Ora Inteligjente - Smart Watch (203 Produkte)

Xiaomi Mi Watch
Asnjë vlerësim

Blini online Xiaomi Mi Watch. E cila ofron një peshë shumë të ulët prej vetëm 32 gram. Në pajisjet e tyre ato përfshijnë AMOLED të rrumbullakët 1,39" një ekran që është në gjendje të arrijë një shkëlqim d... Lexo më shumë

from 12,590.00ALL
at 3 stores
Apple Watch Series 5
Asnjë vlerësim

Ora Apple seria 5 me ekranin qe rri gjithe kohes ndezur duke treguar kohen, informacione te rendesishme duke mos... Lexo më shumë

from 45,190.00ALL
at 3 stores
Ore Inteligjente Lenovo E1 Pro
Asnjë vlerësim

Specifika: - Mat rrahjet e zemres dhe gjumin. - Lenovo E1 ka 7 menyra matje aktiviteti, per: ecje, vrap, ciklizem,... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 3 stores
Smartwatch Q71
Asnjë vlerësim

Bli online smartwatch me bluetooth modeli Q71. ~Ore e cila ju mundeson te mbani ne kontroll shendetin tuaj me ane te : Monitorimit te ritmit të dëgjimit / presionit të gjakut / oksigjenit në gjak, gjurmuesi i gjumit, kujte... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 2 stores
Smart Watch X16
Asnjë vlerësim

Blini online smart watch X16. WATCH 6 /Parteri inteligjent ne kycin tuaj! ????Nje ore inteligiente sportive qe vjen ne nje dizajn katror. ????E pajisur me disa veçori te tilla si monitor i rahjeve te zemres, monitor i p... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 2 stores
Smart Watch Z33
Asnjë vlerësim

Blini online smart watch Z33. - Smart watch Z33 ⌚ Vjen per ju me nje dizajn me te bukur si asnjehere me pare dhe me nje ekran 1.44 ich, eshte e duhura per ne kycin tuaj te dores. Rezistente nga uji dhe me nje bateri te ... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 2 stores
Smart Watch M27 Plus 2021
Asnjë vlerësim

Blini online smart watch M27 plus 2021. ????Ky model vjen me nje ekran me prekje 1,75 inch dhe me nje dizajn modern dhe te papershkueshem nga uji. ????Bateri te integruar qe mund te perdoret normalisht per 20 dite, ????Modalitete ... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Smart Watch Z6S
Asnjë vlerësim

Blini online Smart Watch Z6S. ????Ky smartwach me Sim vjen me nje dizajn teper modern i cili eshte i pershtatshem per cdo lloj veshje. ????E pajisur me disa veçori te tilla si monitor i rrahjeve te zemres, monitor i presionit... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Smart Watch HW22 PRO
Asnjë vlerësim

Blini online Smart Watch HW22 pro. ????Ky model vjen me nje ekran me prekje 1,7 inch dhe me nje dizajn modern dhe... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Smart Watch T100 Plus Series 7
Asnjë vlerësim

Blini online Smart Watch T100 plus series 7. ????Me avancimin e teknologjise, orat e sotme bejne shume me teper sesa thjesht matje kohe. ????Orat e gjenerates te se ardhshmes jane me karakteristika mahnitese per ta bere je... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Smart Watch Seria 7 X8+
Asnjë vlerësim

Blini online Smart Watch Seria 7 X8+. Kjo ore inteligjente ka nje dizajn Apple Watch 7, teper sportive, elegante... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 2 stores
Smart Watch T900+ Uniseks
Asnjë vlerësim

Blini online Smart Watch T900+ uniseks. ~ Nje ore me dizajn dhe vecori moderne, ne te cilen vendose edhe karte... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 2 stores
Smartwatch Xiaomi XPAW004
Asnjë vlerësim

Bli online ore inteligjente Xiaomi Mibro Lite modeli XPAW004. Nje nga orat me te hollat dhe me te lehtat nga Xiaomi deri me tani. Ndihmojeni veten te permiresoheni me MiBro Lite dhe 15 menyrat e tij sportive, te cilat gjurmojne ko... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 2 stores
Smartwatch Lenovo S2 Pro
Asnjë vlerësim

Bli online smartwatch S2 Pro te markes Lenovo. Nje ore inteligjente e papershkueshme nga uji IP67 te cilen mund... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 2 stores
Smartwatch Per Femije S20
Asnjë vlerësim

Bli online ore inteligjente per femije modeli S20. Kundra ujit me GPS qe siguron vendndodhjen e femijeve tuaj dhe vend per karte SIM. Bateri polimer litium e integruar 400 mAh, nje here e karikuar plotesisht mund te jete ne ga... Lexo më shumë

from 2,200.00ALL
at 2 stores
Byzylyk Inteligjent M6 me ekran Amoled
Asnjë vlerësim

Blini online byzylyk inteligjent M6 smart me ekran amoled. M6 Smart Bracelet eshte nje byzylyk inteligjent dore i cili monitoron te gjithe aktivitetin tuaj ditor. Me kete smart band ju mund te masni kalorite, hapat ditore ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Smart Watch Doogee CS1
Asnjë vlerësim

Bli online Smartwatch dhe ore fitnesi ne te njejten kohe. Ore qe regjistron te dhena per shume aktivitete te... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
EVO Plus Micro SD 32GB U1
Asnjë vlerësim

Perfitoni me shume nga pajisja juaj me karte memori me shpejtesi te larte shkrimi dhe leximi. Perfekte per... Lexo më shumë

from 2,500.00ALL
at 2 stores
Ore Xiaomi Amazfit GTS
Asnjë vlerësim

Bli online ore Xiaomi Amazfit GTS Ekran me rezolucion 348 x 442 dhe densitet 341 PPI. Ekran i madh me plote ngjyra... Lexo më shumë

from 19,000.00ALL
at 2 stores