Filtra

Shampo & Krem Trupi (41 Produkte)

Nesti Dante Sapun Philosophia 250g efekt Lifting
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Philosophia 250g. - Lift Sapun me perberje te lules se qershise dhe veprim tye vitaminave A dhe E. Ndihmon ne mirembajtjen e nje lekure te forte dhe te bute.  Arome e kendshme, nje lekure e pastruar... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Equilibra Set Sapun 4 cp
Asnjë vlerësim

Equilibra Set Sapun 4 cp Nje set ideal me 4 sapune per mirembajtjen e lekures  Vijne ne nje paketim te vecante me nje doreze mbajtese  4 sapone me perberje te ndryshme secili nga 100 gr Perberjet jane me aloe vera, vaj a... Lexo më shumë

from 949.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karite Krem Trupi 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Krem Trupi 250 ml Krem trupi me gjal shea per te gjitha tipet e lekures  Qeteson lekuren e prirur per acarime stinore  Ka nje formule delikate dhe te lengshme  Gjalpi shea dhe substancat e tjera j... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Equilibra Aloe Sapun Natyral 100Gr
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Sapun Natyral 100 Gr Nje sapun i bute per pastrimin e perditshem te lekures  Me aloe vera dhe vaj ulliri Zhvillon nje shkume te bute krem qe pastron dhe hidraton lekuren  Perdoret per fytyren, duart dhe... Lexo më shumë

from 300.00ALL
at 1 stores
Alma K Krem per Kembet me Minerale 100 ml
Asnjë vlerësim

Krem per kembet nga marka Alma K Me minerale nga Deti i Vdekur, vajra natyrale te bimeve dhe ekstraktet e... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Alma K Krem Dushi per Trupin 250 ml
Asnjë vlerësim

Krem dushi per trupin e markes Alma K. Pastron dhe ushqen floket dhe lekuren e trupit. Nje formule e lehte dhe... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Alma K Spray Qetesues per Trupin 100 ml
Asnjë vlerësim

Spray qetesues per trupin i markes Alma K. Me perberes 100 % vajrash natyral, ekstrakte te bimeve te ndryshme... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Alma K Sapun Mineral per Masazh 115 gr
Asnjë vlerësim

Sapun me permbajtje vajrash natyrore, ekstrakte dhe minerale per masazh Nje produkt i linjes Alma K Sapuni ka... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karite Sapun 100 gr
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Sapun 100 Gr Nje sapun delikat me gjalp shea per fytyren,duart dhe trupin Ideal per pastrimin e perditshem te lekures pasi eshte 100% me perberje natyrore  Gjalpi shea dhe perberesit bimor bejne lekuren ... Lexo më shumë

from 300.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karbon Aktiv Sapun Vegjetal 100Gr
Asnjë vlerësim

Equilibra Karbon Aktiv Sapun Vegjetal 100Gr Nje formule e bute 100 % sapun bimor i cili pastron butesisht fytyren dhe trupin Fale perberjes me pluhur kajsie jepet nje efekt butesie, freskie dhe delikatese ne prekje  Karboni ... Lexo më shumë

from 300.00ALL
at 1 stores
Equilibra Vaj Argani 30ml
Asnjë vlerësim

Vaj 100% nga farat e frutave te bimes se arganit I njohur per vetite e tij kunder plakjes dhe permbajtjen e tij te larte te substancave antioksiduese, siç jane tokoferolet, vitamina E, acidet yndyrore dhe flavonoidet Ai v... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Krem per Fytyre Bielenda me Avocado & Kiwi 50ml
Asnjë vlerësim

Krem per  Fytyre Bielenda me Avocado & Kiwi 50ml Një krem ​​me një qëndrueshmëri të lehtë hidro-xhel, E pasur me perberes aktive per larjen dhe pastrimin e lekure se yndyreshme dhe me akne Formule e pasur me vaj a... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Krem per Fytyre Bielenda me Banane & Pjeper 50ml
Asnjë vlerësim

Krem per  Fytyre Bielenda me Banane & Pjeper 50ml Një krem ​​me një qëndrueshmëri të lehtë hidro-xhel, E pasur me perberes aktive per  lekure se yndyreshme dhe me akne Formule e pasur me ekstrakt ushqyes te banan... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Krem per Fytyre Bielenda Dite dhe Nate
Asnjë vlerësim

Manuka Honey Nutri Elixir Krem ushqyes dhe hidratues per fytyren per dite dhe nate Konsistence e pasur e cila permireson ne menyre efektive cilesine e lekures delikate, te thate dhe te ndjeshme Formule e vecante me mjalt... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Equilibra Karite Xhel Dushi 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Xhel Dushi 250 ml E pershtatshme per pastrimin e lekures se irrituar  Formula e tij e bute rihidraton dhe ushqen lekuren e irrituar nga dielli Surfekantet me baze bimore pastrojne butesisht pa irritu... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Equilibra Bajame e Embel Vaj Universal 250ml
Asnjë vlerësim

Vaj bajamesh te embla, 100% natyral  Mund te perdoret ne te gjithe trupin Ndihmon per te parandaluar formimin e plasaritjeve gjate shtatezanise Mbron lekuren duke e ushqyer  Eshte ideale dhe si nje baze per masazh Sasi... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Equilibra Aloe Xhel Dushi 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Xhel Dushi 250 ml Nje krem i lehte idela per pastrimin e lekures se gjithe familjes Sasia e larte e aloe vera dhe dhe substancave qe gjenden ne perime per zvogelimin e tensionit siperfaqesor  bejne te mundur q... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Equilibra Vaj Kokosi 250ml
Asnjë vlerësim

Vaj kokosi, 99% natyral I pershtatshem per floket dhe trupin Ndihmon ne zbutjen dhe hidratimin e lekures Ndersa... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Equilibra Aloe Xhel Per Kembe 125 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Xhel Per Kembe 125 ml Nje xhel i fresket me nje efekt qetesues  I dobishem ne shume situata te stresit te mikrocirkulacionit  Jep efekt tek thembrat e cara, tek personat me mbipeshe, rastet kur vishni rro... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Krem dobësues & anticelulit Florange
Asnjë vlerësim

Krem modelues, dobësues dhe anticelulit. Me ekstrakt të Dredhkës dhe Vaj Esencial të Portokallit të Ëmbël. Kremi dobësues Florange është një krem modelues, dobësues dhe anticelulit, i cili i fal lëkurës butësi, ... Lexo më shumë

from 2,400.00ALL
at 1 stores