Filtra

Peshkim & Gjueti (1 Produkte)

Cikrik peshkimi Cobra CB40
Asnjë vlerësim

Cikrik peshkimi peshkimi shume cilesor me peshe shume te lehte Dizenjo elegante, material shume rezistent, plastike dhe metalike Rrotullim i shpejte dhe i lirshem ne te dy anet. Kapaciteti mbledhes Cobra CB40... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores