Parfume per femra (42 Produkte)

Seti Per Me Te Bukuren Lule
Asnjë vlerësim

Seti per me te bukuren lule Surprizoni te dashuren tuaj kete Shen Valentin Seti permban parfum, cokollate dhe Kuti Paketimi 1. Secret Rose Paris Eau De Parfum per Femra Nje arome e cila eshte krijuar nga pyjet e dendu... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Parfum La Rive Set per Femra Beauty Swarovsk 75 ml
Asnjë vlerësim

Kjo arome eshte prova qe te kundertat terheqin njera-tjetren. Shijoni aromen luksoze, te ngrohte te Prestige... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Gucci Premiere Gucci EDP 75ml
Asnjë vlerësim

Aromë premierë nga Gucci.Shënimet kryesore të bergamotit dhe lules së portokallit.Zemrën nga lule të bardha dhe myshk.Shënime bazë prej lëkure dhe druri.75ml EDP Vjen në një shishe metalike me markë të zbukuruar dh... Lexo më shumë

from 9,900.00ALL
at 1 stores
Narciso Rodriguez Rouge EDT 50ml
Asnjë vlerësim

Një aromë që rrit pasionin dhe feminitetin e grave. Zemra e veçantë e myshkut është e animuar nga një buqet te lezetshme me lule, e përbërë nga trëndafil bullgar, iris dhe shënime drusore dhe qelibari. E kuqja e gjall... Lexo më shumë

from 7,350.00ALL
at 1 stores
Lady Million Paco Rabanne EDP 80ml
Asnjë vlerësim

Një aromë e re femërore qe  mishëron fantazitë e burrit 1 milion me humor dhe joshje.Per një femer te re magjepsëse, me vetëbesim, e brishtë në dukje, por me një temperament të zjarrtë dhe sensualitet të pab... Lexo më shumë

from 10,125.00ALL
at 1 stores
Chance Eau Tendre Chanel EDP 35ml
Asnjë vlerësim

Një interpretim edhe më i butë i Shansit. Një prani delikate, një aromë tepër femërore dhe mbështjellëse. Një shans i ri për tu shfrytëzuar.Një përbërje me një zemër mbështjellëse të forcuar nga thelbi i jasem... Lexo më shumë

from 9,350.00ALL
at 1 stores
Coco Chanel EDP Rechargeable 60ml
Asnjë vlerësim

Thelbi i një gruaje të lirë dhe të guximshme. Një arome orientale femërore me një karakter të fortë, por tepër të freskët. Aroma zgjon shqisat me shkëndija të freskëta dhe të gjalla të portokallit, të cilat b... Lexo më shumë

from 15,000.00ALL
at 1 stores
Coco Chanel EDP Recharge 60ml
Asnjë vlerësim

Thelbi i një gruaje të lirë dhe të guximshme. Një arome orientale femërore me një karakter të fortë, por tepër të freskët. Aroma zgjon shqisat me shkëndija të freskëta dhe të gjalla të portokallit, të cilat b... Lexo më shumë

from 11,625.00ALL
at 1 stores
Narciso Narciso Rodriguez EDP 90ml
Asnjë vlerësim

Aroma e misterit të tërheqjes. Trëndafili bullgar, intensiv dhe femëror, shoqëron petalet prej kadifeje të jasemines dhe zbulon gjurmën NARCISO Eau de Parfum. Një dizajn linear dhe thelbësor që kujton stilin e Narc... Lexo më shumë

from 9,750.00ALL
at 1 stores
Tresor in Love Lancome EDP 50ml
Asnjë vlerësim

TRESOR IN LOVE EAU DE PARFUM nga LANCOME, Një vorbull emocionesh që kristalizon momentin perfekt të një dashurie të lindur. Rafinimi i Trëndafilit Damascena dhe butësia e dardhës, nektarinës dhe Fresia pë... Lexo më shumë

from 8,000.00ALL
at 1 stores
Signorina Salvatore Ferragamo EDT 50ml
Asnjë vlerësim

Signorina shpreh thelbin e një gruaje të re elegante me një joshje të pagabueshme, të sofistikuar, të freskët dhe pak djallëzore. Aroma hapet me nota  të gjalla të Rrushit ribes e cila, me një theks dje... Lexo më shumë

from 4,960.00ALL
at 1 stores
The One Dolce&Gabbana EDP 30ml
Asnjë vlerësim

The One është një aromë intensive, me një aromë lulesh me një sensualitet modern. Një aromë me një personalitet të fortë dhe një ëmbëlsi të artë. Krijuar për divën e vërtetë, The One është mode... Lexo më shumë

from 5,025.00ALL
at 1 stores
Gosh Parfum per Femra Kaos For Her
Asnjë vlerësim

Parfum per Femra "Kaos For Her" nga Gosh Eshte nje arome e cila pershtatet ne cdo kohe Karakterizohet nga... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Set Parfum Gucci Bloom
Asnjë vlerësim

Set Parfum Gucci Bloom per Femra Nje arome e mrekullueshme me Jasmine, lule e kerpudhes Tuberose dhe Rangoon... Lexo më shumë

from 15,950.00ALL
at 1 stores
Fleurs De Sistelle Eau De
Asnjë vlerësim

Eau de Parfum per femra Ben pjese ne familjen e aromave orientale Një aromë magjepsëse dhe misterioze qe vjen nga nje koktejl lulesh limoni dhe farave te rrushit te zi Nderthuret si arome delikate me aromen e kendeshme plu... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Nje krijim origjinal, nje shprehje modern e sofistikimit, luksit dhe elegances Arome e luleve te mandarines dhe dardhes 100 ml
Asnjë vlerësim

Eau de Parfum per femra Ben pjese ne familjen e aromave orientale Një aromë sensuale dhe magjepsëse qe vjen nga trendafili dhe petalet e lules jasemin Nderthuret si arome zbutese me aromen e kendeshme te vanilies Sasi... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Grandiose Dreams Eau De
Asnjë vlerësim

Nje krijim origjinal, nje shprehje modern e sofistikimit, luksit dhe elegances Arome e luleve te mandarines dhe... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Dagnar Eau De Parfum
Asnjë vlerësim

Një parfum shumë femëror që kombinon përsosmërisht aromën e lules me sensualitetin e aromës së drurit Me shije delikate të frutave të thata kombinuar me kanellë Tonet e luleve kombinojnë më së miri duke ... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez EDP 100ml
Asnjë vlerësim

Narciso Rodríguez For Her është një parfum femëror i butë dhe me lule i krijuar në 2006.Shishja rozë e zbehtë ndjek modelin tradicional të markës, linjat e drejta që konvergojnë në një kapak drejtkëndësh... Lexo më shumë

from 10,650.00ALL
at 1 stores
Gucci Guilty EDP 75ml
Asnjë vlerësim

Një zemër e lulezuar, seksi dhe me shije te leht frutash: jargavan dhe pjeshk, të përpunuara me sensualitet, zbulojnë një feminitet modern që shkon drejt shkeljes te te gjitha rregullave.Nënshkrimi intensivisht "Gucc... Lexo më shumë

from 9,750.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Gucci Guilty EDP 75ml