Peshore Personale (22 Produkte)

Peshore Personale Fuego 601
Asnjë vlerësim

Peshore Personale Fuego 601 Pershore personale per perdorim shtepiak  Material xham i cili mban deri ne 150 kg  Me ekran digital LCD i cili ka gramature 100 gr  Punon me bateri 2xAAA... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 3 stores
Peshore Iskra GBS1500, 150 Kg Max, Fikje Automatike
Asnjë vlerësim

Peshore Iskra GBS1500, 150 Kg Max, Fikje Automatike Peshore Iskra me nje dizanj elegant dhe permasa praktike. Masni peshen tuaj, ose peshen e objekteve qe deshironi. Peshorja nizet ne momentin kur ju e prekni dhe fike... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Peshore Iskra GBS1500-ZN, 150 Kg Max, Fikje Automatike
Asnjë vlerësim

Peshore Iskra GBS1500-ZN, 150 Kg Max, Fikje Automatike Peshore Iskra me nje dizanj elegant dhe permasa praktike. Masni peshen tuaj, ose peshen e objekteve qe deshironi. Peshorja nizet ne momentin kur ju e prekni dhe fiket k... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 2 stores
Peshore Personale Adler AD 8151b
Asnjë vlerësim

Peshore Personale Adler AD 8151b me ekran Analoge Mbulesa pa rrëshqitje jep një model shumë interesant në sipërfaqe, në të njëjtën kohë siguron sigurinë e përdorimit të peshores në dhoma me lagështirë os... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Peshore Personale FUEGO 901
Asnjë vlerësim

Peshore personale Fuego PS-1 E pershtatshme per perdorim shtepiak  Material xham i temperuar i cili mban deri ne 180 kg  Me ekran digital LCD dhe fikje automatike... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Peshore Body scale ES13 200 Imetec
Asnjë vlerësim

Peshore elektronike Tregues LCD Pllake xhami shume i sigurt Maksimumi kapacitetit deri ne 150 kg Pervec peshes, kjo peshore ju tregon kalorite e marra ose te djegura gjate nje dite. Sensore shume te sakte Ndez... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Peshore Body Scale ES7 400
Asnjë vlerësim

Peshore elektronike Peshore elektronike Imetec ES7 400 është veçanërisht e përshtatshme për ata që ndjekin një dietë specifike ose aktivitet praktik sportiv falë funksionit të trupit Analyzer. Kjo ju lejon të matni... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Ngrohese Kurrizi Esperanza EHB003
Asnjë vlerësim

Ngrohese Kurrizi Esperanza EHB003 Gjate qendrimit ju mund te mbani ngroht edhe zonen e shpines  Mbahet rreth qafes dhe mbulon te gjith zonen  Fuqia e tij eshte 60 W dhe tensioni 230 V, 50Hz  Material poliester dhe ... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Peshore Imetec ES1 100
Asnjë vlerësim

Peshore Imetec ES1 100 Peshorja Imetec ES1 100 karakterizohet nga nje dizajn kompakt dhe elegant i cili eshte i pajisur me nje ekran te madh LCD 74x28 mm per te siguruar nje shikim te shkelqyeshem. Teknologjia e senso... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Vaj Esencial Levando 100% Produkt Bimor
Asnjë vlerësim

Vaj Esencial Levando 100% Produkt Bimor Vetitë: Antiseptik Analgjezik i fuqishëm Qetësues, zbutës, antidepresant Antispazmatik, qetësues i muskujve Freskon lëkurën, lehtëson shërimin Rregullator i ... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Peshore Iskra Gbs1500
Asnjë vlerësim

Peshore elektronike Iskra Gbs1500 Tregues LCD Cilesi e larte multifunksionale Pesha maksimale 150 kg dhe saktesia matet ne 100 g Xham i forte me trashesi 5 mm Ndezje dhe fikje automatike Baterite e perfshira -... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Peshore Profesionale LAICA PS2009F
Asnjë vlerësim

Peshore mekanike PS2009F Platforme jo rreshkitese Numra qe dallohen lehtesisht Peshon deri ne 160 kg peshe... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 1 stores
Peshore Berlinger BH/9104
Asnjë vlerësim

Peshore Berlinger BH/9104 Studimet kane treguar se ndjekja e peshes suaj rregullisht kontribuon ne suksesin me te madh ne arritjen e qellimeve te fitnesit dhe ruajtjen e shendetit te mire. Asnjehere nuk duhet te beni kom... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Peshore personale First Austria FA-8015-2-BL
Asnjë vlerësim

Peshore personale First Austria FA-8015-2-BL E pershtatshme per perdorim shtepiak  Material xham i temperuar i cili mban deri ne 150 kg  Me ekran digital LCD dhe fikje automatike... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Peshore personale First Austria FA-8013-3-GR
Asnjë vlerësim

Peshore personale First Austria FA-8013-3-GR Mund te mbaje deri ne 150 kg  Saktesia ne matje eshte 100 gr  Mbyllje automatike dhe sensor per saktesi te lart... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Peshore personale First Austria FA-8006-3-BA
Asnjë vlerësim

Peshore personale First Austria FA-8006-3-BA Material xhami ne ngjyre te zi Mund te mbaje deri ne 150 kg  Saktesia ne matje eshte 100 gr  Mbyllje automatike dhe sensor per saktesi te larte  Permasat jane 33.4 ... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores