Filtra
Çmimi
4,990.00ALL 9,999,999.99ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Sobe / Aspiratore (29 Produkte)

Aspirator Elica Verve IX/F/60 PRF0086554
Asnjë vlerësim

Aspirator Elica Verve IX/F/60 PRF0086554 I pershtatshem per kuzhinen tuaj pasi fuqia thithese eshte 155 m³/h keshtu ai do te eleminoje ererat dhe avujt e padeshiruar ne shtepi Permasa 60 x 7,7 x 47 cm dhe nivel zhurme... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hyundai HSO6022-EW B
Asnjë vlerësim

Sobe Hyundai HSO6022-EW  B Sobe e markes Hyundai, vatrat dhe furre ne nje te vetme. Sobe me korent modeli HSO6022-EW B Me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 elektrike dhe furren me ventilim e cila shperndan nxehtesine njet... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Aspirator Beko CTB6407X
Asnjë vlerësim

Aspirator Beko CTB6407X Nje aspirator i markes Beko me tre nivele thithje  I pershtatshem per kuzhinen tuaj pasi fuqia thithese eshte 280 m3/h keshtu ai do te eleminoje ererat dhe avujt e padeshiruar ne shtepi Mat... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Pianure Hotpoint Ariston HR 615 C
Asnjë vlerësim

Pianure Hotpoint Ariston HR 615 C Panure qeramike inkaso Hotpoint HR 651 CH eshte  perfekte per çdo kuzhine me nje dizajn bashkekohor dhe terheqes per te plotesuar mjedisin modern. Ekrani elektronik tregon qarte cilesim... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Furre Hotpoint Ariston FA2 841 JH BL HA
Asnjë vlerësim

Furre Hotpoint Ariston FA2 841 JH BL HA TEKNOLOGJIA E AJRIT TC FORCUAR Per pergatitjen e ushqimeve te ndryshme qe kerkojne te njejten temperature gatimi por ju i vendosni ne kate te ndryshme. Ky funksion mund te perdoret p... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Aspirator ELICA ERA GRA52 PRF0142633
Asnjë vlerësim

Aspirator ELICA ERA GRA52 PRF0142633 Aspirator me fuqi motorike 90 W. Rrjedhja maksimale e ajrit eshte 220 M³ / H Klasi i energjise i aspiratorti eshte C Madhesia eshte 60 cm me nivel maksimal 54 dB Ngjyrae aspirat... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Beko FSS64010DW
Asnjë vlerësim

Sobe Beko FSS64010DW Nje sobe e thjeshte me gaz dhe me korent e markes Beko modeli FSS64010DW Me dy plitika dhe furren me ventilim ndersa dy te tjera me gaz Paneli i kontrollit me celesa Soba eshte e pajisur me valvulen e s... Lexo më shumë

from 33,990.00ALL
at 1 stores
Furre Beko BIE22300X
Asnjë vlerësim

Furre Beko BIE22300X Furra Beko, e domosdoshme ne kuzhinen e cdo amvise. Furre Inkaso shumefunksionale. Me panel... Lexo më shumë

from 30,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hotpoint Ariston H6VMH6A(W)/GR
Asnjë vlerësim

Sobe Hotpoint Ariston H6VMH6A(W)/GR Sobe me furre dhe pianure qeramike  Me korent dhe me 4 vatra korenti  Ka 11 funksione pjekje te ndryshme dhe eshte me ventilim Klas energjie A. Material inox  Kpaciteti 58 lt ... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hotpoint Ariston H6VMH6A(X)/GR
Asnjë vlerësim

Sobe Hotpoint Ariston H6VMH6A(X)/GR Sobe me furre dhe pianure qeramike  Punon me korent dhe ka 4 vatra  Ka 11 funksione pjekje te ndryshme dhe eshte me ventilim Klas energjie A. Material inox  Kapaciteti 58 lt .Me... Lexo më shumë

from 45,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hyundai HSO6031-EW
Asnjë vlerësim

Sobe e markes Hyundai, vatrat dhe furre ne nje te vetme. Sobe me korent modeli HSO6031-EW. Me 4 vatra, 3 me gaz dhe 1 korent dhe sistemi i pjekjes me ventilim e cila shperndan nxehtesine njetrajtesisht. Furra eshte me... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Hyundai HSO7004-VW
Asnjë vlerësim

Sobe e markes Hyundai, pianure dhe furre ne nje te vetme. Sobe me korent modeli HSO7004-VW. Me 4 vatra elektrike qeramike dhe furren me pjekje ne menyre standarte. Paneli i kontrollit me celesa. Materiali in... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Suprine Beko HIZM 64121 SX
Asnjë vlerësim

Suprine Beko HIZM 64121 SX Suprina Beko Inkaso, teper funksionale dhe praktike. Ka kater vatra, dy nga te cilat... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Sobe Paolo F7225TD
Asnjë vlerësim

Sobe e markes Paolo modeli F7225TD Pjek me ventilim dhe ka 5 programe gatimi Me panel kontrolli me celesa 2... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Suprine Beko HIZM 64120 SX
Asnjë vlerësim

Suprine Beko HIZM 64120 SX Suprina Beko Inkaso, teper funksionale dhe praktike. Ka kater vatra, nje nga te cilat... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Furre Beko BIE22100XC
Asnjë vlerësim

Furre Beko BIE22100XC Furra Beko, e domosdoshme ne kuzhinen e cdo amvise. Furre Inkaso shumefunksionale. Me panel kontrolli manual ne te cilin perfshihet edhe kohematesi, per te qene sa me rezultativ ne pjekje. Ka nj... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 1 stores