Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Pastrues (15 Produkte)

Maske Wash Off Black Sugar Skinfood 100 gr
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Maske Wash Off Black Sugar Skinfood 100 gr Trajtojeni lekuren tuaj me Sheqerin e Zi! Maska jone klasike kult e larjes permban granula organike te Sheqerit te Zi qe eksfolojne qelizat e vdekura te lekures dhe vajin e fa... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Sapuni i zi afrikan Bio Dudu Osun klasik
Asnjë vlerësim

Sasia 150 gr. PËR TË GJITHA TIPET E LËKURËS 100% Natyral Sapuni i zi afrikan Dudu Osun është një nga produktet më të rekomanduara për kujdesin ndaj lëkurës. I studiuar dhe testuar me sukses si një zgjidh... Lexo më shumë

from 723.00ALL
at 1 stores
Sapuni i zi afrikan Bio Dudu Osun, pa aromë
Asnjë vlerësim

Sasia 150 gr. PËR TË GJITHA TIPET E LËKURËS 100% Natyral Sapuni i zi afrikan Dudu Osun është një nga produktet më të rekomanduara për kujdesin ndaj lëkurës. I studiuar dhe testuar me sukses si një zgjidh... Lexo më shumë

from 723.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral për akne & lëkurë të yndyrshme, me limon & humulus
Asnjë vlerësim

PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME AKNE Pastrues për lëkurë të papastër dhe me akne. Për fytyrë dhe trup. I testuar dermatologjikisht. Frymëzuar nga birra Radler, ky sapun me bazë vaj ulliri ekstra i virgjër ësht�... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, me lule bliri & mëllage
Asnjë vlerësim

SAPUN BIMOR PËR LËKURË TË THATË & TË NDJESHME Sapun me bazë vaj ulliri ekstra i virgjër, i pasuruar me vajra esencialë të ylang ylang dhe të portokallit të ëmbël. Falë veprimit zbutës dhe hidratues të ekst... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral për lëkurë mikse & delikate, me mjaltë & livando
Asnjë vlerësim

SAPUN BIMOR PËR LËKURË MIKSE & DELIKATE Zbutës dhe pastrues Një sapun klasik me aromën dehëse dhe relaksuese të fushave me livando. Përmban mjaltë biodinamik me veti ushqyese dhe zbutëse, ndërsa vaj... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral për lëkurë të ndjeshme, me kalendula & vaj gruri
Asnjë vlerësim

SAPUN BIMOR PËR LËKURË TË NDJESHME & DELIKATE Prodhuar me vaj ulliri ekstra të virgjër të presuar në të ftohtë, aromatizuar me vaj esencial të petitgrain (lule portokalli) dhe pasuruar me ekstrakt kalendule ... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral antioksidant me portokall & kanellë
Asnjë vlerësim

SAPUN BIMOR PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS I pasur me antioksidantë në saj të prezencës së Vitaminës E në përmbajtjen e vajit të thelbit të grurit dhe vajit të ullirit extra virgin. Gjithashtu i pasur me be... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapun natyral efekt scrub, me lulëkuqe & selvi
Asnjë vlerësim

SAPUN BIMOR PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS Sapun artizanal, i pasuruar me vajra esencialë limoni dhe selvie, me veti të spikatura tonifikuese dhe rigjeneruese. E bën lëkurën të butë dhe të hidratuar falë pranisë s... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapun antirrudhë për lëkurë të thatë, me trëndafil & gjalp shea
Asnjë vlerësim

SAPUN BIMOR PËR LËKURË TË THATË DHE/OSE TË PLAKUR Pastrues dhe ushqyes. Me vaj ulliri extra virgin, gjalp shea dhe vaj esencial të pastër trëndafili dhe barbaroze, për lëkurë të butë dhe të mëndafshtë. Me ve... Lexo më shumë

from 425.00ALL
at 1 stores
Sapuni i zi afrikan Dudu Osun
Asnjë vlerësim

Sapuni i zi afrikan Dudu Osun PËR TË GJITHA TIPET E LËKURËS 100% Natyral Sapuni i zi afrikan Dudu Osun është një nga produktet më të rekomanduara për kujdesin ndaj lëkurës. I studiuar dhe testuar me suk... Lexo më shumë

from 595.00ALL
at 1 stores
Equilibra Argan Shkume Pastruese per Fytyren 150ml
Asnjë vlerësim

Pastrues per fytyren ne forme shkume E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures Shkuma pastron dhe freskon lekuren, permban vaj argan me nje efekt zbutes dhe shkelqyes Acidi Hyaluronic pastron butesisht, rregullon s... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Uje Micellar Pastrues per Fytyren 200ml
Asnjë vlerësim

Uje micelar per pastrimin e fytyres I krijuar posacerisht per te hequr makeupin dhe te gjitha papastertie nga lekura Le lekuren te fresket dhe te tonifikuar Me 98% perberes me origjine natyrore Nuk permban elemente d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karbon Aktiv Xhel Per Larje Fytyre 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Xhel Per Larje Fytyre 200 ml Ideale per pastrimin e toksinave dhe mbetjeve te smogut qe zene vend ne lekure  Karboni i aktivizuar pastron dhe detoksifikon ne menyre efektive duke e bere lekuren te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Peceta per Pastrim Makiazhi 25Cp
Asnjë vlerësim

Peceta per pastrimin e makiazhit Me permbajtje vaj argani dhe vaj micelar per pastrim te thelle te lekures Nuk... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores