Filtra
Çmimi
1,290.00ALL 17,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Stilues (30 Produkte)

Stilues Remington Ci5319
Asnjë vlerësim

Stilues Remington CI5319  Stilues Remington 4 menyra mbrojtje per floket tuaj: antistatike | pllaka qeramike... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Stilues flokesh Fuego BY-707A
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh Fuego BY-707A Ideal per te stiluar floket tuaj ne perditshmeri. Tensioni 110-240 V. Fuqia 30 W.... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Stilues me Avull Remington CB4N
Asnjë vlerësim

Stilues me Avull Remington CB4N Stiluesi i vecante Remington me avull per floket tuaj. Shume i lehte per t'u... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Stilues Bellisima Hot Air Styler GH15 800
Asnjë vlerësim

Stilues Bellisima Hot Air Styler GH15 800 Stilues me 3 furca te ndryshueshme Veshje me qeramike  Furca me e madhe 32 mm per onde voluminoze Furca me e vogel 20 mm Buton per rregullimin e temperatures. Fuqia 670-800 ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Stilues per Floket EC2 Curler
Asnjë vlerësim

Stilues per Floket EC2 Curler Per onde voluminoze dhe te qendrueshme  Ruan 50 % te ngjyrave te flokeve duke mos i demtuar ato  Shperndan temeperaturen e njetrajtshme ne te gjithe siperfaqen e flokut  Ofron disa ni... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Bellissima My Pro Beach Waves GT20 100
Asnjë vlerësim

Stilues i markes Bellissima modeli My Pro Beach Waves GT20 100 Dizanj elegant dhe teper efektiv per modelimin e flokeve tuaj  Ju mund te beni valezimet ne dy menyra ,te volga ose te medha  Dy shufrat metalike bashko... Lexo më shumë

from 9,190.00ALL
at 1 stores
Furce Bellissima My Pro PB11 100
Asnjë vlerësim

Furce e markes Bellissima modeli My Pro PB11 100 Me pllake qeramike ku shperndan nxehtesi ne te 3 anet e saj  Me shufra te vogla plastike te ngritura mbi siperfaqen e cila ndihmon ne ndarjen e flokeve  Me efekt jonizu... Lexo më shumë

from 9,190.00ALL
at 1 stores
Multi stilues flokesh bellisima S1 700
Asnjë vlerësim

Multi stilues flokesh bellisima S1 700 Stilues Imetec Bellisima Krijoni modele te ndryshme flokesh cdo dite Mund te stiloni floket tuaj lehtesisht, pasi pllakat mbyllen automatikisht Pllaka qeramike dhe titaniumi , m... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Stiliues Bellissima LCD GT15 400
Asnjë vlerësim

Stiliues Bellissima Marka: Imetec Modeli: GT15 400 Me ekran LCD per temperaturen. 7 nivele temperature nga 150°C deri ne 210 °C. Ju mund te zgjidhni nivelin e pershtateshem per floket tuaj. Materiali: Qeramike qe ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Philips BHB864
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB864 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Pllake qeramike qe nuk djeg apo demton flokun tuaj Diametri i stiluesit 25mm, temperature 200 grade celsius Ekr... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Philips BHB862
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh i markes Philips modeli BHB862 Per stilimin e flokeve tuaj me onde ose kacurrela Ndryshoni modelin e flokeve tuaj cdo mengjes me nje perdorim mjaft praktik qe jua mundeson stiluesi Philips Pllake qer... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Stilues Bellissima Revulotion BHS1
Asnjë vlerësim

Stilues Bellisima Revulotion BHS1 Stilues me rrotullim automatik i teknologjise se fundit. Ka cilinder vetrrotullues ne te dyja drejtimet qe te arrije stilin e flokeve qe ju deshironi ne nje kohe te shkurte... Lexo më shumë

from 17,990.00ALL
at 1 stores
Kreher Stilues Flokesh Braun Black BR710
Asnjë vlerësim

Kreher stilues flokesh Braun Modeli BR710 Ngjyre e zeze me drita led jeshile Risi ne kujdesin e flokeve Ju ndihmon te largoni jonet negative nga floket tuaj, si dhe te arrini krehjen e deshiruar ne shume pak minuta ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Stilues Tong Bellisima GT15 100 19mm
Asnjë vlerësim

Tong Bellisima GT15 100 Behu gati shpejt dhe me kujdes.  Gati per t'u perdorur ne pak sekonda. Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme. 7 nivele temperature te kontrollueshme nga 140-210 G... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Eta 032890000
Asnjë vlerësim

Stilues Flokesh Eta 032890000 Per onde ideale dhe plot jete  Mund te realizohen ne dy madhesi fale 2 aksesoreve ne paketim Ofron mbrojtje nga mbinxehja  Me 2 nivele temperature Fuqia eshte 400 W Gjatesia e kabullit esht... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Stilues Bellisima Hot Air Styler GH16 400
Asnjë vlerësim

Stilues Bellisima Hot Air Styler GH16 400 Stilues me 2 furca te ndryshueshme Veshje me qeramike  Furca me e madhe 30 mm per onde voluminoze Furca me e vogel 25 mm Buton per rregullimin e temperatures.... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Adler AD 2103
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh Adler AD 2103. Ideal per te stiluar floket tuaj ne perditshmeri. Tensioni 220V-240V ~50H. Diametri i stiluesit 19mm. Mund ta perdorni me ose pa kreher. Gjatesia e kabullit eshte 1.9 meter. Fuqia... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Philips BHB872/00
Asnjë vlerësim

Stilues per floket e markes Philips modeli BHB872/00 Ben floket kacurrela dhe me onde sipas deshires Nxehet shpejt perreth 45 sec dhe shkon ne nje temperature mbi 210°C   (13°C-210°C) Mbron floket nga nxehtesia.... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Stilues Flokesh Eta 632290000
Asnjë vlerësim

Stilues flokesh Eta 632290000. Ideal per te stiluar floket tuaj ne perditshmeri. Me 3 nivele nxehtesie dhe 2 nivele shpetesie te levizjes se ajrit. Diametri i furces 38mm. Mbrojtje nga mbinxehtesia. Gjatesia e kabullit... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Stilues Tong Bellisima G13 50 25 mm
Asnjë vlerësim

Behu gati shpejt dhe me kujdes.  Gati per t'u perdorur ne pak sekonda. Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme. Diametri 25mm, e cila jep kacurela reale. 7 nivele temperature te kontro... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores