Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Sandale (60 Produkte)

Sandale te Bardhe me Take Katror Arya
Asnjë vlerësim

Sandale te bardha me dizajn kuq e zi. Take katrore shume e rehatshme 6 cm. Komode dhe elegante ne te njejten... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Sandale Mavi me Take Katrore Arya
Asnjë vlerësim

Sandale ngjyre mavi me dizajn. Take katrore shume e rehatshme 6 cm. Komode dhe elegante ne te njejten kohe.

from 1,495.00ALL
at 1 stores
Shapka te Zeza me Take Katrore Bridget
Asnjë vlerësim

Shapka me take katrore 8 cm. Pjesa e siperme e zeze kombinuar me dizajn leopard. Lehtesisht te kombinueshme ne... Lexo më shumë

from 1,495.00ALL
at 1 stores
Sandale Kamoshi Bezhe me Take Kelly
Asnjë vlerësim

Sandale bezhe me Take Keely. Take komode 6 cm per perditshmerine tuaj. Model lehtesisht i kombinueshem. Material... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Sandale Roze me Rripa Ada
Asnjë vlerësim

Sandale me rripa ne pjesen e pulpes. Stil veror me ngjyre roze. Bazament i rehatshem.

from 1,485.00ALL
at 1 stores
Sandale Bezhe me Rripa Ada
Asnjë vlerësim

Sandale me rripa ne pjesen e pulpes. Stil veror me ngjyre bezhe. Bazament i rehatshem.

from 1,485.00ALL
at 1 stores
Sandale me Rripa Alda
Asnjë vlerësim

Sandale me rripa ne pjesen e pulpes. Stil veror me ngjyra. Bazament i rehatshem.

from 2,350.00ALL
at 1 stores
Sandale Mavi me Rripa Alda
Asnjë vlerësim

Sandale me rripa ne pjesen e pulpes. Stil veror me ngjyra. Bazament i rehatshem.

from 1,485.00ALL
at 1 stores
Sandale Bezhe me rripa Alda
Asnjë vlerësim

Sandale me rripa ne pjesen e pulpes. Stil veror me ngjyra. Bazament i rehatshem.

from 2,079.00ALL
at 1 stores
Sandale Lejla me rripa Carly
Asnjë vlerësim

Sandale me Take Carly. Rripa me ngjyra te ndryshme, gje qe ju lejon lehtesi ne kombinim. Take e trashe e... Lexo më shumë

from 1,995.00ALL
at 1 stores
Sandale te Kuqe Saten me Take te Larte Alada
Asnjë vlerësim

Sandale te Kuqe Saten me Take te Larte Alada Ndihu komode dhe elegante me modelet me trendi te momentit.  Lartesia e Takes 11 cm Mund te perdoren ne perditshmeri dhe ne raste. ... Lexo më shumë

from 1,795.00ALL
at 1 stores
Sandale Kafe Lekure Sasha
Asnjë vlerësim

Sandale Kafe Lekure Sasha Rripa te trashe ne pjesen lart te kryqezuara 100% lekure Bazamenti ne pjesen e poshtme... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Sandale e Zeze me Take Cayla
Asnjë vlerësim

Sandale e Zeze me Take Cayla Take e trashe e rehatshme 8cm Sandalet jane me rripa me ngjyre te zeze dhe transparent Model i thjeshte dhe te rehatshme per ditet tuaja.... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Kepuce Bezhe me Take te Ulet Brena
Asnjë vlerësim

Kepuce Bezhe me Take te Ulet Brena Te rehatshme dhe klasike Take e pershtatshme per perditshmerine tuaj

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Sandale Bezhe me Rripa Carly
Asnjë vlerësim

Sandale me Take Carly Take e trashe e rehatshme 8cm Sandalet kane lidhese duke krijuar keshtu modelin gladiator Ngjyre bezhe, lehtesisht e kombinueshme... Lexo më shumë

from 1,995.00ALL
at 1 stores
Shapka me Rripa Carly
Asnjë vlerësim

Shapka me rripa Carly Rripa te holle me ngjyra te ndryshme, gje qe ju lejon lehtesi ne kombinim Rehati maksimale fale takes se trashe dhe te larte 10 cm. Taka eshte e thurur me kashte... Lexo më shumë

from 1,745.00ALL
at 1 stores
Sandale lekure Tuba
Asnjë vlerësim

Sandale Lekure me ngjyre kafe Rripa te trashe ne pjesen lart te kryqezuara Bazamenti ne pjesen e poshtme 2 cm

from 1,745.00ALL
at 1 stores
Shapka te Bardha per Femra Cate
Asnjë vlerësim

Shapka te Bardha per Femra Cate. Bazament 2 cm per rehati dhe komoditet. Rripa te bardhe lekure. Bazament ne... Lexo më shumë

from 1,495.00ALL
at 1 stores
Sandale te Zeza Lekure Tess
Asnjë vlerësim

Sandale te Zeza Lekure Rripa te trashe ne pjesen lart ngjyre e zeze dhe metalizato Bazamenti ne pjesen e poshtme... Lexo më shumë

from 1,495.00ALL
at 1 stores
Sandale te Zeza Lekure Azure
Asnjë vlerësim

Sandale te Zeza Lekure Azure Bazament 2 cm per komoditet maksimal ne ecje Rripat ne pjesen e siperme ne dy... Lexo më shumë

from 1,745.00ALL
at 1 stores