli: M2-100 Nxehet shume shpejt duke ngohur keshtu ne vetem pak minuta ajrin e ambjentit. Fuqia: 2200 W Mund te perdoret ne vere dhe ne dimer sepse permban tre nivele temperature ( te fresket per vere,... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Fuego FH15
Asnjë vlerësim

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen Me fuqi1000W-2000W dhe volt 230, 50Hz Ngjyre e bardhe... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Rowenta SO5015F0
Asnjë vlerësim

Ngrohese Rowenta SO5015F0 Performancë e qetë Ngrohësja Rowenta punon në qetësi (51 dB), kështu nuk do ju bezdisë gjatë ngrohjes. Deri në 2400 W fuqi Zgjidhni midis dy parametrave të fuqisë së ngrohjes duke u ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Fuego FH05T
Asnjë vlerësim

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen Me fuqi 1000W-2000W dhe volt 230, 50Hz Ngjyre e bardhe  Ngrohesi ideal p... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohese me Gaz Elektra Enl-Ss03 Inox
Asnjë vlerësim

Ngrohese e markes Elektra modeli ENL-SS03 Inox Silver Ngrohesja eshte me gaz e pershtatshme per lokale apo ambjente te tjera te hapura. Ne forme  kerpudhe, punon me gaz Ngjyra: Argjend, material inoks Maksimum... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Imetec CFH1 100
Asnjë vlerësim

Ngrohes Imetec CFH1 100 Teknologji Imetec Eco Ceramic : Ngroh 100%, Kursen energji 35 % 3 nivele tempetarure Edhe temperature e ftohte Doreze e rehatshme , per lehtesi ne levizje Filter pluhuri Shume i qete , edhe k... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese JL NIVA 1500 w
Asnjë vlerësim

Ngrohese elektrik i markes JL NIVA modeli LX-2820 Fuqia maksimale 1500 w, ngjyre gri Me 3 tuba kuarci. Tensioni 220-240V. 50-60Hz.  Me doreze mbajtese, mund ta levizni kudo qe deshironi neper shtepi... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Reflektor Elektrik Ngrohes Elektra ENG-2850
Asnjë vlerësim

Reflektor elektrik i markes Elektra Modeli ENG-2850 me fuqi 1800W Ka 3 tuba kuarci per ngrohje te te gjithe hapesires tuaj te shtepise Me valvul sigurie  Ventilator per shperndarjen e ajrit te ndrohet Ne pjesen ane... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Elektrik per Montim ne Mur me Pllaka Elektrike
Asnjë vlerësim

Ngrohes elektrik per ngrohjen e hapesirave te medha Montimi behet ne mur, ne lartesi Kryesisht i pershtatshem per lokale apo zyra pune Ngrohja behet nepermjet dy pllakave halogjene Fuqia 800W 220-240V 50Hz. Ngjyra e... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Adler AD 7709
Asnjë vlerësim

Ngrohese elektrike Adler, modeli AD 7709 Me 2 shufta ngrohje dhe fuqi maksimale 800W me termostat te rregullueshem Ka 2 nivele te fuqise se nxehjes Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme Fikje automa... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Aerotherm PTC Elektra ENAP-06
Asnjë vlerësim

Ngrohes Aerotherm PTC Elektra ENAP-06 Ngrohes me 1 element qeramik  Me 2 nivele nxehtesie  Ka nje doreze plastike mbajtese  Ne ngjyre gri nderthurur me rrjete te zeze ne pjesen e perparme Mbulon nje siperfaqe pr... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Ngrohese me gaz Elektra ESG-016.3
Asnjë vlerësim

Sobe Ngrohese me gaz Elektra ESG-016.3 Ngrohja e ambjentit eshte mjaft eficente,  ngrohesi krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft te shpejte  Me 3 pllaka qeramike, fuqi 4000 w Siperfaqja qe mbulon... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohese CFH2 100 Imetec Aircolor Ceramic
Asnjë vlerësim

Ngrohese vertikale qeramike Imetec Fale teknollogjise te perdorur arrin te ngrohi ambjentin me shpejte dhe ne menyre me efikase (Eco ceramic technology) Performace shume e larte me nje konsum minimal te energjise. Ide... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Ngrohes Imetec TH1 200
Asnjë vlerësim

Ngrohes Imetec  TH1 200 Funksion Imetec Eco :Kursim energjie deri -40%  Me fuqi 2000 wat Gjatesia e kordonit 1.5m Imetec Eco Rapid TH1-100 Fale funksionit Eco, ai mund te zvogeloje konsumin e energjise elektrike, pa pasur... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores