Filtra

Paste dhembesh (25 Produkte)

MARVIS Paste dhembesh Amarelli Licorice 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh Amarelli Licorice Pasta e dhembeve Amarelli Licorice nga Marvis eshte befasuese, sensuale... Lexo më shumë

from 370.00ALL
at 1 stores
MARVIS Paste dhembesh Classic me mente te forte 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh Classic me mente te forte Nje paste dhembesh ultra kremoze qe jep nje ndjesi te forte te... Lexo më shumë

from 370.00ALL
at 1 stores
MARVIS Paste dhembesh Classic me mente te fresket 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh Classic me mente te fresket Nje prekje e mentes se fresket dhe te embel e kombinuar me nje freski deti delikate, per nje arome te veçante verore Ofron nje ndjesi shije te kendshme dhe afatgjate Permba... Lexo më shumë

from 370.00ALL
at 1 stores
MARVIS Paste dhembesh me efekt zbardhues me mente 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh me efekt zbardhues me mente Shkoni pertej konceptit te pastes tradicionale te dhembeve Paste dhembesh me efekt zbardhues me mente ndihmon ne rikthimin e shkelqimit natyral te dhembeve tuaj çdo di... Lexo më shumë

from 600.00ALL
at 1 stores
MARVIS Paste dhembesh me mente & jasmin 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh me mente & jasmin Transformoni buzeqeshjen tuaj dhe ritualin tuaj te pastrimit te dhembeve me pasten e dhembeve Jasmine Mint nga marka luksoze italiane Marvis Nje paste dhembesh freskuese dhe kremoze me... Lexo më shumë

from 370.00ALL
at 1 stores
MARVIS Paste dhembesh me mente & kanelle 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh me mente & kanelle Shnderron momentet e thjeshta, te perditshme ne momente kenaqesie ... Lexo më shumë

from 370.00ALL
at 1 stores
MARVIS Paste dhembesh me mente & xinxer 85ml
Asnjë vlerësim

MARVIS Paste dhembesh me mente & xinxer Zbardhues i dhembeve Forcon mishrat e dhembeve Parandalon krijimin e... Lexo më shumë

from 370.00ALL
at 1 stores
Marvis Paste dhembesh RAMBAS 75ml
Asnjë vlerësim

Marvis Paste dhembesh RAMBAS Nje paste dhembesh me shije unike Permban fluor per te parandaluar prishjen e dhembeve Parandalon krijimin e gurezave Eleminon bakteret orale dhe eren e pakendshme te gojes E aromati... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Marvis paste dhembesh Karakum 75ml
Asnjë vlerësim

Marvis paste dhembesh Karakum  Pasta e dhembeve Marvis Karakum eshte nje produkt i serise Limited Edition Eshte nje paste dhembesh me nje shije te sofistikuar qe kombinon menten me te mire me embelsine e lengut te portokallit... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Marvis paste dhembesh ROYAL 75ml
Asnjë vlerësim

Marvis paste dhembesh ROYAL Shije emocionuese dhe kujdes maksimal ne nje produkt. Formula e pastes lejon jo vetem... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Marvis paste dhembesh zbardhuese me mente per duhanpiresit 85ml
Asnjë vlerësim

Marvis paste dhembesh zbardhuese me mente per duhanpiresit E krijuar posaçerisht per qendrueshmeri qe synon dhe redukton njollat ​​e duhanit dhe kafese. Eshte zgjidhja perfekte per nje buzeqeshje me te ndritshme. Kjo p... Lexo më shumë

from 600.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Pastë dhëmbësh me karbon, argjilë & propolis
Asnjë vlerësim

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR Zbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës Kjo pastë dhëmbësh me ngjyr�... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Pastë dhëmbësh për mishra delikatë
Asnjë vlerësim

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR Për mishra dhëmbësh delikatë dhe të ndjeshëm Zbardhues i dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës Pasta e... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Pastë dhëmbësh aromatike me 7 vajra esencale & argjilë
Asnjë vlerësim

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR Zbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës Një ide novative me shije të... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Pastë dhëmbësh me mente & argjilë
Asnjë vlerësim

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR Zbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës Pasta e dhëmbëve me Mente ele... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Pastë dhëmbësh homeopatike me limon & argjilë
Asnjë vlerësim

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR Zbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës Omeokombatibël Pasta e dhëmb�... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karbon Aktiv Paste Dhembesh 75 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Paste Dhembesh 75 ml Pasta e dhembeve me karbon eshte nje xhel delikat me shije te fresket pa sakarine  Kombinon efektin pastrues te karbonit me efektin qetesues te aloe vera  Perdoret rregullisht gja... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Silver Care Paste Dhembesh Gel 100ml
Asnjë vlerësim

Silver Care Paste Dhembesh Gel 100ml Veprimi i Triclosan i kombinuar me dy kripera fluorine mbron plotesisht gojen nga pllaka tartare dhe bakteriale Nje sasi e vogel e pastes se dhembeve ne furçen e dhembeve eshte e mjaftueshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Silver Care Paste Dhembesh Zbardhuese 75ml
Asnjë vlerësim

Silver Care Paste Dhembesh Zbardhuese 75ml Paste dhembesh me permbajtje bikarbonate me fuqi te larte zbardhjeje Veprimi i bikarbonatit te natriumit i kombinuar me silicin me veti te larte zbardhuese i ben dhembet me te ba... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Silver Care Paste - Aloe Vera per Mishra Delikate 75ml
Asnjë vlerësim

Silver Care Paste - Aloe Vera per Mishra Delikate 75ml Nje paste dhembesh per mishrat delikate Permban Aloe Vera e kombinuar me citrate kaliumi te cilat garantojne veprim qetesues dhe anti-inflamator per mishrat Permban edhe ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores