Filtra
Çmimi
390.00ALL 27,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Ora (33 Produkte)

Ore per Femra OTS T5208L
Asnjë vlerësim

Ore per Femra OTS T5208L Kjo eshte nje ore shume fine dhe vjen me pese ngjyra: pink, te kuqe, blu, kafe dhe te zeze. Ora eshte me rrip plastik dhe eshte kunder ujit. Kasa mbrapa eshte celik dhe nuk ndryshket. Diametri i... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Ore dore Too Late Remixed by Milo Manara
Asnjë vlerësim

Ore dore Too Late Remixed by Milo Manara Eshte kundra ujit Materiali i saj eshte prej silikoni  Masa qe ne disponojme eshte M Eshte produkt origjinal i prodhuar ne Itali Eshte ideale per dhurate pasi ka nje paketim ... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Ore dore Too Late Remixed by Tony Ranidro
Asnjë vlerësim

Ore dore Too Late Remixed by Tony Ranidro Eshte kundra ujit Materiali i saj eshte prej silikoni  Masa qe ne disponojme eshte M Eshte produkt origjinal i prodhuar ne Itali Eshte ideale per dhurate pasi ka nje paketim m... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Ore dore nixon
Asnjë vlerësim

Ore Dore nixon Ore dore teper unike fusha eshte me ngjyren e ores dhe nuk ka as akrepa as numra Ne vend te akrepave jane dy rathe te vegjel te cilet vertiten njesoj si akrepat normale dhe tregojne oren si duhet te ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Ore per Femra Pierre Lannier 106G909
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 20,000.00ALL
at 1 stores
Ore per Femra Pierre Lannier 039L938
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 14,000.00ALL
at 1 stores
Ore per Femra Pierre Lannier 039L968
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 14,500.00ALL
at 1 stores
Ore per Femra Pierre Lannier 043K909
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 9,500.00ALL
at 1 stores
Ore per Femra Pierre Lannier 043K900
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 9,500.00ALL
at 1 stores
Ore O clock nga O bag
Asnjë vlerësim

Rripi O clock eshte prodhuar ne material silikon antialergjik I cili ka nje peshe shume te lehte dhe nuk do ta... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Ore O clock time nga O bag
Asnjë vlerësim

Rripi O clock time eshte prodhuar ne material llastiku I cili ka nje peshe shume te lehte dhe pershtatet me... Lexo më shumë

from 4,320.00ALL
at 1 stores
Ore O clock Great
Asnjë vlerësim

Rripi O clock eshte prodhuar ne material silikon antialergjik I cili ka nje peshe shume te lehte dhe nuk do ta... Lexo më shumë

from 5,400.00ALL
at 1 stores
Ore O clock
Asnjë vlerësim

Rripi O clock eshte prodhuar ne material silikon antialergjik I cili ka nje peshe shume te lehte dhe nuk do ta... Lexo më shumë

from 5,220.00ALL
at 1 stores
Ore O click shift
Asnjë vlerësim

Rripi O click shift eshte prodhuar ne material lekure ekologjikeI cili ka nje peshe shume te lehte dhe nuk do ta... Lexo më shumë

from 5,220.00ALL
at 1 stores
Preciosa Pierre Lannier Eolia Ore per Femra 039L938
Asnjë vlerësim

Ore per femra nga Pierre Lannier Pjese e koleksionit Eolia, Modele te bukura dhe unike te gjithe me preardhje... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Preciosa Pierre Lannier Ore per Femra
Asnjë vlerësim

Ore per ferma e markes Pierre Lannier Pjese e koleksioni Symphony Nje perzierje e hijeshise dhe elegances Me... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Preciosa Pierre Lannier La Petite Cristal Ore per Femra
Asnjë vlerësim

Ore per femra e markes Pierre Lannier Pjese e koleksionit La Petit Crisatal me fushe bojqiell dhe copeza... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Preciosa Pierre Lannier Cristal Ore per Femra
Asnjë vlerësim

Ore per femra e markes Pierre Lannier Pjese e koleksionit Cristal me fushe blu dhe copeza kristali nga... Lexo më shumë

from 18,600.00ALL
at 1 stores
Preciosa Pierre Lannier Automatic Ore per Femra
Asnjë vlerësim

Ore per femra e markes Pierre Lannier Pjese e koleksionit Automatic  Model dhe dizajn sa sportiv aq... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Ore per Femra Pierre Lannier 091L838
Asnjë vlerësim

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti... Lexo më shumë

from 13,000.00ALL
at 1 stores