Shtatezania (10 Produkte)

VAJ BAJAME E ËMBËL 50 ml
Asnjë vlerësim

Vaji i bajames së ëmbël padyshim është një nga vajrat më të kërkuar dhe përdorur në produktet kozmetike, receta natyrale bukurie dhe për shëndetin. Nuk ka asnjë pjesë të trupit të njeriut që vaji i bajames së ë... Lexo më shumë

from 340.00ALL
at 1 stores
VAJ BAJAME E ËMBËL 100 ml
Asnjë vlerësim

Vaji i bajames së ëmbël padyshim është një nga vajrat më të kërkuar dhe përdorur në produktet kozmetike, receta natyrale bukurie dhe për shëndetin. Nuk ka asnjë pjesë të trupit të njeriut që vaji i bajames së ë... Lexo më shumë

from 595.00ALL
at 1 stores
VAJ BAJAME E ËMBËL 250 ml
Asnjë vlerësim

Vaji i bajames së ëmbël padyshim është një nga vajrat më të kërkuar dhe përdorur në produktet kozmetike, receta natyrale bukurie dhe për shëndetin. Nuk ka asnjë pjesë të trupit të njeriut që vaji i bajames së ë... Lexo më shumë

from 840.00ALL
at 1 stores
BIOSNAIL Xhel për fytyrë & trup, kundër strijave, akneve & shenjave, me mukus kërmilli 90%
Asnjë vlerësim

Sasia 100 ml Xheli Total Body BioSnail 90% është një xhel kozmetik eko-biologjik, I freskët dhe me përthithje të shpejtë, me fuqi shumë të lartë elastizuese, anti-bakterial dhe anti-strijë. I formuluar me mukus kërmi... Lexo më shumë

from 2,700.00ALL
at 1 stores
Chicco Mbrojtes Silikoni per Gjirin
Asnjë vlerësim

Mbrojtese silikoni per gjirin e markes Chicco. Mrojne gjirin dhe lehtesojne procesin e ushyerjes se... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nivea Intimo Cleansing Lotion Natural 250 ml
Asnjë vlerësim

Higjena intime kerkon nje kujdes te vecante. Per kete ju ndihmon "Nivea Intimo ". Me permbajtje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Maternea Elasticity Vaj per Trupin
Asnjë vlerësim

Gjate shtatzanise lekura hapet jashtezakonisht dhe niveli i rritur i hormoneve ndikon ne rigjenerimin normal te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Nuk Tampon Gjiri Ultra Dry 30 cope
Asnjë vlerësim

Tampon per gjirin ultra thithes, te markes Nuk. Mbrojtje e besuehme per lekuren dhe rrobat. Meterial shume i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krem Nate per Lehtesimin e Skuqjes Metroruboril
Asnjë vlerësim

Krem nate per trajtimin e skuqjes dhe Rozaces. Metroruboril eshte nje kompleks prej 6 perberesve aktive qe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krem per Zbehjen e Cikatriceve Cicastim 20 ml
Asnjë vlerësim

Krem rigjenerues i cili pershpejton sherimin e lekures se demtuar dhe parandalon dhe zbeh krijimin e cikatriceve.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores