Filtra
Çmimi
150.00ALL 2,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Organizues (24 Produkte)

Kuti plastike 15 Lt
Asnjë vlerësim

Kuti magazinimi në njërën anë e hapur, me kapak dhe doreza. Gjatësia Gjatësia Lartësia: 39x26x15.5 cm Kapaciteti: 15 lt Materiali: Plastik.... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Valixhe e vogel udhetimi
Asnjë vlerësim

Valixhe udhetimi modeli Urban. E pershtatshme per udhetime te gjata, por edhe per udhetime gjate fundjaves. Ka 2 rrota dhe 2 kembeza per te qendruar ne kembe. Valixhen e udhetimit Urban  mund ta mbani edhe në dore me d... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Valixhe udhetimi Roze me lule 27x67.5cm
Asnjë vlerësim

Valixhe udhetimi modeli Urban E përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjavës. Valixhja ka 2 rrota te vendosura dhe 2 kembeza per te qendruar ne kembe. Valixhja e udhëtimit Urban  mund ta ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Shporte me thurje 2 cope Gri
Asnjë vlerësim

Shporte me thurje 2 cope Permasa e shportes se madhe: 26.5x16.5x14.5 cm Permasa e shportes se vogël : 23.5x13.5x11.5 cm Materiali: Metal struktura, veshja PP... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Kosh i thurrur bezhe me ndarje
Asnjë vlerësim

Kosh i thurrur bezhe me ndarje Gjatësia x Gjatësia e gjerësisë: 36x14x6 cm Materiali: Metal - Veshja : Nejlon Produkti është për përdorim dekorativ dhe mbajtëse aksesorësh... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Shportë Bezhe 26x9x5cm
Asnjë vlerësim

Shportë Bezhe Gjatësia x Gjatësia e gjerësisë: 26x9x5  cm Materiali: Metal - Veshja : Nejlon Produkti është për përdorim dekorativ.... Lexo më shumë

from 150.00ALL
at 1 stores
Kosh me thurje i bardhe
Asnjë vlerësim

Kosh me thurje i bardhe Gjatësia x gjerësia e gjerësisë: 20x15x8.5 cm Materiali: PP

from 290.00ALL
at 1 stores
Kuti Depo Me Rrota
Asnjë vlerësim

Kuti transparente me kapak dhe rrota për lehtësimin e lëvizjes. Gjatësia x Gjatësia e gjerësisë: 60x40.5x19 cm Kapaciteti: 34 lt Materiali: Plastik... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Kuti plastike Unicorn 2.5 Lt
Asnjë vlerësim

Kuti Unicorn Përmasa: 19x16.5x9.5 cm Kapaciteti: 2.5 lt Materiali: Plastik

from 190.00ALL
at 1 stores
Kuti plastike Paw Patrol 50 Lt
Asnjë vlerësim

Kuti Paw Patrol me kapak dhe rrota Përmasa: 52.5x36.5x30 cm Kapaciteti: 50 lt Materiali: Plastik  

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Kuti plastike e zeze 42 Lt
Asnjë vlerësim

Kuti plastike e zeze 42 Ideal për përdorim brenda dhe jashtë, shumë rezistent ndaj shiut dhe... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Kuti Me Tre Ndarje Gri 33X15X6
Asnjë vlerësim

Kuti Me Tre Ndarje  Gjatësia x Gjerësia e gjerësisë: 33x24x7 cm Materiali: Metal - PP

from 690.00ALL
at 1 stores
Kosh magazinimi me thurje
Asnjë vlerësim

Kosh magazinimi me thurje Lartësia e diametrit: 17x20 cm Diametri i bazës: 15 cm

from 390.00ALL
at 1 stores
Kornize Nara
Asnjë vlerësim

Mbajtese lapsash prej druri, ne forme kubi. Ju mund ta personalizoni ate duke vendosur foton tuaj. Nje dhurate e vecante per miqte tuaj. Permasat jane 10x10x11cm Permasa e fotos 6x8cm. Printimi i fotos perfshihet ne çm... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Maped Kapse Letrash Hs Ergologic
Asnjë vlerësim

Kapse letrash e markes Maped Nje aksesor i nevojshem per zyrat tuaja Mund te lidhni deri ne 25 flete njeheresh... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Kuti plastike Masa L Star Wars Curver
Asnjë vlerësim

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme. Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve. Masa L. Dizenjo me personazhet Star Wars. Ma kapaciteti 28 litra. Permasat e kutise: 39.5 x 24... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Kosh lodrash 25L StarWars Curver
Asnjë vlerësim

Kosh lodrash i pershtatshem per dhomat e femijeve. Material plastik, me personazhet e Star Wars. Kapaciteti 25 litra. Permasat e kutise: 32 x 39 x 25 cm.... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Kuti plastike masa S Frozen Curver
Asnjë vlerësim

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme. Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve. Dizenjo me personazhin e dashur Frozen. Masa S me permasa 30 x 20 x 14 cm.... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kuti Plastike Masa L Frozen Curver
Asnjë vlerësim

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme. Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve. Dizenjo me personazhin e dashur Frozen. Masa L me kapacitet 22 litra. Permasat e kutise: 39.5x... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Kuti plastike Masa L Princesha Curver
Asnjë vlerësim

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme. Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve. Dizenjo me personazhin e dashur Princess. Masa L me kapacitet 22 litra. Permasat e kutise: 30... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores