Filtra

Shampo & Krem Trupi (42 Produkte)

Equilibra Bajame e Embel Vaj Universal 250ml
Asnjë vlerësim

Vaj bajamesh te embla, 100% natyral  Mund te perdoret ne te gjithe trupin Ndihmon per te parandaluar formimin e plasaritjeve gjate shtatezanise Mbron lekuren duke e ushqyer  Eshte ideale dhe si nje baze per masazh Sasi... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Equilibra Vaj Kokosi 250ml
Asnjë vlerësim

Vaj kokosi, 99% natyral I pershtatshem per floket dhe trupin Ndihmon ne zbutjen dhe hidratimin e lekures Ndersa... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Krem dobësues & anticelulit Florange
Asnjë vlerësim

Krem modelues, dobësues dhe anticelulit. Me ekstrakt të Dredhkës dhe Vaj Esencial të Portokallit të Ëmbël. Kremi dobësues Florange është një krem modelues, dobësues dhe anticelulit, i cili i fal lëkurës butësi, ... Lexo më shumë

from 2,040.00ALL
at 1 stores
ARGITAL Krem trupi forcues Florè
Asnjë vlerësim

Krem për forcimin e kofshëve, barkut, vitheve, gjoksit. Ndihmon në eleminimin e celulitit. Me vajra të pastër të Avokados dhe Embrionit të Grurit Kremi Forcues Florè është veçanërisht i rekomanduar për të forcuar ... Lexo më shumë

from 1,530.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Luxury Black 250 gr
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Luxury Black 250 gr Sapun me perberje karboni aktiv bimor  Ka veti absorbuese,detoksifikuese dhe pastruese  Ndricon lekuren duke rinovuar qelizat  Gjithashtu permban gjalpin shea i cili ka veti hidratu... Lexo më shumë

from 469.00ALL
at 1 stores
Ermanno Scervino Emot Shower Cream 200 ml
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ermanno Scervino Emot Shower Cream 200 ml Locion trupi Ermanno Scervino Emot Satin Ofron nje arome befasuese dhe shumendjesore me nje prekje Formula e krijuar ushqen dhe hidraton thelle lekuren e thate dhe te... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Luxury Gold 250 gr
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Luxury Gold 250 gr Sapun per pastrim natyror, luksoz, aromatik  Permban flete ari 24 karatsh per nje pervoje luksoze pastrimi  Idela per te gjitha tipet e lekures  Je nje ndjesi te bute dhe nje fytyre ... Lexo më shumë

from 459.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun 100 gr- Aloe
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun 100 gr- Aloe Sapun pastrues fytyre per nje kohe te gjate  Permban perberes premiun natyral duke pershire vajin e ullirit, dhe aloe vera  Ndihmon ne pastrimin e fytyres ne menyre te bute dhe pa e thar... Lexo më shumë

from 189.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun 100 gr - Argan
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun 100 gr - Argan Sapun aromatik i pasur me perberes aktiv natyral  Me veprim mbrojtes dhe ushqyes ne lekure  Sapun kremoz fale yndyrnave neutrale si lende e pare  E pershtatshme per te gjitha t... Lexo më shumë

from 210.00ALL
at 1 stores
Sapun Philosophia 250g. - Collagen
Asnjë vlerësim

Sapun Philosophia 250g. - Collagen Eshte nje sapun i krijuar me dashurine dhe harmonine natyrore  Ofron relaks ne mengjese si dhe tonifikon lekuren tuaj  Garanton nje pastrim te bute te lekures si dhe e hidraton ate  Pe... Lexo më shumë

from 519.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun 100 gr - Goji
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun 100 gr - Goji Nje sapun aromatik i pasur me perberes aktiv natyral  I perbere nga manaferrat Goji  Ofron efekt mbrojtes dhe ushqyes pasi permban proteinat themelore per mireqenien e lekures  Sasia esht... Lexo më shumë

from 210.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Dei Colli Fiorentini 250 gr
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Dei Colli Fiorentini 250 gr Sapun me arome te kenshme levandre  Veti stimuluese, gjalleruese, freskuese dhe qetesuese  Me perberes natyral dhe jo te demshmem  Pershtatet me cdo tip lekure  Sasia eshte ... Lexo më shumë

from 519.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Paradiso Tropicale 250 gr
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Paradiso Tropicale 250 gr Sapun me arome frutash tropikale  Imbushur me aromen dehese te maracujes dhe guaves te Havait  E le lekuren te bute, te fresket dhe te ushqyer  Pershtatet me cdo lloj ... Lexo më shumë

from 519.00ALL
at 1 stores
Sapun Philosophia 250g. - Scrub
Asnjë vlerësim

Sapun Philosophia 250g. - Scrub Sapun me arome kanelle me efekt scrub Per nje pastrim te thelle te lekures. 

from 519.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Philosophia 250g efekt Detox
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Philosophia 250g efekt Detox Krijuar me lule livando per efekt pastrues deri ne thellesi te shtresave te lekures Efekt Detox per ti rikthyer vitalitetin lekures suaj. ... Lexo më shumë

from 519.00ALL
at 1 stores
Nesti Dante Sapun Philosophia 250g efekt Lifting
Asnjë vlerësim

Nesti Dante Sapun Philosophia 250g. - Lift Sapun me perberje te lules se qershise dhe veprim tye vitaminave A dhe E. Ndihmon ne mirembajtjen e nje lekure te forte dhe te bute.  Arome e kendshme, nje lekure e pastruar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Set Sapun 4 cp
Asnjë vlerësim

Equilibra Set Sapun 4 cp Nje set ideal me 4 sapune per mirembajtjen e lekures  Vijne ne nje paketim te vecante me nje doreze mbajtese  4 sapone me perberje te ndryshme secili nga 100 gr Perberjet jane me aloe vera, vaj a... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Krem Trupi 250 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Krem Trupi 250 ml Krem trupi me gjal shea per te gjitha tipet e lekures  Qeteson lekuren e prirur per acarime stinore  Ka nje formule delikate dhe te lengshme  Gjalpi shea dhe substancat e tjera j... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Alma K Krem per Kembet me Minerale 100 ml
Asnjë vlerësim

Krem per kembet nga marka Alma K Me minerale nga Deti i Vdekur, vajra natyrale te bimeve dhe ekstraktet e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Alma K Krem Dushi per Trupin 250 ml
Asnjë vlerësim

Krem dushi per trupin e markes Alma K. Pastron dhe ushqen floket dhe lekuren e trupit. Nje formule e lehte dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores