Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Scooter & Patina (19 Produkte)

Skuter Balancues Elektrik 6.5" + Bluetooth
Asnjë vlerësim

Skuter Balancues Elektrik 6,5" me Bluetooth grafit shumengjyresh Skuter me 2 dy rrota i cili vet-balancohet Skuteri eshte me bluetooth i cili ju jep mudnesine ta lidhni me telefonin tuaj dhe te degjoni muzike Skuter... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Skuter Elektrik M365
Asnjë vlerësim

Skuter Elektrik M365 Udhetoni pafund dhe kudo pa u shqetesuar per asgje. Skuter i shpejte, dizanj elegant dhe mund ta merrni kudo me vete. Paloset ne 5 sekonda, per ta bere me te lehte mbajtjen dhe ruajtjen e tij. Spec... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Skuter Elektrik
Asnjë vlerësim

Skuter Elektrik Udhetoni pafund dhe kudo pa u shqetesuar per asgje. Skuter i shpejte, dizanj elegant dhe mund ta merrni kudo me vete. Paloset ne 5 sekonda, per ta bere me te lehte mbajtjen dhe ruajtjen e tij. Specifika... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
E-Scooter Segway per Femije E10
Asnjë vlerësim

Skuteri elektrik Segway Ninebot Zing E10. Ky skuter përfshin një ser veçorish për transportin dhe kënaqësinë tuaj. Kapaciteti mbajtës maksimal është 50 kg, shpejtësia 16 km/ h, energjia 200W.... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
E-Scooter Segway per Femije E8
Asnjë vlerësim

Skuteri elektrik Segwey Ninebot E8 me një karikim të vetëm, me nje shpejtesi bga 10 km dhe arrijnë një shpejtësi maksimale prej 14 km / h. Ka sistemin e frenimit të dyfishtë dhe ndërtim të palosshëm e p... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential
Asnjë vlerësim

Mi Electric Scooter Essential është krijuar për njerëzit që duan ta mbajnë atë të lehtë. Përdor një aliazh alumini me gradë të ulët dhe me forcë të lartë të hapësirës ajrore, në mënyrë që pesha net... Lexo më shumë

from 42,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Electric Scooter PRO 2
Asnjë vlerësim

E-skuterime i vlersuar Xiaomi Mi Pro 2 Elektrik- dhe është më i mirë se kurrë. Duke ruajtur tiparet e gradës së lartë që e bëri atë skuterin më të shitur në botë, Pro 2 i përditësuar ofron një përvojë të për... Lexo më shumë

from 62,990.00ALL
at 1 stores
Electric Scooter Inmotion E-Scooter L8 Series
Asnjë vlerësim

Sistem plotësisht i rregullueshëm i dritës RGB Aplikacioni InMotion ju lejon të programoni L8F tuaj të shikosh saktësisht si dëshiron. Feneri i përparmë siguron që ju të mund të shihni rrugën përpara ... Lexo më shumë

from 55,171.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S
Asnjë vlerësim

Skuter elektrik nga Xiaomi me 3 nivele shpejtesie. Deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Pajisur me ekran... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Segway Ninebot KickScooter ES2
Asnjë vlerësim

Skuter elektrik Ninebot Segway KickScooter ES2 . Motorr me performance te larte. Deri ne 25 km distance me nje karikim te vetem. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Foldable Electric Scooter
Asnjë vlerësim

Skuter elektrik eshte per tu perdorur ne qytet. Shpejtesi maksimale deri ne 30 km/h, peshe maksimale deri ne 110 kg. Kohe karikimi nga 0 – 100% per 3.5 ore.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Skuter Xiaomi 1S
Asnjë vlerësim

Bli online scooter elektrik nga Xiaomi me 3 nivele shpejtesie. Ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Electric Scooter Xiaomi Mi M365
Asnjë vlerësim

Bli online skuter elektrik nga Xiaomi. Motorr me performance te larte. Deri ne 30 km distance me nje karikim te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Electric Scooter Xiaomi Mi M365