Filtra
Çmimi
990.00ALL 16,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Pjastra (28 Produkte)

Pjaster Remington S1510
Asnjë vlerësim

Pjaster Remington Modeli: S1510  4 menyra mbrojtje per floket tuaj: antistatike | pllaka qeramike |... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 2 stores
Pjaster Eta Fenite ETA833690000
Asnjë vlerësim

Pjaster Eta Fenite ETA833690000 Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve. Nivele temperature nga 130 - 210 °C. Pllaka hekurosjeje qeramike me vaj keratin dhe vaj argan  Sistem i... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Piaster flokesh Philips BHS376/00
Asnjë vlerësim

Piaster flokesh Philips BHS376/00 Ju mund t'i jepni vetes nje hairstyle perfekte per çdo rast me pjasterin e sheshte Philips Essential BHS376/00. Pjatat e hekurosjes qeramike nxehen shpejt dhe ne menyre te barabarte p... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 1 stores
Pjaster 2 ne1 per Floket Esperanza EBP005
Asnjë vlerësim

Pjaster 2 ne1 per Floket Esperanza EBP005 Pjaster 2 ne 1 per Floket Esperanza EBP005 Pjaster dhe stilues ne nje artikull te vetem  Ju mund te drejtoni floket, ti stiloni me onde por edhe te beni krehje me volum me ane te a... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Pjaster per Floket Braun ES1
Asnjë vlerësim

Pjaster per Floket Braun ES1 Pjaster per Floket Braun ES1 eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe funksional Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster Me nje ngrohje te shp... Lexo më shumë

from 6,390.00ALL
at 1 stores
Pjaster Bellisima B20 50
Asnjë vlerësim

Bellisima B20 50 eshte gati per t'u perdorur ne shume pak sekonda. Kjo pjaster ju ndihmon te dukeni bukur edhe kur jeni me vonese, fale shpejtesise me te cilen drejton floket tuaj. Ekran LCD. Temperatura maksimale 230°... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Pjaster Bellissima Imetec B21 100
Asnjë vlerësim

Pjaster Bellissima Imetec B21 100. Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve.... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Mini Bellisima MF 180
Asnjë vlerësim

Pjaster flokesh mini Bellisima, shume e lehte per t'u mbajtur ne cante. Pllaka qeramike. Temperatura maksimale... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Pjaster Remington S3500 Slim
Asnjë vlerësim

Pjaster Remington S3500 Slim Remington S3500 ka pllaka qeramike te cilat mbrojne floket tuaj. Shume e shpejte per perdorim, ne vetem 15 sekonda eshte gati.  Parametrat e temperatures jane te ndryshueshme keshtuqe ju zg... Lexo më shumë

from 5,790.00ALL
at 1 stores
Pjaster Philips BHS375/00
Asnjë vlerësim

Pjaster Philips BHS375/00 Me pllaka qeramike dhe teknologji ThermoProtecte Mbron floket nga mbinxehja dhe ju jep shkelqim maksimal  Me kratine e cila ben te mundur te drejtoje ne menyre te thjeshte dhe te shpejte  ... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Pjaster 2 ne1 per Floket Esperanza EBP007
Asnjë vlerësim

Pjaster 2 ne 1 e markes Esperanza modeli EBP007 Pjasteri ne anen e jashtem  ka dhembeza te cilat krijojne kreherin per te bere onde sa me te rregullta Me temperature maksimale 200 ° C e cila siguron nje stilim te... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Pjaster me Avull Bellissima My Pro B28 100
Asnjë vlerësim

Pjaster me avull i maskes Bellissima modeli My Pro B28 100 Drejton floket ne menyre te persosur duka mos e demtuar ate dhe duke ruajtur lageshtine kostante te tij  Pllakat i ka me veshje qeramike per ti dhene shk... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Bellissima Imetec Creativity B22 100
Asnjë vlerësim

Piaster Bellissima e markes Imetec modeli Creativity B22 100 Per te gjitha llojet e flokeve. Me pllaka te holla dhe te rrumbullakosura per stilime te ndryshme. Me pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun dhe japin rezultate t... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Piaster Flokesh Rowenta SF1512 F0
Asnjë vlerësim

Piaster flokesh Marka: Rowenta Modeli: SF1512 F0 Temperatura (max): 200 °C Kabull i rrotullueshem Pllaka: Qeramike Ngjyra: E zeze Gjatesia e pllakes: 32.5 cm Gjeresia e pllakes: 2.5 cm Mbron floket me perhapjen nat... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Pjaster Bellissima Imetec B9 300
Asnjë vlerësim

Pjaster Bellissima Imetec Modeli B9 300 E pershtatshme per te gjithe llojet e flokut Temperatura fillon nga 150º C e shkon  në një maksimum prej 230º C 5 Nivele temperature ne varesi te flokeve tuaj P... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Bellisima BA8 230
Asnjë vlerësim

Floke te drejte dhe te shendetshem Eksperienca e re nga Bellissima per te drejta apsolute te cilat zgjasin. Drejton floket tuaj nga rrenja deri tek majat pa i demtuar ato fale teknologjise se re dopio pjaster me inf... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster Remington S5520
Asnjë vlerësim

Pjaster Remington S5520  Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete piaster. Me nje ngrohje te shpejte deri ne 230o dhe me pllaka qeramike ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe. Pllak... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN
Asnjë vlerësim

Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN Pjasteri Braun ST570 MN eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur. Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster por eshte modele te ndryshme te ondev... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Piaster Mini Remington S2880
Asnjë vlerësim

Piaster Mini Remington S2880 Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete piaster mini, kudo qe te jeni. Piaster Mini, shume e pershtatshem per ta mbajtur gjithmone me vete, pasi ze shume pak hapsire ne cant... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Pjaster Flokesh Mesko MS2311
Asnjë vlerësim

Pjaster flokesh Mesko MS2311. Praktike per tu marre me vete kudo. Pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun me temperature maksimale 200° C. Fuqia 32 W. Permasat e pllakes 20 x 90 mm.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores