Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Shkume Dhe Krem Pas Rrojes (23 Produkte)

Equilibra Aloe Serum per Fytyre 20 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Serum per Fytyre 20 ml Serum i cili perthithet shpejt  Formule e pasur me acid te paster hialuronik  Rikthen rinine e lekures duke eleminuar rrudhat  Rrudhat behen me pak te dukshme  Sasia... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Equilibra Argan Krem Duarsh 75 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Krem Duarsh 75 ml Krem duarsh i cili thithet shpejt nga lekura  Zbut shenjat e gervishtjeve dhe rikthen elasticitetin e humbur te lekures  Kunder plakjes se lekures tek duart  Perbehet nga gjalp sh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Locion Trupi 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Locion Trupi 200Ml Krem trupi per lekure te thate kryesisht  I jep trupit hidratim dhe ushqim kryesisht sugjerohet aplikim pas dushit  Deporton thelle ne lekure dhe nuk eshte i yndyrshem Aplikimi sugjero... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Krem Fytyre Anti Rrudhe 50 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Krem Fytyre Anti Rrudhe 50 ml Krem kunder rrudhave me argan  Me nje strukture te lehte qe perthithet shpejt dhe nuk le yndyre  Eshte nje trajtim specifik per te luftuar rrudhat dhe shenjat e plak... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Serum Anti Rrudhe 30 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Serum Anti Rrudhe 30 ml Zbut shenjat e rrudhave te fytyres Aplikohet lehte dhe thithet menjehere duke mos lene yndyre  Me perberes natyral dhe perzierjen sinergjike te acidit hialuronik  Aplikojeni ne meng... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Krem Fytyre Hidratues 75 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Krem Fytyre Hidratues 75 ml Me nje strukture te lehte qe perthithet shpejt dhe nuk le yndyre  Perdoret cdo dite pasi hidraton, zbut dhe eleminon lekuren e fytyres  Me vaj argani dhe perberes aktiv naty... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Krem Duarsh 75ml
Asnjë vlerësim

Krem per duart Equilibra Me permbajtje 40% aloe vera si dhe perberes te tjere natyror Kremi ka veprim hidratues... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Krem Fytyre Ushqyes 75 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Krem Fytyre Ushqyes 75 ml Me nje strukture te lehte qe perthithet shpejt dhe nuk le yndyre  Perdoret cdo dite pasi ushqen, zbut dhe eleminon lekuren e vdekur te fytyres  Me vaj argani dhe perberes a... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Krem per Fytyren Anti Rrudhe 50ml
Asnjë vlerësim

Krem per fytyren kunder rrudhave Me permbajtje 50% aloe vera, acid hialuronik, gjalpe shea, fiber natyrale te grurit Kremi ka nje strukture i cili perthithet shpejt nga lekura I pershtatshem per lekura me te maturuara ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Krem per Konturet e Syve 15 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Krem per Konturet e Syve 15 ml Balanca e kontureve te syve eshte nje emulsion delikat  Krem i cili trajton zonen e syve dhe perthithet ne menyre te shpejte  Vaji i arganit dhe perberesit aktiv natyro... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Krem Fytyre Anti Rrudhe 50ml
Asnjë vlerësim

Krem per fytyren kunder rrudhave Me permbajtje 50% aloe vera, acid hialuronik, gjalpe shea, fiber natyrale te grurit Kremi ka nje strukture i cili perthithet shpejt nga lekura I pershtatshem per lekura me te maturuara ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Stick per Konturin e Syve 5.5 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Aloe Stick per Konturin e Syve 5.5 ml Transparent me baze aloe vera kunder rratheve te zinj te fytyres  Zvogelon pigmentimin e tepert qe marin keto zona nga lodhja e tepert  Deporton ne brendesi duke minimizuar leng... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Argan Locion Trupi 200 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Argan Locion Trupi 200 ml Eshte nje krem  me arome delikate pa alergene Ushqen dhe mbron lekuren e trupit dhe nuk le yndyre  Perdoret pas banjos ose dushit pasi rikthen butesine dhe mbrojtjen  Ideal per le... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Vaj per Trup dhe Fytyre 120 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Vaj per Fytyre dhe Trup 120 ml Vaj bimor 100 % i paster i marre nga gjalpi shea  Hidraton dhe mbron lekuren e fytyres dhe trupit  Permban fitosterole me nje veprim zbutes dhe elasikues  I pasur me vitam... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Robur Vaj per Mjeker 50ml
Asnjë vlerësim

Vaj per mirembajtjen e mjekres Permban vajra esenciale te portokallit te embel dhe patchouly, i cili ka nje efekt zbutes dhe hidratues Ndihmon qe mjekra te jete e shndritshem dhe me e shendetshme Aplikoni disa pika vaji ne ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Robur Lares per Mjekren 100ml
Asnjë vlerësim

Sapun i lengshem per larjen e mjekres Produkt i testuar dermatologjikisht, nuk permban paraben ose SLS Aplikojeni ne mjeker te lagur dhe masazhojeni Lereni te veproje per disa minuta dhe shpelajeni mire Sa... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Robur Balsam per Mjeker 100ml
Asnjë vlerësim

Balsam per te gjitha llojet e mjekres Permban vetem perberes natyral, testuar dematologjikish Nuk permban PEG dhe as paraben Aplikoni ne mjeker te lagur dhe masazhojeni Lereni te veproje per disa minuta. Shpelajeni te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Zbutes Buzesh 5.5 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Zbutes Buzesh 5.5 ml Ushqen thellesisht lekuren e buzeve I pasur me gjalp shea, vaj jojoba, vitamine E, vaj karrote etj  Jep nje shtrese te holle pa alergene mbi buze duke e mbrojtur nga plasaritjet ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Bajame e Embel Zbutes Buzesh 5.5 ml
Asnjë vlerësim

Zbutes per buzet me vaj bajamesh te embla 100% Mbron buzet duke siguruar butesi Permbajtja e vitamines E shton... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Karite Krem per Duar 75 ml
Asnjë vlerësim

Equilibra Karite Krem per Duar 75 ml Krem i bute me arome delikate i cili perthithet shpejte dhe nuk le yndyre  Ideal per perdorim te perditshem pasi deporton thellesisht  Eleminon thatesine e duarve dhe plasaritjet duke ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores