Filtra
Çmimi
1,990.00ALL 12,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Dyqane
 

Siguria (8 Produkte)

Zile Dere Smart Wifi
Asnjë vlerësim

Zile dere Smart per shtepine apo zyren tuaj E vacante dhe e pershtatur me teknologjine e kohes Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe keshtu do te keni cdo te dhene ne telefonin tuaj Mjafton te qe vizitori te shtypi butonin e zile... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Llampe LED Omega e rikarikueshme E27 4W
Asnjë vlerësim

Llampe LED Omega e rikarikueshme E27 4W Llampa ideale per Shqiperine e sotme, thjesht duke e vendosur ne... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Set Sensoresh per Shtepine
Asnjë vlerësim

Set sensoresh per shtepine te markes Xiaomi Mi. Seti permban sensore te ndryshem te cilet mund ti lidhni me... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Llambe Xiaomi Smart E27 White EU Philips Wi-Fi
Asnjë vlerësim

Llambe Xiaomi Smart E27 White EU Philips Wi-Fi Kontrolloni ndricimin e shtepise suaj me ane te aplikacionit Mi... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360-1080p
Asnjë vlerësim

Kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360-1080p Kamera per siguri te brendshme te ambjentit tuaj  Ju mund te rregulloni lirshem kendin e rregjistrimit te kameres Filtri infra te kuqe ju lejon te beni rregjistrime edhe ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Llambe Xiaomi Wi-Fi Led Smart White and Colour
Asnjë vlerësim

Llambe Xiaomi Wi-Fi Led Smart White and Colour Nje llambe ndricuese me ngjyra te ndryshme  Nepermjet smartphonit tuaj ju mund ta fikni ta ndizni ti ndryshoni ngjyren apo ndricimin llambes. Me nje strukture optike profesionale ... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 1 stores
Llambe Xiaomi Yeelight Atmosphere
Asnjë vlerësim

Llambe Xiaomi Yeelight Atmosphere Llampe dekoruese per ambjente te ndryshme  Ka nje temperature ngjyrash 1800 K Jep nje drite te ngrohte dhe te shendetshme  Karikohet me nje micro usb dhe bateria eshte 2100 mAh Vendos... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Sensor me Levizje Xiaomi Night Light White
Asnjë vlerësim

Sensor Xiaomi Motion-Activated Night Light White Drite nate e projektuar me me teknologji te perparuar . Dizajn minimalist ku drita ndizet ne momentin qe ndjen levizje  Drita ka nivele te ndryshme ndricimi sipas deshires d... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores