Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Rroba Banje (45 Produkte)

Rroba Banjo Angelsin  MS4251
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo trupore  Angelsin  MS4251  * Produkti perbehet nga nje pjese (trupore) me shkrimin "Good vibes only".  * Pjesa e siperme vjen me rripa te trashe. * Vjen pas trupit, duke ofruar dhe komoditet. * Materi... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS419101
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS419101 * Produkti perbehet nga 2 pjese. * Pjesa e siperme vjen me rripa te kryqezuar qe lidhen pas qafes. * Rripat nuk hiqen. * Pjesa e poshtme vjen me shtrat te larte, me rripa te kryqezuar ne... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS42881
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS42881 * Produkti perbehet nga nje pjese. * Ne pjesen anesore vjen me dantelle, per ta bere me elegante. * Pjesa e siperme vjen me rripa te trashe per nje mbulim perfekt. * Pjesa e bikinit eshte m... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS41010
Asnjë vlerësim

Rroba banje Angelsin MS41010 * Produkti eshte i perbere nga dy pjese. * Pjesa e siperme vjen me rripa qe lidhen... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin me Xixa MS4144
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin me Xixa MS4144  * Produkti perbehet nga 2 pjese. * Pjesa e siperme vjen me dy rripa ne pjesen e prapme, qe mund te ngushtohen apo lirohen sipas deshires, ndryshe nga modelet qe jemi mesuar te shoh... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS4254
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS4254 * Produkti perbehet nga 2 pjese. * Pjesa e siperme vjen e plote, me rripa qe mund te ngushtohen apo zgjerohen sipas deshires. Permban kupa qe mund te hiqen, sipas deshires. * Pjesa e b... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS4147
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS4147 * Produkti perbehet nga 2 pjese. * Pjesa e siperme eshte bust, qe nderthuret ne mes. * Pjesa e poshtme vjen me shtat te larte, me llastik te trashe. * Produkti eshte me astar qe nuk tregon... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Fustan Plazhi Blu Cool & Sexy lv77
Asnjë vlerësim

Fustan plazhi me ngjyre blu, Cool & Sexy. Ne forme jeleku te gjate dhe i hapur perpara. I pershtatshem per ditet... Lexo më shumë

from 903.00ALL
at 1 stores
Rroba Banje te Siperme Angelsin
Asnjë vlerësim

Rroba Banje Angelsin MS418981 Model unik ,modeli me trend i momentit  Vjen me fasheta ne ngjyre te bardhe me te zeze  Nderthuren sebashku ne menyren me te bukur per kombinim perfekt Fashetat e recipetave lidhen sipas... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Bikini Braziliane per Femra me Zemer
Asnjë vlerësim

Bikini Braziliane  Bikini te zeza braziliane me forme zemre. Produkt i vecante dhe shume i bukur. Materiali najlon dhe elastik. Masa: L... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Rroba Banje te Poshtme Angelsin MS418981
Asnjë vlerësim

Rroba Banje Angelsin MS418981 Model unik ,modeli me trend i momentit  Vjen me fasheta ne ngjyre te bardhe me te zeze  Nderthuren sebashku ne menyren me te bukur per kombinim perfekt Fashetat e mbathjeve vijne deri mb... Lexo më shumë

from 600.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin MS4289
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin MS4289 * Produkti perbehet nga 2 pjese. * Pjesa e siperme eshte ne ngjyre te verdhe me vija... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Bottom Angelsin MS4245
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin MS4245 * Ne ngjyre blu. * Pjesa e poshtme vjen me shtrat te larte, si fund, me frut dhe... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin te Siperme MS4232
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin MS4232 * Pjesa e siperme vjen me dizajn leopardi, me dy rripa te kryqezuar ne pjesen e... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin MS4212
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin MS4212 * Produkti perbehet nga dy pjese. * Ne ngjyre te zeze. * Pjesa e siperme vjen me... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin te Poshtme  MS41252
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin MS41252 * Produkti perbehet nga nje pjese. (pjesa e poshtme) * Nuk e tregon brendesine. * Ne ngjyre blu. * Vjen me frut ne pjesen e poshtme. * Me dy rripa te vegjel ne anen e majte, ku mund ti n... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS4126
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS4126 * Produkti perbehet nga 2 pjese. * Ne ngjyre te bardhe. * Pjesa e siperme eshte bust, pa rripa, te lidhura me fjongo ne pjesen e perparme dhe me shirit ne pjesen fundore, qe kapet me mberthec... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS4241
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS4241 * Produkti perbehet nga 2 pjese.  * Pjesa e siperme eshte me rripa qe vijne pas qafe, kapet ne pjesen e perparme me mberthecka. * Pjesa e poshtme vjen me shtat te larte, me llastik ne pjesen... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Angelsin  MS4279
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS4279  * Produkti perbehet nga 1 pjese. (trupore) * Pjesa e siperme vjen me rripa, qe lidhen ne mes ne pjesen e dekoltese, me vija te bardha. * Pjesa e belit dhe kurrizit vjen e hapur, e bashkuar ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Rroba Banjo Top Angelsin  MS4535
Asnjë vlerësim

Rroba Banjo Angelsin  MS4535 * Produkti perbehet nga 1 pjese (vetem pjesa e siperme). * Nuk e tregon brendesine. * Vjen ne modelin e bustit, me krahe te rene, me pala me fruta. * Ne ngjyren kafe. * Materiali eshte 80% Poliam... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Rroba Banjo Top Angelsin  MS4535