Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Projektor (14 Produkte)

Projektor Elektra EPJ-3000FHD
Asnjë vlerësim

Projektor i markes Elektra jane nje zgjidhje e mire per perdorim te perditshem ne pune dhe shtepi Beni prezantime terheqese per shkak te nivelit te larte te ndriçimit dhe kontrastit Rezolucioni fillestar 800 × 600 SVGA nde... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Pult Prezantimi me Wireless WP‐011
Asnjë vlerësim

Pult prezantimi me wireless modeli WP‐011  Frekuencat e funksionimit jane 2.400 GHz - 2.483 GHz Pulti ka 5 butona funksional per funksione te ndryshme Distanca e operimit te tije eshte deri ne 10 meter  Usb e ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Video Projektor Acer X1123H
Asnjë vlerësim

Projektorët Universal Acer janë fitimprurës dhe janë nje zgjidhje e mire për përdorim... Lexo më shumë

from 38,990.00ALL
at 1 stores
Video Projektor Acer H6531BD Full HD
Asnjë vlerësim

Bli online video projektor Acer. Projektori portable Acer mundeson transmetim figure shume te paster me rezolucion... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Video Projector Epson EH-TW650
Asnjë vlerësim

Bli online video projektor Epson. Me kete projektor Full HD, do te ndjeheni njesoj si te ishit pjese e aksionit... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Video Projector Epson EB-S05
Asnjë vlerësim

Bli online video projektor Epson. Perjetoni ndricimin, figuren me cilesi te larte ne shtepi ose zyren tuaj me kete... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Video Projector Acer X118H Essential
Asnjë vlerësim

Projektori me WiFi X118H Essential SVGA DLP nga Acer ka nje ndricim prej 3600 lumen, raport kontrasti 20,000:1... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Per Video-Projektor Omega
Asnjë vlerësim

Ky suport shërben për të mbajtur Video-Projektorin tuaj. Dizajni sipas modeleve me te fundit! E lehtë për tu montuar si dhe rrotullimi në katër pozicione mundësojnë një pamje shumë të mirë të stacioneve tel... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Android Tv Box H96 Max
Asnjë vlerësim

Bli online Android TV BOX H96 Max ne 2 opsione memorie. Pajisje e cila e ben televizorin tuaj tradicional ne nje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Video Projector Canon LV-X320
Asnjë vlerësim

Video Projektor i markes Cannon modeli  LV-X320 Bëni prezantimet më tërheqëse dhe argëtimi është me të vërtetë mahnitës për shkak të nivelit të lartë të ndriçimit dhe kontrastit Projektoni imazhe t�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Acer Video Projektor X1323WH
Asnjë vlerësim

Video Projektor i markes Acer modeli X1323WH Marka Acer Garancia 1 vit Rezolucioni 1920x1200 Porta USB 1... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Projektor LED YG550
Asnjë vlerësim

Bli online projektor LED modeli YG550. Rezolucioni origjinal HD (mbështet Full-HD 1080p). Rregullon madhësinë dhe orientimin e figurës më lehtë sesa bëjnë shumica e projektorëve. Produkt i pershtatshem per tu perdor... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Projektor VP-618
Asnjë vlerësim

Bli online projektor modeli VP-618. Rezolucioni origjinal HD (mbështet Full-HD 1080p). Madhësia e projeksionit është midis 35 dhe 120 inç diagonale. Projektori VP-618 vjen i pajisur me shumë porte (HDMI, USB, AV, VGA, ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Video Projector Acer H6502BD
Asnjë vlerësim

Ndiqni filmat tuaj te preferuar ne madhesine e nje elefanti (deri ne 300-inch ose 762 cm) me nje qartesi mahnitese.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Video Projector Acer H6502BD