Smartphone (351 Produkte)

Samsung Galaxy A20
Asnjë vlerësim

Smartphone Samsung Galaxy A20, me 2 karta. Garancia 2 vit. Memorie 32GB dhe Ram 3 GB. Madhesia e ekranit... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A10s
Asnjë vlerësim

Nga modelet me te reja te Samsung. Performance e larte dhe cmim i arsyeshem. Bateri qe zgjat gjithe diten.

from 17,700.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A11
Asnjë vlerësim

Galaxy A11. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.4 inch me rezolucion HD+. Bateri 4000 mAh e pajisur me... Lexo më shumë

from 18,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A50s
Asnjë vlerësim

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.4 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion Full HD+.  Tre kamera kryesore 48MP me rezolucion te larte, 8MP telefoto, 5MP me kend te gjerete cila e kthejne n... Lexo më shumë

from 29,000.00ALL
at 2 stores
Doogee S40 Lite
Asnjë vlerësim

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur prej 4650 mAh. ... Lexo më shumë

from 13,500.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A01
Asnjë vlerësim

Celular i pershtatshem per cdo grupmoshe. Me cmim te arsyeshem dhe performance mbi mesataren. Bateria prej 3000... Lexo më shumë

from 12,500.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy M31
Asnjë vlerësim

Bateri te pakonkurueshme 6000 mAh, e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Ekran 6.4 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+, pajisur me mbrojtje Gorilla Glas... Lexo më shumë

from 34,900.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi 10 5G
Asnjë vlerësim

Xiaomi Mi 10 eshte i ndertuar per te ardhmen. Rrjet celular 5G me te cilen mundeson shpejtesi shume here me te larte se zakonisht. Wifi-6 eshte gjithashtu vecantia e ketij modeli me te cilen mund te mbani shpejtesi te la... Lexo më shumë

from 79,900.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Note 10
Asnjë vlerësim

Xiaomi Note 10, performance e larte. I perbere me xham edhe nga pas i siguruar me mbrojtje Gorilla Glass 5.... Lexo më shumë

from 54,000.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Asnjë vlerësim

Note 10 lite, pasardhes i Note 10 por me performance te njejte. I perbere me xham edhe nga pas i siguruar me... Lexo më shumë

from 44,900.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Redmi Note 9
Asnjë vlerësim

Nga modelet me te fundit te Xiaomi. Performance e larte e shoqeruar me bateri te madhe 5020 mAh. Pajisur me 4 lente per te kapur imazhe me cilesi te larte. Gjithashtu mund te perdoret edhe si skaner per te skanuar dokumenta te ndr... Lexo më shumë

from 22,000.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A41
Asnjë vlerësim

Seria me e re A41. Bateri 3500 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Ekran 6.1 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+. Procesor Octa-core. Kamera kryes... Lexo më shumë

from 32,000.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A31
Asnjë vlerësim

Shihni permbajtjen tuaj te preferuar me Galaxy A31. Madhesi ekrani 6.4 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+.... Lexo më shumë

from 29,900.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Redmi Note 8
Asnjë vlerësim

Cmim i arsyeshem dhe performance e larte ne nje pajisje. Kater kamera kryesore. Ekran 6.3 inch me rezolucion Full... Lexo më shumë

from 18,900.00ALL
at 2 stores
Samsung Galaxy A20s
Asnjë vlerësim

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.5 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion HD+. Tre kamera kryesore te cilat e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4000 mAh, me teknologj... Lexo më shumë

from 19,900.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Redmi 8
Asnjë vlerësim

Kapacitet baterie 5000 mAh. Pa u perdorur shkon deri ne 25 dite me nje karikim te vetem. Ekran 6.22 inch me rezolucion HD+, i mrojtur me Gorilla Glass 5. ... Lexo më shumë

from 16,000.00ALL
at 2 stores
Doogee Y7
Asnjë vlerësim

Performance e mire. Ekran 5.8 inch me rezolucion Full HD+. Dy kamera kryesore 16MP + 13MP dhe bateri 3360 mAh qe zgjat gjithe diten. ... Lexo më shumë

from 11,700.00ALL
at 2 stores
Doogee X90L Dual
Asnjë vlerësim

Ekran 6.1 inch. Dy kamera kryesore 8MP + 5 MP. Bateri 3400 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.  ... Lexo më shumë

from 9,800.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Asnjë vlerësim

Panel ekrani Super AMOLED me rezolucion Full HD+. Me shume ekran dhe korniza minimale. Kamera e motorrizuar. Bateri e madhe 5260 mAh qe zgjat. ... Lexo më shumë

from 59,000.00ALL
at 2 stores
Blackview A60
Asnjë vlerësim

Smartphone Blackview A60, me 2 karta. Garancia 1 vit. Memorie 16GB dhe Ram 1GB. Madhesia e ekranit te... Lexo më shumë

from 8,600.00ALL
at 2 stores

Kategori të lidhura

Blackview A60