Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Plazh (4 Produkte)

Intex Dyshek Plazhi
Asnjë vlerësim

Intex Dyshek Plazhi 188 X 71 cm. Aksesor ideal per pushimet tuaja. Mund te qendroni mbi dyshek dhe te shijoni rrezet edhe ne det. Material plastik i qendrushem dhe mban deri ne 100 kg.  Nuk sugjerohet per femije nen 14... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Komardare Mega Flamingo Island
Asnjë vlerësim

Intex sjell komardaren "Mega Flamingo Island" Shijoni ditet e pushimeve ne plazh ose pishina me Flamingon Pushoni... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Intex Pishina Keshtjella e Bebeve
Asnjë vlerësim

Intex Pishina Keshtjella e Bebeve Pishina ne versionin me agertues  Vjen ne forme keshtjelle qe femijet te mos kene probleme as me diellin e forte  Permasat e pjeses se poshtme jane 30 x 26 x 9 cm  Permasat e pishines ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Intex Pishine Dinozauret 61 x 22 cm 57106
Asnjë vlerësim

Intex Pishine Dinozauret 61 x 22 cm modeli 57106. Pishine rrethore ideale per argetimin e femijes tuaj. Me 3 rrathe ku ju mund ta mbushni me uje sipas deshires. Vjen e dizenjuar me dinozaure te vegjel ne te gjithe sip... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores