Printer & Skaner (114 Produkte)

HP Printer Laser MFP 137fnw
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Multifunksional printon skanon dhe fotokopjon. Me lazer dhe printon bardhe e zi me rezolucion 4800 x 4800. Printon deri ne 20 ppm (faqe/min). Printim skanim dhe fotokopje ne nje pajisje te vetme. I vogel dhe ... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Printer Brother MFP Laser DCPL2552DNYJ1
Asnjë vlerësim

Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje. I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 34... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Printer Lexmark CS317DN
Asnjë vlerësim

Printer i markes Lexmark me lazer modeli CS317DN Printeri eshte me lazer dhe me ngjyra Mund te printoni nga kompjuteri por eshte nga celurari me ane te aplikacionit te posatshem Dizenjo dhe madhesi kompakte per shtep... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet PRO M102A
Asnjë vlerësim

Printer  HP LaserJet PRO M102A Printon me laserjet PCLmS, URF, PWG Printon mbi 22 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Printer Termik RONGTA RP850
Asnjë vlerësim

Printer Termik RONGTA RP850 Printeri RONGTA, eshte nje printer i vogel. Per kete printer perdoret letra me gjeresi  deri ne 83mm,  Me nje shpejtesi printimi 300 mm/s Prerje atomatike. Lidhje me kompjuterin n... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Printer Epson Inkjet Photo L7160
Asnjë vlerësim

Printer Epson modeli L7160, me ngjyra profesional Printon Skanon Fotokopjon Super rezolucion 5760 x 1440 Teknologjia INK TANK Rezolucion i skanerit 1200x 2400 dpi  Printon Foto dhe  dhe formatet standarte t... Lexo më shumë

from 69,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet Pro M15a,
Asnjë vlerësim

Printer HP  LaserJet Pro M15a,  Printon mbi 19 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi. Lidhje USB  Printon 8,000  f... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 1 stores
Skanues barkodesh statik Sunlux xl-2200
Asnjë vlerësim

Skanues barkodesh statik Sunlux xl-2200 XL20200eshte nje skaner omni-drejtimor me lazer barcode, i pershtatshem per perdorim ne dyqane ,supermarkete etj  Performance e fuqishme Me 20 linja lazer skanimi ne 5 drejtime duk... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Printer Termik RONGTA RP327
Asnjë vlerësim

Printer Termik RONGTA RP327  Printeri RONGTA, eshte nje printer i vogel. Per kete printer perdoret letra me gjeresi  deri ne 83mm,  Me nje shpejtesi printimi250 mm/s Prerje atomatike. Lidhje me kompjuterin nepe... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP LaserJet PRO M102w Wireles
Asnjë vlerësim

Printer  HP LaserJet PRO M102w Printon me laserjet PCLmS, URF, PWG Printon mbi 22 faqe per minut dhe gati per 7.3 sekonda Printon me shpejtesi 600 MHz  hi-speed 2.0 port USB Teknologjia e printimit me lazer, bardhe e zi... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Fujifilm Printer Instax Mini LINK
Asnjë vlerësim

Printer per fotografite tuaja me te bukura qe do donit t'i kishit ne leter sapo i shkrepni Fujifilm Printer Instax Mini LINK Ky printer ju lejon te printoni fotografi direkt nga smartphoni juaj Android ose iOs Foto me rezolucio... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP Ink Tank 515 Smart Wireles All-in-One
Asnjë vlerësim

Printer HP Ink Tank 515  WiFi Smart All-in-One Formati i printimit: A4  Me tre funksione ,Printer,Fotokopje,Skaner Funksioni Wifi ju jem punedsine te printoni lehtesishte nga Smar... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Printer HP Ink Tank 500 Smart All-in-One
Asnjë vlerësim

Printer HP Ink Tank 500 Smart All-in-One Formati i printimit: A4  Me tre funksione ,Printer,Fotokopje,Skaner Fale teknologjise INK TANK kosto e printimit eshte super e ulet. Me bojerat fillestare qe jane te perfshira ... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Printer per Etiketa Brother QL600
Asnjë vlerësim

Printer per etiketa i markes Brother QL600 Printer profesional i cili printon deri ne 44 etiketa per minute. Ideal per te printuar etiketa me rezolucion te larte si logo, etiketa per kuti, zarfe, CD, shenja ID, barkod... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Printer Brother MFP Inkjet DCPT510WRE1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother modeli MFP Inkjet DCPT510WRE1 All in one Printon, skanon dhe fotokopjon Lidhje wireless Rezolucioni i printerit 1200 x 6000 dpi Printeri eshte me ngjyra dhe tipi Inkjet Me bojra qe rimbushen dhe ja... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Printer Xerox All-in-One WorkCentre 3025NI Lazer
Asnjë vlerësim

Printer Lazer 4 ne 1 Printer produktiv Xerox® WorkCentre™ 3025 multifunksion (printer, fotokopje, skaner dhe faks) mundeson qe te kryen te gjitha funskionet e nevojshme ne nje zyre vetem nga kjo pajisje. Printer bardh e... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Printer Brother MFP Laser DCPB7520DWYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother MFP Laser modeli DCPB7520DWYJ1 Printon, skanon dhe fotokopjon Eshte bardhe e zi dhe printon automatikisht nga te dyja anet Rezolucion printimi 600 x 600 dpi, 1200 x 1200 dpi. Shpejtesia e pri... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Printer Brother MFP Laser MFCB7715DWYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother MFP Laser modeli MFCB7715DWYJ1 Printon, skanon dhe fotokopjon. Printeri eshte bardh e zi. Printim automatik nga te dyja anet Rezolucion printimi 1200 × 1200 dpi. Shpejtesia e printimit eshte 34... Lexo më shumë

from 41,990.00ALL
at 1 stores
Printer Brother MFP Inkjet DCPT310RE1
Asnjë vlerësim

Printer Brother MFP Inktank DCPT310RE1 me ngjyra.  Printon,Fotokopjon,Skanon. Fale teknologjise inkTank kostoja e printimit eshte super e ulet. Me Bojerat fillestar... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Printer Brother Laser HLB2080DWYJ1
Asnjë vlerësim

Printer i markes Brother modeli MFP Laser HLB2080DWYJ1 Printon automatikisht ne te dy anet.Lidhet me Wireless ka dalje Ethernet dhe USB Printon bardhe e zi me lazer. Mund te printoni direkt nga paisjet tuaja fale lidhjes... Lexo më shumë

from 22,190.00ALL
at 1 stores