Syte (220 Produkte)

Maybelline Palete Total Temptation
Asnjë vlerësim

Maybelline Palete Total Temptation Palete me 10 nuanca ne tonalitete te ndryshme Per nje pamje sa me sensuale  Ngjyra qe mund te perdoren ne cdo dite dhe cdo moment Permasat jane 12.8 x 1.2 x 7.5 cm  Sasia eshte 9.07 g... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Maybelline Rimel Volume Expres Colossal Big Shot
Asnjë vlerësim

Maybelline Rimel  Volume Expres Colossal Big Shot Me vellim kolosal ne qerpike dhe gjatesi ekstreme Realizon dendesine e kerkuar fale furces  Ne ngjyre te zeze  Testuar dermatologjikisht SAasia 9.5  ml ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Gosh Penel Sysh Intense
Asnjë vlerësim

Penel per syte e markes GOSH  I lengshem dhe i qendrueshem  Nje vijezim perfekt i cili mund te duket si gjysem ermanent  I disponueshem ne disa ngjyra ... Lexo më shumë

from 400.00ALL
at 1 stores
Maybelline Palete The Burgundy Bar
Asnjë vlerësim

Maybelline Palete The Burgundy Bar Palete me 12 nuanca te ndryshme per realizimin e hijeve ne sy Te shnderritshme, plot drite dhe ne tonalitete ne lehta te ngjyrave te tokes Permasat jane 12.7 x 7.5... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Penel per Syte HYPOAllergenic Precise Liquid 02
Asnjë vlerësim

Penel per Syte HYPOAllergenic Precise Liquid 02, ngjyre kafe Me nje aplikues praktik dhe fleksibel me te cilin do te arrini rezultatin e deshiruar Siguron linja te njejta ne cdo aplikim Boje me pigmente te forte dhe e ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Gosh Palete per Syte Grab & Go 001
Asnjë vlerësim

Gosh Palete per Syte Grab & Go 001 Nje palet e cila ka cdo gje qe ju duhet per nje make up te persosur Ngjyra mat dhe me shkelqim per te krijuar pamjen qe deshironi Paleta ka 3 x highlighter, 12 x tone per syte, 3 x co... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Gosh Palete per Syte Grab & Go 002
Asnjë vlerësim

Gosh Palete per Syte Grab & Go 002 12 Hijet - Ngjyrat Matt & Metalike per te krijuar pamjet me te mahnitshme.... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Set 5in1 Maskara WnW
Asnjë vlerësim

Set Maskara WnW Set me 5 maskara te cilat kryejne nje funksion te caktuar per qerpiket tuaj  Ideale per sezonin e pushimeve per nje perkujdesje maximale Rimelet vijne ne versionin mini ... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Blush Palette WnW
Asnjë vlerësim

Blush Palette WnW Per konturimin e mollzave si dhe per ti theksuar ato  3 palete me 3 ngjyra te ndryshme sipas deshires Tonalitete ngjyrash te ndryshme ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Set 3in1 per Syte Glam WnW
Asnjë vlerësim

Set per Syte WnW Seti perfshin 1 ton per syte, 1 rimel dhe 1 penel Mund ta realizoni make up e deshiruar  Ne paketim vijne te gjithe aksesoret e nevojshme per procesin  Seti vjen sebashku me canten per mbajtjen e ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Rimel Rimmel London Wonderfull Brow mascara 03
Asnjë vlerësim

Rimel London Wonderfull Brow mascara 03 Formule e pasur me kolagjen dhe biotine Me fibra ne forme lulesh per qerpike natyral  Furce e imet e vogel per nje aplikim te lehte  Qendron 24 ore ,i papershkrueshem ndaj uj... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Gosh Laps Vetullash
Asnjë vlerësim

Laps per vetullat Gosh 2 ne 1 me furce dhe laps per mbushjen e vetulles Nje produkt i domosdoshem per te gjitha... Lexo më shumë

from 699.00ALL
at 1 stores
Gosh Mascara Waterproof Volume
Asnjë vlerësim

Rimel i markes Gosh Furca prej gome ju garanton volumin e deshiruar Me formule te papershkueshme nga uji Nuk... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Gosh Penel Sysh Intense 01
Asnjë vlerësim

Penel per vijezimin e syve nga Gosh Intense 01 Ne formen e nje lapsi shume i thjeshte per tu aplikuar Ngjyre e zeze. E qendrueshme me baze uji Pa paraben, pa vaj dhe pa alkool Dermatologjikisht i testuar. Qendrueshm... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
WnW 18 Palete per syte 310014089E
Asnjë vlerësim

WnW 18 Palete per syte 310014089E Rifreskoni koleksionin tuaj të grimit me këtë paletë që me siguri do të jetë opsioni juaj i ri. Me 18 nuanca të fuqishme të pigmentuara për të zgjedhur, me siguri do të krijoni... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Laps sysh i holle 02
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Laps sysh i holle 02 Ngjyra e lapsit është intensive dhe e qëndrueshme. Falë një shkopi të ngushtë, aplikacioni është i lehtë dhe ju lejon të vizatoni një vijë të përsosur, të hollë. Nuancat ... Lexo më shumë

from 115.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Laps sysh i holle 01
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Laps sysh i holle 01 Ngjyra e lapsit është intensive dhe e qëndrueshme. Falë një shkopi të ngushtë, aplikacioni është i lehtë dhe ju lejon të vizatoni një vijë të përsosur, të hollë. Nuancat ... Lexo më shumë

from 115.00ALL
at 1 stores
Rimel Impala VIP
Asnjë vlerësim

Nje produkt i prodhuar ne Gjermani me perkujdesjen me te madhe per te sjell ne treg cilesi nga Impala Cosmetics. Rimeli Vip vjen per ju me dy funksione ne nje produkt te vetem . Zgjat dhe i jep volum te perkryer qerpikeve t... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores