Shtrydhese (73 Produkte)

Shtrydhese Limoni Iskra CJ-8005-LI
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Limoni Iskra CJ-8005-LI Shtrydhese limoni per lengje plot vitamina. Shume e lehte per tu perdorur,... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 2 stores
Shtrydhese frutash Hurom H-100-BBEA01 Black
Asnjë vlerësim

Me shtypje 100% leng natyral43(RPM) Rrotullime në minutRuan Vitaminat/Enzimat/FibratNuk shkakton oksidimSilencioze Gote per lengunGote per mbetjet Lehtesisht e pastrueshme... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese frutash Hurom H-AA-BBE17 Mat Black
Asnjë vlerësim

Me shtypje 100% leng natyral 43(RPM) Rrotullime në minut Ruan Vitaminat/Enzimat/Fibrat Nuk shkakton oksidim Silencioze Gote per lengun Gote per mbetjet Lehtesisht e pastrueshme... Lexo më shumë

from 65,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese frutash Hurom H-AA-EBE17 Wine
Asnjë vlerësim

Me shtypje 100% leng natyral43(RPM) Rrotullime ne minuteRuan Vitaminat/Enzimat/FibratNuk shkakton... Lexo më shumë

from 65,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Braun MPZ9
Asnjë vlerësim

Koke universale per fruta agrume te medha dhe te voglaNivle te ndryshimit te trashesise se lengutNdezje... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Mesko MS 4074
Asnjë vlerësim

Shtrydhese agrumesh Mesko MS 4074 Shtrydhese e cila ju ndihmon te pergatisni leng frutash sipas deshires Me koke shtrydhese e cila ben te mundur shtrydhjen e portokallit, limonit etj  Lengu kalon drejt ne gote me ane te dege... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Bosch MCP3000N
Asnjë vlerësim

Ndezje automatike ON/OFFKoke universale per te gjitha llojet e agrumeveKapak per mbrojtjen nga pluhuratMateriali... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Mesko MS 4126
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Mesko MS 4126 Ju lejon te pergatisni lengje frutash dhe perimesh sipas deshires  Mjafton qe frutat dhe perimet te ndahen ne 2-3 pjese dhe te futen tek gypi shtrydhes me diameter 65 mm Filtrimi i pjeseve behet ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Philips HR1855/80
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Philips HR1855/80  Cilesore, praktike dhe shume ekonomike. Shtrydhese frutash dhe perimesh ideale per lengje te shendetshme dhe salca te shijshme.. Mban deri ne 2 l. Pjese te cmontueshme lehtesisht per tu past... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Braun CJ3050
Asnjë vlerësim

Kokë universale për fruta agrume të mëdha dhe të voglaNdezje automatikeLehtësisht e lashme

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese frutash Severin 3566
Asnjë vlerësim

Shtrydhese e markes Severin modeli 3566 Me fuqi 400W dhe dy nivele shpejtesie. Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 500 ml per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 1.5 liter. Materiali i sites ç... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Agrumesh Braun CJ 3050
Asnjë vlerësim

Shtrydhese agrumesh marka Braun Modeli: CJ 3050 Fuqia 60 W dhe Ngjyre e bardhe Me 5 nivele fuqie Materiali... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Bosch MCP3
Asnjë vlerësim

Shtrydhese agrumesh Bosch MCP3 Ideale per supa apo salca te legshme. Fuqia 25 W. Kapaciteti deri ne 0.8 litra. Me dy shpejtesi veprimi. Shume praktike per tu pastruar pas perdorimit fale pjeseve te cmontueshme. Produkt o... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Shege & Agrumesh Manuale
Asnjë vlerësim

Shtrydhese agrumesh dhe shege Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme Perdoret manualisht  Dorezë ergonomike për përdorim të lehtë Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese agrumesh Imetec CP4 30W
Asnjë vlerësim

Lengje te fresketa cdo dite ne menyre praktike Shtryllese qe ju jep maksimumin e lengut Rrotullim te dyfishte... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Braun J300
Asnjë vlerësim

Shtrydhese frutash Braun J300. Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote per shtrydhje. Shtrydhje me performance te larte, 1 gote / 15 sekonda, me 2 nivele shpejtesie. Kapaciteti 1.25 Lt, Fuqia 800 W. ... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese frutash Tescoma Vitamino
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Shtrydhese frutash Tescoma Vitamino Shtrydhesit e plastikes jane te sjellshem me agrumet. Lengu ruan shijen dhe aromen e tij dhe mbetet i fresket me gjate. E shkelqyeshme per lengje te lehte te portokallit limoni... Lexo më shumë

from 1,450.00ALL
at 1 stores
Ariete Shtrydhese Frutash Centrika
Asnjë vlerësim

Shtrydhese frutash e markes Ariete Me fuqi 500W dhe 2 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik Eshte e thjehste per tu perdorur. Me diameter 65 mm dhe sdo te jete e novjeshme ti copetoni frutat Se pari fusni frutin ose pe... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Ariete Shtrydhese Frutash Metalike
Asnjë vlerësim

Shtrydhese frutash e markes Ariete Me fuqi 700W dhe 2 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik Eshte e thjehste per tu perdorur. Me diameter 75 mm dhe sdo te jete e novjeshme ti copetoni frutat Se pari fusni frutin ose pe... Lexo më shumë

from 7,350.00ALL
at 1 stores
Shtrydhese Bosch MES25GO
Asnjë vlerësim

Shtrydhese Bosch MES25C0 Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote 73mm. Veshje alumini dhe celiku cilesore... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores