Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Pishina & Komardare (24 Produkte)

Komardare Donut
Asnjë vlerësim

Komerdare Uji Donut  * Femijet tashme do te jene miqte e vertete te detit.  * Mund te mesojne notin ose tju ndjekin nga pas ne not pa problem.  * Pershtatet per femiej te moshave nga 3 deri ne 6 vjec. Të gjitha pro... Lexo më shumë

from 2,000.00ALL
at 1 stores
Komardare Tropicana
Asnjë vlerësim

Komerdare me ajer Tropicana. * Dizanj i vecante ne forme embelsire  * Mund te beni lehtesisht diferencen edhe ne ditet e veres * Vjen ne nje pjese te hequr per te dhene nje ide sa me origjinale  Të gjitha produktet q�... Lexo më shumë

from 2,000.00ALL
at 1 stores
Komardare Pinneapple
Asnjë vlerësim

Komerdare me ajer Pinneapple  * Dizanj i vecante ne formen e embelsires donuts * Mund te beni lehtesisht diferencen edhe ne ditet e veres  * Vjen ne nje pjese te hequr per te dhene nje ide sa me origjinale T�... Lexo më shumë

from 2,000.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine Flamingo 122x25 cm
Asnjë vlerësim

Pishine per femije Flamingo * Intex pishinë për fëmijë me 2 dhoma anësore të fryrjes, te cilen a ben ate teper rezistente. * Përmban një copë per riparime. * Lartësia e diametrit: 1,22 m x25 cm * Materiali: v... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine Peshqit te Thellesis 132 cm
Asnjë vlerësim

Pishinë per femije Intex. Ideale per ditet e nxehta te veres dhe per argetimin e femijeve gjate diteve te gjata. Karakteristikat Madhësia e fryrë e pishinës 132cm x 28cm (52 ​​"x11")  Me një dizajn peshqeve nënujo... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Bestwey Dyshek me Ajer 1.91x0.22x1.37 m
Asnjë vlerësim

Dyshek me ajer Bestwey * Per dy persona, me sipërfaqe të sipërme prej kadifeje të rehatshme. * Ideal për përdorim te brenda ose jashtë. * Permasat: 1.91x0.22x1.37 m * Suporton pesha deri ne 300 kg Të gjitha pr... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine Winnie The Pooh
Asnjë vlerësim

Pishine Plazhi Winnie The Pooh * Pishine për fëmijë me strehe, me dhoma ajri anesore dhe ne fund per nje qëndrueshmëri dhe rehati shtesë. * Me dizajn te Winnie the Pooh. * Përmban një copë riparimi. * Pe... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Varke Intex Challenger 2
Asnjë vlerësim

Varke Intex Challenger 2  * Shtojani adrenalinen stines se veres me varken e markes Intex.  * Varka ka kapacitet deri ne 2 persona ose me shume ne rastin e femijeve. * Dimensionet e produktit jane 236 x 114... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Pishine Intex Krokodili me Rreshkitje 2.01x1.70 m
Asnjë vlerësim

Pishine për fëmijë. Me shatërvan krokodili dhe me një spërkatës uji të integruar tek pishina. Gjithashtu me një jastëk per tu ulur, per nje rehati maksimale. Pesha maksimale te cilen suporton esht 54 kg. Mosha e re... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Pishine Intex 4 Unaza me Ngjyra 168x46 cm
Asnjë vlerësim

Pishine per femije Intex. * Pishine per fëmijë me 4 rrathe me ngjyra shumë e qëndrueshme. * Pishine rrethore ideale per argetimin e femijeve tuaj. * Dhurojini freski diteve tuaja ne nxehta te veres. *Materiali: vinyl me r... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Cader Plazhi me Viza 2m
Asnjë vlerësim

Cader plazhi me viza * Çadër plazhi teper rezistente me shirita ngjyre blu. * Diametri: 200 cm * Pëlhura: Poliester * Diametri i tubit: 28/32 mm me mundësinë e pjerrësisë. * Korniza: Metal * Rrezet: 8 UV: 30 ~... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine Flamingo 122x35 cm
Asnjë vlerësim

Pishine per femije Flamingo * Intex pishinë për fëmijë me 2 dhoma anësore të fryrjes, te cilen a ben ate teper rezistente. * Përmban një copë per riparime. * Lartësia e diametrit: 1,22 m x25 cm * Materiali: v... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Dyshek Plazhi Intex Rockin Lounge
Asnjë vlerësim

Dyshek me ajer Intex Rocking Lounge * Ne plazh si ne shtepine tende.  * Dyshek me ajer i pajisur me jastek dhe hapsire per pijen e preferuar.  * Ideal si per tu rehatuar mbi uje ose per te qendruar bute ne rere. * Materi... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine 132x28 cm
Asnjë vlerësim

Pishine per femije Intex * Intex pishinë për fëmijë me 3 unaza fryrje. * Me material teper rezistent vinil të qëndrueshëm. * Përmban një copë riparimi. * Lartësia e diametrit: 132x28 cm. * Kapaciteti: 248 lit... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Pishine per Femije Intex 85 cm x 85 cm x 23 cm
Asnjë vlerësim

Pishine e markes Intex per femije * Ne forme katrore me dy unaza * Ne dy ngjyra, jeshile me te badhe dhe roze me te bardhe * Pishine e pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec * Permasat e pishines jane 85 cm x 8... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Poltron i Fryre Summer Waves
Asnjë vlerësim

Poltron i fryre Summer Waves Ne ngjyre jeshile te celur dhe te tejdukshme ne pjesen mbeshtetese Mund te qendroni ulur edhe ne det ose ne pishine Shijoni relaksin e pushimeve dhe rrezet e diellit si kurre me pare Permasat 1,0... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Intex Jet Ski 117x77cm
Asnjë vlerësim

Intex komardare jet ski me doreza jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe bazë të gjerë për një stabilitet më të madh. Me nje dizajn teper origjinal dhe me permasa Gjatësia x Gjerësia: 1.17x0.77 m. Materiali: Vinil. ... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
DYSHEK ME FORME KIVI
Asnjë vlerësim

Permasat 178 cm x 85 cm  Pulle riparimi perfshihet. Pesha maksimale:100 kg

from 1,533.00ALL
at 1 stores
Pishine Intex per Femije ne Forme Kermilli
Asnjë vlerësim

Pishine nga marka Intex per femije Ne formen e nje kermilli per femije nga 7-11 vjec E mbuluar ne pjesen e siperme dhe te pasme ne menyre qe te mbroje femijen pjeserisht nga rrezet e forta te diellit gjate kohes qe ... Lexo më shumë

from 2,090.00ALL
at 1 stores
Intex Pishine me Struktur Metalike 244x244x51 cm
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Pishine Intex me korniza metalike Permasa: 244x244x51 cm Shume e lehte per tu montuar Sasia e ujit qe mban: 80 % te kapacitetit te saj . Kapaciteti ne litra: 1828 L Pishina ideale per t'u vendosur ne oborrin ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores